reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tusia no piękne suwaczki teraz juz wiemy jakie duże masz pociechy:))
ja zaszłam w ciążę z Domisiem jak Zuza miała rok i 2 m-ce-po 9 m-cach starań-zaczęliśmy jak miała 5 m-cy bo juz spała całą noc bez pobudek..my wyspani chodziliśmy to zabraliśmy sie za prace a tu znowu zeszło..o Zuzę tez staraliśmy się 9 m-cy..
tak więc jak Twój senek ma rok i 1 m-ąc to wiesz -ja Ci polecam taka różnice jak u mnie-rok i 11 m-cy jest między dziećmi i jest naprawdę oki-mimo,że chłopiec i dziewczynka-dogadują sie bardzo!

Agulek- szalej z różem ,nie ma co sobie żałować ;)))

ja po śniadanku-ciemny chlebek z ziarnami+ konfitura z żurawiny i biała herbatka :)
pranie się pierze,zaraz poodkurzam i podlać kwiaty trzeba..
 
Hej!
Mama u mnie ciemny chlebek z salata ogorkiem ,szyneczka , serem i majonezem;-) a do tego zielona herbatka.
Missbella no nie wierze masz pudla?? Myslalam ,ze wszyscy juz zapomnieli o tej rasie. Ja tez mam pudliszona. Cudowny pies do domu (bo nie gubi klakow) ma wspanialy charakter. Nasz Lolek to taki przytulas :szok: Nie wiedzialam ,ze psy moga sie tak przytulac;-)
Hehe wczoraj sobie myslalam o porodzie i nagle mnie ciary przeszly , wyobrazilam sobie ta codzienna bieganine i np. sytuacje kiedy jest juz 13.40 i musze szybko odebrac chlopcow a tu nagle:eek: wody mi odchodza albo dostaje skurczy:rofl2: Ciekawe jak i kiedy to sie zacznie teraz.
 
AneczkaK pudle to najukochańsze psy na świecie. Figo to mój drugi pies tej rasy. Przytulak i pieszczoch z niego niesamowity. I tak jak piszesz nie gubi sierści, nie śmierdzi, idealny do domu i dla dzieci. Mam czarnego miniature w Ty jekiego masz?
 
Aneczka -witaj ;) też smacznie sobie zjadłaś ;)
no i masz rację-ciekawe jak u Ciebie akcja PORÓD się rozkręci-kiedy i gdzie ...

Bella witaj;)


ja właśnie poznosiłam moje storczyki i juz piją :)
 
Hej dziewczyny:-)
Podczytuje was ale nie umiem za wami nadgonic.
Fajnie ,ze watek zyje.
Za testujace &&&&&&&&& trzymam mocno kciuki.
Piranha za ciebie i reszte ktore maja wizyty tez mocno zacisniete &&&&&&&&&

Ja tez mam dzis kontrolna o 16:15
Mala szaleje.
Powoli mi kregoslup wysiada.
Ale tak poza tym czuje sie dobrze.

U nas w nocy tak strasznie wialo,lalo.
A pozniej rozszalala sie straszna burza,a niedaleko przeszlo tornado.

Ciekawe jak tam nasza Beatka??? Ma ktoras z nia kontakt???
 
Missbella Ja mam morelowego takiego na pograniczu sredniaka ale jednak miniatura;-) Swojego w dodatku obcinam na misia i czasem ludzie pytaja co to za rasa. Nie lubie pudlowych fryzur.
 
Witaj Dido!
Ja wyslalam pw do Beatki ale cisza. Kurcze kto wie moze urodzila juz? Beatko hop hop??
U nas pada snieg ale temp na plusie wiec chlapa bedzie:sorry:
 
reklama
Hej DziewczynKi ale u nas pogoda...niech to..
043_gify_deszcz.gif
Dido chyba od Ciebie przyszla ta pogoda do Warszawy:))) pada, wieje i tylko tornada braKuje...swoja droga to nie do pomyslenia ze w zime pogoda jesienna czy wiosenna:))))
A ja do tego wstalam z gilem po pas i czuje gardlo...nie jakis dramat ale musze szybko dzialac zeby bakterii nie rozsiewac!
dzieciarnia Ok!!!

Zapraszam na kawke:)))
kawa-z-rumem-i-bita-smietana_979_7.jpg
 
Do góry