reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Edyta;)))
hahahaha-narazie to ja chcę
e100.gif
trzecie dziecko a nie wnuki:)
 
reklama
Mama mojemu 6 latkowi też wczoraj wypadła ale dolna dwójka, a jedynki górne wypadły mu obie na raz ale na wpół już są widoczne :rofl:A ty na pewno będziesz niedługo miała tę swoją 3 dzidziuche;-)
Dziś sobota a ja mam takiego wielgachnego lenia, za to roboty............Chyba walne drugą kawę i biorę się do dzieła:rolleyes: I jeszcze do tego @ lada moment pewnie mnie nawiedzi, och................

P.S. Ja też chce takie trzy skarbeczki skaczące przy dumnej mamie , ale jeden mógłby mieć różową kokardkę na tej okrągłej główce:-)
 
Ostatnia edycja:
Agulek to rob kawusie ja poczekam ze swoja i wypijemy razem :-p

No a u mnie sklada sie tak ze przez ostatnie 3 miechy @ nawiedza mnie 1-wszego ciekawe czy i w tym tak przyjdzie :eek:
 
Edyta ;) tak,tak-o wnukach nic nie wspominaj narazie ;)


Agulek- dzieki ;):*
no Zuzi druga jedynka górma tez sie rusza i nie wiem czy też dziś nie wypadnie ;)))
rosołek zrobiony,pranie zaraz rozwieszę,za oknem zimno,wicher i padaa;/
smacznej kawki zycze i do dzieła ;))
 
Daria, bardzo Ci dziękuję za przepis kochana jesteś:)))
Z moim bąbelkiem będziemy robić jak tylko dojdziemy do siebie, bo oboje tak załatwieni jesteśmy, że szkoda gadać tez miałam okna myć i ogólne porządki ale chyba nie dam rady.... kurcze gdyby spadł śnieg i był mrozik wszystkie wirusy by zabiło a tak...

Ja pracuję w zerówce i też coraz więcej dzieciaczków mam bez ząbków;))) Ale to kolejny etap rozwoju :)))

Miłej Soboty Kochane życzę;*****
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To chyba do mnie, inaczej mówiąc...... rusz się babo do roboty:-D Melduje się że mnie zmotywowałaś kawę dopijam i ruuuuuuszam z tym koksem:-D
 
reklama
Ja narazie zmykam wstawie pralke z mundurkami do szkoly,pozniej musze posprzatac w lazience no i jeszcze do lidla musze podjechac no nic uciekam bo dnia mi nie starczy ...


Natusia wzajemnie ;-)


Mama wiem wiem ze to bylo do agulki ale musialam dopytac :-p
 
Do góry