reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MissBella- no Indie sa niezwykle ale trzeba lubic taki klimat...ja tam byla miesiac w swietym miejscu.
mialam okazje zobaczyc jak ludzie tam zyja......
Co do Egiptu tez bardzo lubie...ale ja w ogole uwielbiam sie wygrzewac:))))
 
u mnie zaczął padać śnieg!!!matkooo jaka dziwna ta pogoda!! CZARODZIEJKA jaka masz delikatną urodę;)oczywiście ja...zrobiłabym Ci hennę brwi:) rzęski masz ładne zakrecone;) DARIA witaj 2w1 :):):) chyba nikt juz nie testuje-wszystkie do testowania ustawione w kolejke dostały@. GAL tulę z powodu @ i faktycznie masz za krótką fazę lutealna -wydłuzyć możesz albo jak pisze Pirania B compleksem... albo lutkę lub dupkiem-ale to od gina.. PAULA coś daaawno Cię nie było??????????? ANECZKA??????????????????????????? BEATKA????????????????????????DIDO????????????????????????????JULIANKA??????????
 
mama- a wiesz ze latem mam jasne brwi jak na zdjeciach a zimą ciemniejsze....
powiedz ze jestes z wawy to przyjade na henne i mikroderma.....:))))))

Tusia dziekuje
 
Cześć dziewczyny!

tusia, bardzo możliwe, przecież mało prawdopodobne, że pH jest cały czas niezmienne, ta "low ionic strength" (mała siła jonowa - nie wiem czy to ma po polsku jakąś fachową nazwę i jak to przetłumaczyć) śluzu podobno nie tak rzadko występuje (i podobno wtedy pokazywane jest cały czas bardzo niskie pH jak u Ciebie i u mnie) i wtedy jesteśmy skazane na elektroniczne mierniki pH.

MissBella, bierz 2 dziennie tak aby było 600 mg Ca i 300 mg Mg, resztę Ca przyjmuj w diecie (zalecane dzienne spożycie to aż 1200-1800 mg). Ja bym na Twoim miejscu do witaminek dorzuciła jeszcze B-100 (wysoki progesteron to większe szanse na córcię i w ogóle na ciążę). A ten ból piersi to może dobry znak? :-) Życzę Ci tego z całego serca!

Kosmo, no to miły dzień się szykuje! :-) U mnie niestety kolejny Dzień Świstaka, do tego miałam ciężką noc, Krzysiu ze zmęczenia (nie miał wczoraj drzemki) histeryzował i nie mógł do 2 w nocy usnąć, a jak już zasnął to płakał przez sen :-(

Czarodziejko
, niesamowite zdjęcia no i prześliczna babeczka z Ciebie!

Daria, to pewnie za sprawą suplementów, u mnie po nich też jakość śluzu się pogorszyła a płodny w niewielkiej ilości był (i to po wlaniu w siebie dużych ilości wspomagaczy typu wiesiołek, olej lniany i Guajazyl) występował tylko przez 1 dzień (był to dzień przed owulacją).
 
Piranho czy pisząc B-100 chodzi Ci o B-Complex 100 czy coś innego?? Jeśli chodzi o B-Complex to mam zamiar go zakupic gdyby w tym cylku się nie udało zafasolkować ale narazie nie zapeszam bo rzeczywiście ten ból piersi jakiś dziwny w tym dniu cylku...:happy:
 
reklama
Do góry