reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

znalazłam coś takiego do ph :
[h=1]BIONEXIA PH BALANCE TEST DOPOCHWOWY, 5 SZTUK (16 zł) [/h]i paski MERC do ph pochwy 100sz t (65 zł)

nie na allegro tylko w aptece internetowej. Moze nie jakieś podróby;-)
 
reklama
Beatko Ty robilas ten test i u Ciebie ten kolor nie zbudzal zadnychwatliwosci i nie zmienil koloru po paru godzinach? ja mowie o tym tescie : TEST NA PŁEĆ 100 % - PROMOCJA ŚWIĄTECZNA !!!!! (1981452360) - Aukcje internetowe Allegro
pytam bo wlasnie bedac w lazience zerknelam na test a tam juz nie ma intensywnego niebiesko fioletowego a teraz juz jasny fioletowy ktory mozna i dopasowac do ostatniego odcienia na pasku odcieni "chlopczykowych" i do pierwszego na pasku odcieni "dziewczynkowych". hmmmmmmmm
wiem ze nie moge juz interpetowac tego testu po tylu godzinach (pomimo ze oni nic nie pisza na stronie ze wynik jest wazny tylko pare minut) ale przeciez oni pisza ze zwaracja kase gdy wynik okaze sie bledny i przeciez moglabym zrobic zdjecie tego testu teraz i tak naprawde nikt nikomu nic by nie udowoldnil (czy wynik byl bledny czy nie). oni mogliby podpasowac pod obie plcie. albo moze dla jaj zrobie zdjecie jutro i przesle do nich i niech mi zinterpretuja wyniki;-)
oczywiscie nie zakladam ze wynik jest bledny, ale tak sobie pomyslalam ze teraz nie ma co sie dziwic ze oni nie zwracaja kasy , ze sie wymiguja bo trudno tu cos udowodnic.
czy ktos w ogole zrozumial moje wywody? hihihi
 
Andziak, u nas to samo choróbska się trzymają mały ponad 39st ma...Dziewczyny co jest dobre na grypę żołądkową??? co podajecie swoim dzieciom ale też na dorosłego działa??? Będę BARDZO WDZIĘCZNA
za odp;)
Też mam dosyć tej paskudnej pogody chcę mrozik i śnieg.... a tak same wirusy nas dopadaj...

kosmopolitan, już nie pamiętam ale ktoś pisał o tych testach, że oni i tak kasy zwrócić nie chcieli....niby piszą, że jeśli będzie pomyłka to zwracają koszty, a tak naprawdę robią ludzi w balona... Kochana ja też czuję i wiem, że nosisz pod sercem córeczkę;) Trzeba w to wierzyć! Jeśli będzie chłopiec to nic straconego może jeszcze kiedyś "odważysz" się spróbować zaplanować?:)
 
Natusia u nas do tej pory obylo sie bez grypy zoladkowej, wiec nie wiem co doradzic :no: wiem tylko ze trzeba duzo pic,jesli grypie towarzysza wymioty ;-)
 
Hej Dziewczyny:) dołączam do Was na zaproszenie Piranhi:) pisałam na innym forum, ale nie jest ono tak żywe jak te jak już zdążyłam zauważyć:) mam synka i od czerwca zamierzamy starać się o dziewczynkę, pełno wiadomości w głowie ale niepoukładane mam nadzieję, że pomożecie:) przeczytałam parę ostatnich stron forum i doczytałam o sylku globulkach, ale nie wiem co to jest...jakie globulki...Dziewczyny i dużo pisałyście, że jest sposobów na zakwaszanie napiszecie jakich??Bo ja jedynie woda + cytryna takich się doczytałam, myślalam o braniu dopochwowo lacibios femina.I jakie dokładnie witaminki? Przepraszam, że zadaję tak dużo pytań, ale strasznie ciężko zdobyć jakieś informacje...Powiedzcie mi czy jeżeli od ok czerwca chcemy zacząć się starać to już teraz odstawić tabletki czy jeszcze poczekać??
 
