reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobrej nocki wszystkim życzę :-)
U mnie dzisiaj 9 dc, wczoraj były przytulanka, dzisiaj też mam zamiar zmolestować mojego M, od jutra zaczynam robić testy owu także zobaczymy kiedy owu mnie zaszczyci. Trzymajcie kciuki i dobranoc kochane:-D

A co do zwierząt to ja mam psa pudla i kota persa. Kochane śierściuchy z nich są :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha właśnie dla tego, ja też tak z tym planowaniem nie ryzykuję, gdybym miała, chociaż z 5 latek mniej to może jeszcze bym się pobawiła w planowania, teraz będę się cieszyć, jak w ogóle mi się uda, a jak się uda dziewczynka, to już by był szczyt marzeń:-)
MissBella no to śup, do łóżeczka;-)
Tusia mną też targały sprzeczne emocje, to teraz do tych swoich dołóż jeszcze jak byś miała 40 lat:-D
Śpiącym Królewnom miłych!
 
Tez obejrzalam porodowke na TLC alez te dzieciaczki sa slodkie moj T czasami ma dosyc.. bo ja czesto wl kanal na ktorym sa takie maluszki :rolleyes2: brakuje mi takiego noworodka w domku,ja chyba zaczynam juz swirowac :-D


Axari ja wole porodowke od rodzinki.pl :-p


Piranha u mnie ostatnio tez sa problemy ze spaniem malego,spi bardzo czujnie a jak juz zasnie to spi naprawde krotko i w sumie nie wiem dlaczego tak mu sie odmienilo,a tak jak juz pisalam wczesniej zasypia kolo polnocy,no dzisiaj zrobil wyjatek bo juz o dziwo spi,ale moze dlatego ze w nocy spal bardzo niespokojnie,poplakiwal itd :zawstydzona/y:
 
Edyta, mój dopiero koło 23 zasnął, już dawno nie płakał przy zasypianiu a dziś mu się zdarzyło :-(, pewnie ze zmęczenia płakał. W nocy niestety też jest od jakiegoś czasu niespokojny, wierci się, przewraca z boku na bok, czasem nawet zapłacze ale na szczęście szybko zasypia dalej. Oby nie miał spania po mnie bo ja chyba nigdy nie mam tak, że zasypiam wieczorem i budzę się rano, nawet jak jeszcze dzieci nie miałam a człowiek był wypoczęty, bez problemów i większych obowiązków to i tak zawsze budziłam się w nocy. Zazdroszczę mojemu M, zasypia w kilka minut (czasem zamknie oczy i już śpi), u mnie to często długi proces wyciszania mózgu z lawiny myśli Zobacz załącznik 422469 ...oby Krzysiu nie miał takich problemów, może po prostu znów zęby mu idą.

Dobrej nocki dziewczyny i do jutra!
 
Piranha wydaje mi sie ze to albo zeby albo skok rozwojowy,wtedy dzieci sa niespokojne i trudniej zasypaiaja czesto budza sie w nocy , placza i zloszcza sie bez powodu...aby nocka byla lepsza ;-)


Dobranoc ...
 
witam się -u nas wichura!!! i leje!!!
masakra jaka pogoda!
dzieci juz zawiozłam ,ale zmokłam jak prowadziłam Domisia do przedszkola...mimo,że parasolkę miałam;/tak zacina!

Pirania -kochana jak tam nocka??
mam nadzieję ,że i Krzyś i Wy pospaliscie spokojnie..
co do snu to ja mam tak jak Ty (dlatego dzieci nigdy z nami nie spały-wiercą się a mnie wszystko budzi;/)
a mój mąż ma tak jak Twój-położy głowę na poduszkę i już Go nie ma...

a tu wykres
g.png



Beatka?????????????????????????????????????????????????????????

Aneczka???????????????????????????????????????????????????????

ja się zabieram za sniadanko-biała herbata już zaparzona:)
 
Hej kobitki, witam z ranka i życzę smacznej kawki:-)

O jejku udało się, dzięki za pomoc z tym suwaczkiem.Pozwoliłam sobie na troche różu a co tam, mała rzecz a cieszy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej.
u nas też wieje strasznie i leje. :eek:
synek w przedszkolu, mąż w domu dziś pracuje a ja zaraz na 9 do pracki jadę. może dziś szybciej skończę.
Miałabym czas na zakupy.

Pozdrawiam
miłego dnia!:happy:
 
Do góry