reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
co do kalendarza faz księżyca-to by mi się zgadzało z MAteuszkiem, bo do zapłodnienia doszło na początku stycznia 2007, a pełnia wtedy była od 3 stycznia :)

a teraz będę liczyć nowinki Darii hehe

obliczyłam Matika:
ja miałam 24 lata, czyli wiek krwi -3
D miał 36 lat, czyli wiek krwi-5
więc mamy
wiek krwi mamy 3 < wiek krwi taty 5
 
Ostatnia edycja:
dziekuje:)
a wiesz u ciebie moze to sie ta wrozba spelnilaco ci kolega powiedzial ze nie bedziesz sie starac i bedziesz sie zabezpieczac a zajdziesz i coreczka bedzie:)
 
Gal, z tymi jonami to tylko jeden z czynników, podejrzewam, że jeden z tych mniej ważnych :-) U Ciebie pH było na pewno niskie więc na pewno komórka jajowa naładowała się dodatnio i przyciągnęła X, nie ma innej opcji!
t2009.gif
Moja lampa solna jest spora, ma chyba z 30 cm wysokości i stoi jakieś 20-30 cm ode mnie :-)

truskafffka, pewności nie mam, że to ten sam Sylk (to wersja niemiecka a ja mam angielską) ale podejrzewam, że tak, jak ktoś go kupi to porównamy skład :-)

Daria, przytulanka były zaraz po nowiu więc dziewczynkowo (choć pora roku sprzyja bardziej poczęciu chłopca, najlepiej gdy się połączy "-" wynikające z pory roku i fazy księżyca, nikt jednak nie będzie czekał na to rok i jeszcze się modlił by mu owulka po nowiu wypadła :-Dwięc potraktujmy to z przymrużeniem oka ;-)).

agulek, podobno zimą jest więcej "+" co sprzyja bardziej poczęciu chłopca, u mnie owulka była w okolicy 30 września więc koniec lata/początek jesieni - przewaga "+" była zatem jeszcze niewielka a nów tuż przed owulką sprawił, że było bardzo dziewczynkowo ;-)

Missbella, no będzie dziewczynka jak nic!
t2009.gif


tusia, Twoje staranka były między pełnią a nowiem więc sprzyjały poczęciu chłopca. No i starania były zimą a też sprzyja poczęciu chłopca. To nie jest żaden wyznacznik a powiedzmy czynnik, który tam na końcu możemy wziąć pod uwagę jeśli istnieje taka możliwość, ja bym tam w życiu ze starankami na nów nie czekała hehehe :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranha- o co chodzi z tymi jonami??\
jesoooo jak ja nie wiem o czym Wy piszecie:)))
co za ebooka czytasz? tez chce:))))
Przyznaj sie ze jestes podszywajacym sie Wojcikiem od planowania plci- masz taka wiedze babo jedna:))))
 
reklama
Do góry