Aneczko tyle tu nowych osób z nową wiedza i planowaniem, że nie daję rady doczytać, a co my czekające na córcie możemy wiecej pomóc

Jedno jest pewne podobnie jak wiekszość mam dwójki chłopców twierdzę, że cudowanie jest być mamą dwóch synków - wspaniale, a faktycznie ten drugi to kochany pieszczoch, bardzo mądry, spokojny, chociaz pierwszy to tez cyc mamusi. Ja przez kilka lat szłam w zaparte - NIGDY wiecej dzieci, wszystko pooddawałam po chłopcach i co... model 2+3 coraz bardziej mi się podoba

MAMA05 powiadasz, że Zuzki to charakterne dziewczynki:cool:, jeszcze troche czasu mam wiec może zmienię imię:-), ale to od 3 lat ta NASZA Zuzia:-)

Czarodziejko fajnie ze zajrzałaś, Dido czekam z niecierpliwością na Twoje USG i musi byc córa :)
nullko a u Ciebie to wiadomo, kolejny raz bedzie córcia po tym co przeszlaś:-)
 
natusia bardzo Ci dziekuje:tak:

aleee fajnie ze pojawiaja sie nowe staraczki:tak: super!!! Noemi witaj:tak:

a ja znowu mialam jakies dziwne sny..... Za to dzisiaj postanowilam wziasc sie w garsc i koniec z dolowaniem! trzeba myslec pozytywnie bo negatywne myslenie przyciaga same zle rzeczy. wiecie ze od tamtej srody, wtedy kiedy bylam na usg codziennie na mojej drodze pojawialy sie jakies niepowodzenia, same klody pod nogi.. jakis pech.. (nawet nie chce mi sie o nich pisac, za duzo tego..)
Ale od dzisiaj postanawiam zminic to, mysle tylko pozytywnie, biore sie w garsc! trzymajcie kciuki zeby te niepowodzenia juz w koncu mnie opuscily :zawstydzona/y:
 
Monico- Widze ze u Ciebie ostania prosta:))))jejciu jak ten czas leci/...przeciez to moment i bedziecie sie rozdwajac...pierwsza to Beatka:) Juz sie nie moge doczekac ile tu bedzie zdjec malych dziewuszek:))))

Beatko, JagienKo ZAMELDUJECIE SIE!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny!

Faktycznie coś wisi w powietrzu gdyż mój synek wczoraj dostał katar :-(

Witaj Noemi! Sylk to kwaśny lubrykant bezpieczny dla plemników, stosuje się go tuż przed starankami i podobno bardzo zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia córki. Przy planowaniu dziewczynki podobno najważniejsze jest właśnie niskie pH. Można też stosować globulki dopochwowe (ja miałam Feminella Vagi C) ale ciężko wyczuć na ile przed owulką i staraniami je przerwać by nie zabiły plemników i by pH pozostało wciąż niskie (powinno wynosić 4-4,5 do owulacji). Zakwaszająca jest też dieta dziewczynkowa, należy spożywać produkty bogate w wapń i magnez a unikać tych bogatych w sód i potas, ja oprócz tego przyjmowałam też Ca (nie może być w postaci węglanu wapnia, ja łykałam cytrynian) i Mg w tabletkach a dokładnie 600 mg czystego Ca i 300 mg czystego Mg dziennie. Warto też pić codziennie sok żurawinowy - bardzo zakwasza. Polecam też codziennie łykanie witaminy C (ja brałam 1000 mg) gdyż również obniża pH. Podobno prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki wzrasta też przy łykaniu witaminy B6, warto jednak łykać cały kompleks witamin z grupy B (B-50 z dawką B6 50 mg lub B-100 z dawką B6 100 mg). Jak coś pominęłam to może dziewczyny dopiszą :-) Aaaa, nie pij wody z cytryną bo ona tak naprawdę podnosi pH w organizmie :-)

Mama05, jak tam sprawy temperaturowe? :-)

Kosmopolitan, też zauważyłam, że negatywne nastawienie przyciąga pech :-) więc myśl pozytywnie a wszystko się ułoży po Twojej myśli, zobaczysz!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Monico fajnie,ze sie pojawilas. Wiem ,ze my juz wiele nie pomozemy ale jakos tak sie przylepilam do tego forum:zawstydzona/y: I milo jest pogadac z wami.
Nastusia na grype zoladkowa: lacidoenter w kapsulkach ,ewentualnie lakcid jak dziecko tamtego nie wypije. Przy czestych wymiotach i biegunce orsalit do picia. Picie duzej ilosci wody ale po lyczku co 10 minut bo inaczej wroci. Mozna jeszcze smecte wziac ale u mnie kazda proba wypicia jej konczyla sie wymiotami.
Kosmo i tak trzymac. Grunt to pozytywne nastawienie:tak:
Dido ja juz zaciskam kciuki za Twoje usg. Nie moge sie doczekac
Mama jak tam dzis? Tempka wysoka?
 
Do góry