reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc dziewczyny,

wpadlam tylko zyczyc milego dnia:tak:

mama ja to w ogole nie lapie sie w tych temperaturach:baffled: sama sobie nie mierzylam bo noce mialam zarwane wiec sensu nie bylo, ale to chyba dobrze bo przez calycykle bym sie chyba stresowala czy wykres jest prawidlowy i co dana temperatura oznacza;-)

piranha bola Cie piersi? bo moje pierwsi na poczatku od razu bardzo sie powiekszyly ale nie byly bolesne, a teraz kazde dotkniecie powoduje bolenosc. juz nie pamietam czy z synkiem tak mialam.
kurcze jednak to prawda ze druga ciaza jest calkiem inna iniz pierwsza- ja w ogole nie czytam o ciazy, a w pierwszej nie bylo ksiazki i gazety o ciazy ktorej w domu bym nie miala;-) tez tak mialyscie/macie?


tusia mi ten kalendarz chinski z synkiem sprawdzil sie gdzie sprawdza sie lata skonczone a nie roczniko (nie moge go teraz znalesc), a teraz ze wszystkich kalendarzy wychodzi mi corka;-) cholerka niech te kalendarze mi sie lepiej sprawdza:-D no i w ta obraczke ciagle wierze, ktora doslownie zawsze nad brzuchem kreci sie w kolko:tak:


test z sody robi sie nastepujaco- wsypuje sie 2 lyzki sody do jakiegos pojemnika i sika sie na niego (ja nie siklam bezposrednio tylko najpierw do innego pojemnika). jak sie pieni to chlopczyk , jak nie ma zadnej reakcji to dziewczynka.
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Monico - podaj namiary na kalendarz, który Ci się sprawdził :-)

Mama05
, według mnie starania teraz już niczym innym poza przyjemnością nie zaowocują :-) ale tempka ładnie idzie już w górę (mi zawsze szła stopniowo z dnia na dzień, nigdy nie było wielkiego skoku, zerknij na mój szczęśliwy wykresik Obserwacja cyklu - enpr.pl) i zaciskam mocno kciuki! &&&&&&&&&

Kosmo, może teraz mnie delikatnie bolą ale na początku ciąży nic a nic, w poprzedniej też mnie nie bolały a powiększyły się dopiero jak przyszedł nawał pokarmu ...jakieś nieczułe te moje piersi :-D Ja też teraz w ogóle nie czytam o ciąży, w poprzedniej czytałam książki i gazety o tej tematyce a także analizowałam w internecie co się zmienia u dzidziusia w każdym tygodniu :-) Chyba jest trochę prawdy w tym dowcipie: Zachowanie matki przy kolejnych dzieciach - teksty Jeja.pl :-D Na szczęście wraca mi już apetyt :-)
 
Witajcie dziewczynki! Mama oby @ nie przyszła, także &&&& ogromne, trzeba zacząć tę naszą szczęśliwą kolejeczke.
Kobitki jak nastroje przed Nowym Rokiem, u mnie pozytywnie bo w końcu będe i ja działała no i licze ńa kciukaski wasze od lutego, mam nadzieję że rok mi się nie zejdzie z tymi starankami:-D
Jak sylwestra spędzacie, my idziemy do znajomych także spokojnie, muszę tylko coś do żyru przyszykować, ale jutro wolne więc się coś upichci.
Miłego dzionka;-)
 
.
Kobitki jak nastroje przed Nowym Rokiem, u mnie pozytywnie bo w końcu będe i ja działała no i licze ńa kciukaski wasze od lutego, mam nadzieję że rok mi się nie zejdzie z tymi starankami:-D
Jak sylwestra spędzacie, my idziemy do znajomych także spokojnie, muszę tylko coś do żyru przyszykować, ale jutro wolne więc się coś upichci.
Miłego dzionka;-)

U mnie też bardzo pozytywnie:)) zaraz po @ działamy i mam nadzieje ze długo nie bedzie trzeba czekać na dzidzie.
My w sylwestra też do znajomych idziemy, tak na spokojnie.. cztery parki i dzieciaczki.
 
jestem ..siostra właśnie pojechała...u nas pada cały dzień i ogólnie nic się nie chce........


Pirania no piękny ten ciążowy wykresik ;) dzięki za &&& zobaczymy jak to bedzie w tym cyklu..
F M nadal nie doszły-zaraz mąż wystosuje maila do gościa bo to przesada..

Agulek- dzięki za &&& ja za Ciebie też zaciskam ;))

coś Pauli daawno nie było.....


Agulek ja jaja faszerowane łososiem robię tak-drobno siekam łososia( takiego w plastrach kupuję) do miseczki łosoś ,żółtka z ugotowanych jajek ,troche szczypiorku i majonez+vegeta-mieszam i nakładam do przekrojonych na pół białek;)
 
chiński kalędarz - ja znalazłam ten Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
ale nie moge znalezdz tego gdzie jest cała tabela i na niej widać w których miesiącach sie starać
powodzenia a ja jeszcze poszperam i może znajde tamta tabele chińskiego kalędarza :
 
Dzięki mama, dopisałam łososia do listy zakupów i po robocie lece na zakupki:-)
Piranha mam zagwostkę dla ciebie żeby nie było tak słodko, otoż okres mam co 28 dni, trwa 4-5 dni i ok 6 pojawia mi się śluz ale taki lejący przezroczysty a potem koło 10 -11 zmienia się na gęsty biały a w owulację znów lejący przezroczysty owulacja zawsze ok 14-15 dnia i co ty na to? dziwactwo jakieś chyba nie? Sorry jak kogoś rażą moje opisy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry