reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulek hahahaha-no to się cieszę ,że zmotywowana się poczułas ;))

Edyta przyjemności na zakupach ;)


ja zaraz ruszam do Superfarmu-forumka z innego wątku poprosiła mnie o pewnie zakup więc jadę ;)
 
reklama
Hej:blink: widzę, że przygotowania do świąt pełną parą idą, ja juz też okna umyłam i zadowolona jestem bo myślałam, że nie dam rady dzisiaj:-p choinka jeszcze nie rozłożona, ale z tym poczekam na męża. Tyle pracy przed świętami ahhhh ale my kobitki jak zwykle damy radę:-D wiecie co dziś zauważylam może pomożecie okres dostałam tydzien temu w sobotę, skończył się wt/śr a dzisiaj znów krwawie, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło i nie wiem czy to coś niepokojącego, aha miesiączka po odstawieniu tabletek i już nie biorę
 
jestem jestem
melduje sie w dwupaku
jakos ostatnio nie maialm czasu pisac
bylam dzis na usg
mala nadal glowka w dol ale jeszcze nie w kanale
wazy 3060 czyli nieco ponad 3kg
ginka mowi ze nie powinna do porodu wazyc wiecej niz 3700-4kg jak dla mnie super
pokazywala mi wloski z czego sie ciesze ma dlugie i fajnie sterczaly w wodach
szyjka jeszcze dluga wiec narazie sie nie zapowiada na wczesniejszy porod
BeatKo piekne wiesci:))))
Jestem pod wrazeniem jak szybko Twoja ciaza minela...jeszcze 2 tygodnie i "na legalu" mozesz rodzic:)))) Juz bedziesz w terminie:)
Sciskam Cie ogromnie:) Jeszcze w swieta mozesz sie naszamac czego chcesz bo po porodzie dieta:))))
buziaki
 
Coś mi nie wychodzi to wysyłanie wiadomości do Was:-p napiszcie proszę co o tym myślicie, czy to jest ten sylk o którym pisałyście, na stronce jest napisane, że można zamówić dzwoniąc lub pisząc do nich.
 
Dido
Serdecznie gratuluję Kochana;):-)
Wiem jak się musisz cieszyć, ja to o mało nie wyskoczyłam z siebie:-D:-D:-D
Teraz pozostało nam tylko czekać na następne potwierdzenia i oby nic się nie zmieniało;)
Pozdrawiam serdecznie;):cool2:
 
Noemi chętnie bym Ci pomogła, ale kompletnie sie na tym nie znam Piranha nam zamówiła Sylk. Kochane jaka u Was pogoda? U nas ciągle pada i pada...

Jeśli chodzi o te paski do mierzenia ph zakupiłam takie tańsze z allegro MERC i jakoś dziwnie się wynik odczytuje na nich.... no chyba ze mam wysokie ph czyli ok 6 - 6,5 .... więc może znajdziecie coś innego to dajcie znać;)






 
jestem ..wrócilismy w superfarmu..jakie tłumy to pisac nie muszę..
zakupiłam sobie Centrum A-Z,magnez +B6 400mg..no i test ciążowy-niech sobie 1 w szafce leży..


Natusia ja Ci z paskami nie pomoge bo ja ich nie będę robić.

Pirania zrobiłam dziś ten test owu i wyszły II kreski ale ta testowa słabsza trochę od kontrolnej..myślę ,że gdybym była w ciąży to wyszły by 2 mega mocne co?:)

w każdym razie jak tylko przyjdzie @ Tom zamawia to co wczoraj powstawiałaś ,czekam na Sylka i działamy dalej;)
 
reklama
Ja z paskami tez nie pomoge,trzeba poczekac na Piranhe ona sie na tym zna :tak:


Mama skoro w ciazy nie jestes i jestes po owulce to dlaczego na tescie wyszly Ci II kreski ??:eek:
 
Do góry