reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

monico ja również już od dawna marzę o Zuzi. Cała rodzina i znajomi wiedzą, że ma być Zuza i tyle :)
W tym cylku niestety się raczej nie udało, jakoś tak wyszło, że przytulanka były tylko w 10 dc ale w następnym miesiącu bierzemy się ostro do roboty :-)

Dziewczyny a gdzie mozna kupić ten Sylk ?? ??
 
reklama
czarodziejko:-)
sama jestem w szoku ze to juz 31 tc
dopiero co szalałam z testami na płeć jak dziewczyny.....

aneczko:-) te forum wciagajace, ale jak czytam o wpisach i metodach dziewczyn to my robiłyśmy moze z 70% w starankach a mamy wszystkie córcie w brzuszkach, bo wierzę ze Dido też

Missbella u nas "od zawsze" była Zuzia i pomimo iż rodzina nie jest za tym imieniem i odradza to jakos żadne imie do mojej córci nie pasuje, byla jest i bedzie Zuza
 
MissBella, np. na eBay gdyż w Polsce go nie dostaniesz, szkoda że się nie dołączyłaś jak zamawiałam Sylk dla nullki, mamy05 i natusi (bardzo zaoszczędziły na koszcie przesyłki) :-)
 
Piranha ale ze mnie gapa :( Czytałam, że zbierałaś zamówienia ale wtedy jeszcze miałam nadzieję, że w tym cyklu zafasolkuję...
A mogę wiedzieć ile to kosztuje?? Niestety nie mam konta na ebayu, nie potrafie korzystać z tego serwisu ale może się nauczę, czego się nie robi dla wymarzonej córeczki Zuzy :)


Mam, znalazłam na ebayu, podam link i proszę powiedzcie mi czy to to: http://www.ebay.pl/itm/Sylk-natural...t=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item19ca4c7180
 
Ostatnia edycja:
MissBella, tak, to to :-) Kosztuje koło 50 zł + przesyłka do Polski. Warto założyć tam konto, korzysta się jak z Allegro :-) Tylko dobrze jakbyś miała konto PayPal bo tak realizowane są w większości płatności na eBay, jest to bardzo bezpieczne i pieniążki momentalnie są u sprzedawcy.
 
noemi ja uzywam tabletki doustne lacibios femina na zakwaszenie ale nie blam pewna czy on nie zabija plemnikow dlatgo pisalam na forum z ginekologiem i mowi ze nie zabije ze mozna go brac nawet podczas ciazy ale to lepiej indywidualnie z lekarzem uzgodnic..
a jak sylk to tu jest tanszy z niemiec :)
SYLK natürliches Gleitmittel Gel 50ml 6060411 / apobest | eBay

paczka powinna dojść góra do 4 dni ja jak wysyłam to idzie 3 dni do polski

a tu jeszcze troszkę tańszy
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310355711850
 
Ostatnia edycja:
tak mieszkam nie ma problemu:) odrazu jak bym zamówiła to bym podała twój adres do polski :)jeszcze w czwartek bede szla na zakupy zobaczę po ile są w aptekach :)
 
hej wszystkim:cool2:
co za ciezka noc za mna moje dziecko cierpi na bezsenność ja ledwo chodze dzisiaj :confused2: kawy...

kosmo bardzo dobre nastawienie:tak:i tak trzymaj;-)
mama gdzie jestes?? jak tempka? wciaz trzymam&&&&&
noemi witaj:-)


powiedzcie mi dziewczyny ta diete ile przed starankami stosowalyscie???tak 6 tyg.przed starczy:eek:
 
reklama
daria0607 z góry wielkie, wielkie dzięki :-) to zobacz jeszcze cenę w aptece i umówimy się konkretnie. Mam nadzieję, że w następnym cylku zafasolkowanie dziewczykowe gwarantowane ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry