reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia- trzeci dzien
038.gif
 
reklama
to zatestuj i bedzie wszystko jasne.:tak:
ja tam bym chciała zeby to była piekna córa :tak: ale zycze ci aby było tak jak twoje serducho chce ;-)
 
Czarodziejko, dzięki za odpowedź i przy okazji dużo zdrówka dla CieBie i synka. Zrób test, po co do tej choroby się dodatkowo stresujesz. Moja ciąża też nieplanowana, powiem ci szczerze- na razie jeszcze nie potrafie się w ogole cieszyć.
Gal- już to pisałam, temp nie jest koniecznym wynacznikiem ciąży- ja mam 36,4.
 
Tusia nie mam pojecia czy byla by to corka...jesli faktycznie zaszlam bym teraz to zaraz po @ nie mam pojecia jakie wtedy jest Ph i na co wieksze szanse...Moze trzeci muszkieter....
no ale wole o tym nie myslec

Patrysiak ale rozumiem ze sexik bez zabezpieczenia? U nas jesli byla by wpadka to zaraz po @ bo tylko wtedy nie uzylismy niczego.....no nic zobaczymy.
A tak w ogole patrze na suwaczki i widze mamy dzieci w identycznym wieku:))))

Dziewczyny nie wiem czy zatestuje bo jak powiem mezowi zeby kupil test to sie popuka w glowe....on uwaza ze ja co miesiac mam stresa:) ze co miesiec ma ciaze urojona:)))))
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko, no był bez zabezpieczenia ale 5 i 8 dnia cyklu, które wydawały mi się bezpieczne. Biorąc pod uwagę, że mies. skończyła się własnie 5 dnia to też jest zaraz po okresie. Ani moment na tą ciążę nie jest u nas najlepszy, a dodatkowo posiadając dwóch synków jeżeli zdecydowałabym się na 3 ciąże to chciałam zrobić wszystko żeby była dziewczynka a tu zonk- nie zrobiłam nic.
 
nO to sie teraz po`sra`lam ze strachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))
chociaz mysle ze jesli zaskoczylo to raczej z tego 8dc no i bedzie lala jak malowana:))))))))
A wiesz jak to jest, niekiedy nic nie trzeba robic i jest corcia:)))))
`
 
No rzeczywiście wiek ten sam. Przy młodszym też zastanawiliśmy się nad Maksymiliankiem- śliczne imię, ale znajomi nas uprzedzili więc jest Iwo. Kontrowersyjne imię, wielu osobom się nie podoba ale nam tak.
Mój M. też tak mówił, ze niepotrzebnie się stresuję dopóki nie zobaczył II kreseczek na teście.
 
reklama
Do góry