reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, ale numer, sprawdziłam tutaj http://cybermoon.pl/kalen/phase.html i nów był 27 września a moja owulka 30 września, starania zatem (oraz owulacja) były zaraz po nowiu kiedy było najwięcej jonów ujemnych. Może zatem coś w tym jest? :-) Dodam, że te informacje o jonach też pochodzą z e-Booka Tamary z in-gender a nie z jakiegoś niepewnego źródła :-)
Kosmo
, a jak było u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
oki, nadrobiłam

Czarodziejko zdrówka duuużo
a poza tym nic nie piszę hehe ale spokojnie czekaj na @
swoją drogą też czekam...niech juz przyjdzie:angry:

Noemi widzę że mamy podobnie-okres przygotowana, witaminek i innych cudów
trzymam kciuki za dziewczynki :)

Mama05 przytulam najmocniej jak mogę!!

Patysiak
myślę że dojdę do tego który to był dzień cyklu, tylko muszę posparwdzać wszystko. A teraz jestem w pracy i jestem tu uziemiona do wieczora, więc jutro ci napiszę co znalazłam :)

Piranha dzięki wielkie :)
czy paski do mierzenia ph można nabyć normalnie w aptece?
ten syl z allegro to ten sam co jest na ebay?

właśnie też mam typ mięsożerny w domu więc nie ma opcji do diety bez mięsa hehe ale piwko...tak tak to się meżowi spodoba:-D

my czasem bawimy się żelami :-p czyli jak będziemy się starać to idą w odstawkę
 
Piranha, chyba wpadnę w dół, zima i jeszcze pełnia :no:

A ten replens i refresh , chyba warto zakupić , co?

A , no i oczywiście lampa solna będzie zakupiona, bo mam tylko taka małą:-)
 
Ostatnia edycja:
mam takie pytanie wsparwwie tych jonow;p
umnie owulka byla 26 grudnia a now byl 24 grudnia a przyulania byly 25 rano i 26 wieczorem i 27 wieczorem to na chlopca czy dziewczynke?
 
Ostatnia edycja:
aa i jeszcze mam podstawowe pytanie.
Owulka-jak najlepiej sprawdzać kiedy następuje?

Kurcze ja ostatnie 4 lata jechałam na tab. anty i sie człowiek musi na nowo od podstaw uczyć...

przy MAtiku było łatwo, odstawiłam tabletki, trzy cykle przeleciały -wtedy uważaliśmy żeby do zapłodnienia nie doszło, a w czwartym cyklu RAZ jeden pozwoliliśmy sobie na pełny seks z eksplozją w środku i już..strzał w dziesiątkę
ale jakoś się teraz boję...jak będzie

MissBella no proszę proszę..piękne wiadomości, kciukasy zaciśnięte :)
 
reklama
taka dziewczyna to podala

Zaglądając na różne miesiące u naszych koleżanek, które wcześniej zostaną mamusiami trafiłam na ciekawą metodę wyliczania płci potomka.

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawiają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), a np. osoba w wieku 28 lat ma krew w wieku siedmiu lat (7+7+7+7=28) i analogicznie dokonuje się wyliczenia.

Robi się analizę wieku krwi rodziców w momencie poczęcia, np. na przykładzie mojej córeczki Wiwi:
mamusia: 24 lata - wiek krwi 3 lata
tatuś: 29 lta - wiek krwi 1 rok
3 lata mamusi > 1 rok tatusia ( => dziewczynka)

Jak zauważyłyście Wiwi urodziła się dziewczynką.
Przeliczyłam prawie wszystkim koleżankom w pracy i sprawdziło się.

Przy tej ciąży wychodzi mi facecik!!!

No dziewczyny do liczenia i zapraszam do dyskusji.

Acha jeszcze jedno, jak rodzice są z jednego roku to pod uwagę bierze się miesiące ich urodzenia, ale jak to się robi tego już niestety nie wiem.
 
Do góry