reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Edyta nie nastawiaj mnie tu na bociana bo później bede płakać...:)poczekam
e158.gif
w końcu sie wyjaśni-testów więcej nie mam więc nie bede testować..jedynie tempka zostaje..


Bella ja używałam elektroniczych ale coś mi wariowały;/ teraz jadę już długo na klasycznym rtęciowym;)

byłam po Zuzę i po zakupy..
 
reklama
Jestem i ja:-)
ale tylko na chwile bo szykuje obiad
mama dziekuje ze pytasz:**dzisiaj jestem w koncu wyspana
choc to moje dziecie nadal tak pozno chodzi spac
ja sie pytam co sie z nim dzieje:baffled::confused:
mama mam nadzieje ze sie rozczarujesz...
ale tym razem pozytywnie:rofl2:w postaci II na tescie:-)

a tak w ogole to witam wszystkich i zycze milego dnia
 
Paula dzięki :))
no i fajnie,że wyspana w końcu-od razu świat inaczej wygląda co??:)
moje bąki chodzą spac o 19.30 i to bez dyskusji...od zawsze tak chodzą i nie znają innego "scenariusz" nawet jak w gościach jesteśmy to Zuza przychodzi i mówi-mamo,kobieto ,chcę juz spać ;)))


Edyta salfazin to preparat cynkowy z witaminami,ma w składzie:
wit C
cynk
wit E
wit B6
dziką różę
wit A
 
Witam i ja chociaż czasu mało bo dużo pracy mam.

Agulek-79 calcium citrate nie było u tego sprzedawcy bo wczoraj wieczorem kupiłam ostatnie 2 szt ;-) ale już dziś wystawili kolejną aukcje :-) Kupiłam też Witaminę C 500mg (bede łykac po 2 tabletki)

Tylko mam pytanie jesli bede łykac calcium citrate + witC to ten B-Complex też do tego dołączyć?? I który lepszy B-50 czy B-100?? Aaaa i rozumiem oddzielnie folik tak? Bo folik to ja juz od czerwca łykam.


Jeśli chodzi o wiek to wszystkie w podobnym wieku jestesmy , bo ja w maju skończę 34 lata (matko jak to brzmi ??? ) :szok: dlatego w moim założeniu dla mnie to ostatni dzwonek na dziecko
 
Ostatnia edycja:
Nulka ja mam 32 skończone ,mąż 39...od 2 lat dziergamy i zakładałam,że do 32 się "wyrobię " z porodem a tu nadal w ciąży nie jestem...ale działam dalej.

Bella czyli ostatnia 2 z przodu:))
 
mama05 juz kilka lat temu postanowiłam sobie, że do 30-stki zajdę w ciążę. Nieststy nie wyrobiłam się bo w 2012 roku rocznikowo będę miała 30 lat... Urodziny mam w sierpniu więc może do tego czasu będę w końcu szczęśliwą mamą Zuzy albo jakiegoś innego fasolka :-)
 
Nulka mojemu T.19 kwietnia stuknie 40 a mi 27 lipca 33...ja nie wiem gdzie ten czas tak pędzi
c008.gif
c008.gif
c008.gif


Bella ja rodziłam Zuzę jak skończyłam 26 a Domisia 28lat..
myślałam ,że wcześniej będę mama ,ale ...pierwsze dziecko stracilismy w 9t.c. potem rok walki o kolejną ciążę..
i tak zeszło ,że dopiero 31 sierpnia 2005 roku usłyszałam pierwsze kwilenie mojego dziecka...
3720g i 53 cm,urodzona w 38t.c. przy pomocy kleszczy bo była 2 razy owinieta pępowiną ..

NIGDY nie zapomne Jej spojrzenia.................................MAMO JESTEM...KOCHAJ MNIE!
tyle mówiły Jej oczka-zakochałam sie na zabój ,emocje-radość,duma,wszech ogarniające szczęście spowodowały,że sama płakałam jak nie wiem co:)
 
reklama
Nullka dzięki szybko zadzwoniłam do męża nie zdążył jeszcze tamtych zamówić,ufffffffffff ma mi te kupić. Rano ich nie było na pewno. Ja się już też pogubiłam co kupić:szok: A paski kupiłaś?
 
Do góry