reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chociaż czuję, jak by zaraz miała ta małpa przypełznąć :no: brzuch mnie rwie już od kilku dni!

Axarai nie kraczemy
bo jeszcze @ usłyszy i faktycznie przyjdzie w goście...

ja za to czuję się tak cholernie normalnie...czasem tylko czuje lewy jajnik-ot i wszystko..

Edyta -mówisz ,że potrafię -dziękuję
e025.gif
 
reklama
Dziewczynki ja narazie uciekam,pewnie bede pozniej.

T bedzie kapal malego a ja w tym czasie zrobie kolacyjke i troszke posiedze z rodzinka...
 
Daria, kiedy kiedy robisz kolejny teścik?

Mama05, ten ból jajnika brzmi bardzo optymistycznie :-) A propos krąży taki przesąd, że jak owulka jest z lewego jajnika to dziewucha a z prawego to chłopak :-D, nie wierzę oczywiście w takie rzeczy ale w szczęśliwym cyklu owulację miałam z prawego jajnika, prawy człowiek będzie :-D

No to mi się z porodem i porą roku udało za pierwszym i drugim razem, synuś urodzony 18 maja a teraz mam termin na 20 czerwca :-)
 
Hej :)

ja Matusia urodziłam w styczniu ... z jednej strony się cieszyłam że jest z początku roku a z drugiej strony bardzo uciążliwe było ciągłe ubieranie w kombinezony... ledwo się z nim wytaraskałam z domu a już trzeba było wracać bo głodny. Marzyło mi się drugie dzieciątko wiosna/lato ... leżeć z nim cały dzień na leżaczku na działce i spokój...dziecko dotlenione...człowiek ma lepszy humor itd. Teraz tak bardzo juz chce zajść w ciąże że mi wszystko jedno jaki miesiąc wypadnie :sorry2:
 
@ powinna byc w poniedzialek ale cos ostatnio mnie brzuch boli moze przez to ze nadia ciagle po nim sakcze albo na@.. to moze zrobie test w sobote lub w niedziele bo kupilam sobie 5 testwo:) to mogę testowac;p

mama05 z jakiego miesiaca masz dzieciaki ?
edyta01 a twoj synek z listopada to skorpion? bo t skorpiony ta sa bardzo uparte moja naducha to wykapany skorpion;/
 
Daria, a kupiłaś testy 10 mIU/ml? Jeśli tak to zatestuj może w sobotę (to będzie 13 dpo więc test 10 mIU/ml powinien już coś pokazać), obie przeżyjemy wtedy z rana dreszczyk emocji :-)
 
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif
przed spaniem moja córka powiedziałam mi,żę...wychodzi za mąż za Krzysia z I a(Ona jest z I b)....
a ja naiwnie myślałam,że Ona się tam uczyć chodzi o nie męża szuka...
pytam -a co z Dominikiem(kolega z klasy) a Ona mi:

nie ma mowy,nie wyjdę za niego!!!
s020.gif

jest niegrzeczny..
g045.gif
g045.gif
g045.gif
g045.gif

no mówię Wam
n020.gif
n020.gif

masakra :):):):)

Daria ja mam dzieci z lata-syn 30 lipca urodzony a córka 31 sierpnia;)
z Dominikiem miałam termin na 27lipca(moje urodziny) a z Zuzą na 9 wrzesnia ,ale się pospieszyła;))

teraz jeśli by sie udało bedzie jakos końcówka wrzesnia chyba..


Lor- powitać ;))

Pirania jak tam Krzyś-pewnie jeszcze się do spania nie szykuje :)
 
reklama
Daria, a kupiłaś testy 10 mIU/ml? Jeśli tak to zatestuj może w sobotę (to będzie 13 dpo więc test 10 mIU/ml powinien już coś pokazać), obie przeżyjemy wtedy z rana dreszczyk emocji :-)

tak właśnie te testy kupilam :) od razu większą ilość żeby w razie czego nie latać do apteki;p
to wyczekiwanie do soboty bedzie najgorsze:)
 
Do góry