reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Edyta a cholerka wie
c024.gif
c024.gif
pierwszy raz robiłam owu w takim czasie cyklu...
 
reklama
Edyta nie wiem czemu wyszły II kreski...
(.)(.) mam normalne,żadnych objawów więc to nie ciąża.....
tempka przecież spada więc wiadomo,że lipa.
ja testy owu zawsze robiłam do pozytywnego testu owulacyjnego i potem już nie..
no cóż zamieszany ten cykl..
czekanie mi zostało.
ciekawe jaki hormon mi ten test wykrył;))))))))))))
 
mama a kiedy powinnas dostac okres? no jak masz dwie kreski na tescie owu to kochana dobry znak:tak::tak::tak:
u cyklu ktorym zafasolkowalam na ponad tydzien przed terminem @ druga kreska testowa byla sporo jasniejsza, a mniej wiecej w terminie okresu byla intensywna jak testowa.
gdzies przeczytalam ze jak jest ciaza to testy owulacyjne powinny wyjsc pozytywnie, no ale niektore dziewczyny pisaly ze dopiero po terminie okresu kreski robily sie intensywne.
a to ze nie masz zadnych objawow to moze byc wlasnie jeden z objawow hahah. wiele dziewczyn wlasnie nie czuje NIC, zero zmian, zero objawow:tak:
w kazdym razie trzymam mocno zacisniete kciuki zebys dostala wspanialy prezent Swiateczny:tak::tak::tak:
 
Noemi, tam na zdjęciu jest ta wersja Sylka z Niemiec, na eBay można kupić znacznie taniej gdyż za 37-40 zł, podejrzewam, że oni to też z Niemiec zamawiają.

natusia, co do pasków to niestety nie pomogę :-( gdyż nie mam z nimi doświadczenia, kupiłam raz jakieś tańsze ale ostatecznie nie bardzo z nich skorzystałam gdyż akurat wtedy zależało mi już tylko na zajściu w ciążę a nie planowaniu dziewczynki. A czemu dziwnie się wynik odczytuje?

mama05, może to jednak ciąża? :-) Ja kiedyś z ciekawości robiłam test owulacyjny w dniu spodziewanego @ i kompletnie nic nie wykazał, przecież w 16dfl stężenie LH nie powinno być już na tyle wysokie, jak chcesz to zrobię za chwilę test owulacyjny w ramach testu :-) ...kurcze, ja bym na Twoim miejscu zakupiła jak najszybciej test ciążowy 10 mIU/ml, jeśli to jednak ciąża (a fazę lutealną masz wyjątkowo długą) to warto ją wspomóc progesteronem jak najszybciej. Dodam, że ja w obu ciążach nie miałam kompletnie żadnych objawów na tym etapie :-), pojawiły się dopiero w okolicy 6 tygodnia. Zerknij na przykładowy wykres ciążowy i zobacz, że też były spore spadki, na Fertility Friend jest od groma takich śmiesznych wykresów ciążowych w galerii:

17bb09ef10eadfb7.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kosmo,Pirania...ja już nie wiem co myśleć..
test ciążowy z I
owulacyjny z II
tempka spada i nie wiem może faktycznie wziąć lutkę??????????????????????????????
objawów zero
@ brak a zawsze miałam w 24,25 dniu cyklu..

Kosmo dzis mam 28d.c.
ostatni @ dostałam 20 listopada nad ranem(o 3 z minutami)..
zanim zaszłam w ciążę z Zuza miałam cykle co 28dni
po porodzie miałam co 27 dni
a po porodzie z Domisiem co 24-25...czasem 26 czy 27dniowe.

nie wiem co myśleć...w aptece nie było dziś testów 10 ,kupiłam z czułością 25-przecież jeśli to byłaby ciąża to wykazałby taki test..
zmierzę rano tempkę i zobaczę czy spadnie na 36.5 kiedy to dostaję @
czy nie-wtedy zrobię test.
owulkę miałam 2 grudnia(wtedy był skok z 36.5 na 36.9..
 
Pirania ;))) Ty żadnego testu owu nie rób ;) tylko jak Ci zostały to dorzuć do mojej paczuszki z Sylkiem a ja Ci przelew zrobię :)))
a ta moja kreska jak pisałam nie była taka jak testowa tylko trochę jaśniejsza..
co prawda dziwne,że w ogóle się pojawila..
 
mama ja nie pamietam jaki ja mialam test ciazowy w kazdym razie wzielam najlepszy w aptece, ze niby 6 dni po owulacji mial wskazac ewentualna ciaze. zrobilam test chyba po 12 dniach po owulacji i kreseczka nie byla widoczna dla innych, ja ja pod swiatlo ledwo dostrzegalam. dopiero po nastepnych 2 dniach juz byla lepiej widoczna:tak:

mama ale ja wychodza 2 kreseczki na rescie owu to naprawde jest ogromna szansa na ciaze:tak:
 
Mama05, za późno bo już zrobiłam :-p i 2 tłuste krechy. Ja tych testów mam jeszcze 26 sztuk (One Step Ovulation Test z datą ważności 03.2013) więc jak chcesz to chętnie Ci je w atrakcyjnej cenie odsprzedam :-D Może faktycznie wziąć lepiej lutkę na wszelki wypadek? Szkoda, że nie było testów 10 mIU/ml ale owulacyjne podobno działają właśnie jak takie testy i wykrywają HCG od stężenia 10 mIU/ml.

Kosmopolitan, w takim razie na pewno miałaś test o czułości 10 mIU/ml, ja też takim robiłam w 12 dniu po owulce i widziałam cień cienia pod światło, moja mama np. nic kompletnie nie widziała na nim i twierdziła, że to moja bujna wyobraźnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama ja tez robilam test owu jeszcze przed ciazowym i wyszedl prawie pozytywny. Ciekawe co tam jutro sie bedzie dzialo z temp. Oby nie spadala:tak:
Kosmo i co przekladasz wizyte?Ja bym chyba przelozyla. W 16tc bedzie widac jesli to mialby byc chlopiec a jesli babeczka to nic gin nie dojrzy.
 
Do góry