reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pirania, dziękuję za odpowiedź. Wiem,że piąty cykl to nie tragedia, tylko że ja strasznie niecierpliwa jestem i szybko się zniechęcam jak mi się coś nie udaje. Z chłopcami udało się za pierwszym razem. Robiłam dzisiaj testy owulacyjne, bo wiem że na ciążowe jeszcze za szybko. A z tego co czytałam, to owujacyje w ciązy też wychodzą pozytywne i wczesniej niż ciązowe, ale może się mylę. Jeżeli chodzi o suplementy to łykam wszystko co możliwe, w dawkach jakie podawałaś, kupowałam je na allegro, korzystając z linków które polecałaś. Sylk też mam, kupiłam na ebayu. Hehe, a potem znalazłam na allegro, połowę tańszy.
 
myna, mi w 1 ciążę udało się zajść w drugim cyklu (starania to był wtedy czysty spontan, nawet nie analizowałam kiedy mam dni płodne) a o 2 ciążę musiałam kilka miesięcy powalczyć, grunt to pozytywne myślenie i trzeba myśli odciągnąć w inna stronę by cały czas nie myśleć o ciąży :-) A jakie odstępy od owulki zachowywałaś przy poprzednich staraniach? Co do testów owulacyjnych to one też nie wykryją Ci ciąży póki nie jest produkowany hormon HCG, testy te krzyżują się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test, działają więc podobnie do testów ciążowych o czułości 10 mIU/ml.

Mama05, dobrej nocki i kolorowych snów! :-)

Tusia, powodzenia! :-)
 
Fajnie, że mogłam sie Wam tak wyżalić. Nikt inny mnie tak dobrze nie zrozumie jak Wy.
Zmykam też do łożka. Do mojego średniego męzczyzny :tak:, bo mąż poszedł na noc do pracy. A mój starszy synek zawsze na to czeka.:-D:-D
 
Mama dobrej nocy, i Tusia też! Widzę, że Wam się moje Smjiliki spodobały:-D
Myna trzeba pamiętać, że z wiekiem mamy co raz mniej jajeczek, takie osłabianie też powoduję tracenie szansy, odsuwanie od owu też zmniejsza szanse, i później z tego wychodzi 10% szans:-(
 
HA HA MAMA MOGE NA RAZIE DZIAŁAĆ tylko w taki sposób pomodlic się do Bozi.
M nie ma,a co ważniejsze nie ma mojej decyzji i tu chyba jest główny problem z którym na razie walczę
nom i synio jeszcze mały ;-)
 
axarai, ja właśnie m.in. dlatego postanowiłam iść na całość i zaszaleć w najpłodniejszy dzień cyklu :-) Zarówno moja mama jak i babcia miały bardzo wcześnie menopauzę, obie z siostrą mierzyłyśmy poziom FSH w 3 dniu cyklu by ocenić rezerwę jajnikową i moja jeszcze się nie kończy a u siostry (bliźniaczki) niestety już tak ...śmieję się, że zaoszczędziłam na komórkach jajowych łykając antyki przez kilka lat :-D

myna, również dobrej nocki życzę! I jutro masz wstać z nowym, pozytywnym nastawieniem! :-)

tusia, a ile ma teraz Twój synek?
 
reklama
...a ja dopiero teraz jestem :sorry:


Kinia powiem Ci ze ja sie boje amstaffow,chyba bym do Ciebie na kawke nie przyjechala
laugh.gif
edytko byś się zdziwiła jakie amstaffy są fantastycznie i dobre psy. to kwestia ułożenia wychowania psa.
Kingi psiak wychowywał się z dzieckiem, to już na pewno łagodny jest
laugh.gif
i tak jest! Aslan od szczeniaka jest z nami. Filip robi z nim co chce..uwielbiają się :tak:

miłego wieczoru życzę
i dobrej nocy
ja jestem wykończona.
Jutro znowu ciężki dzień w pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry