reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aneczko jestes kochana, daje mi tyle nadziei:tak::tak: obiecuje poprawe:tak:
a wiesz ze wczoraj kupilma sobie ten test:tak: pewnie w poniedzialek bedzie. nie wiedzialam ze Beatka go sobie robila, myslam ze robila tylko ten drugi.
 
reklama
mama05, dziś masz dopiero 7 dzień po owulce (dobrze liczę? :-D) więc na dołek implantacyjny masz jeszcze czas :-) A ile u Ciebie trwa faza wysokich temperatur?

MissBella, ja kupowałam te testy i u tego sprzedawcy: 5xTEST CIĄŻOWY(10mIU/MI)+ 50x TESTY OWULACYJNE (1937985234) - Aukcje internetowe Allegro (kupowałam w pakach po 50 szt. + 5 testów ciążowych ...więc mogłam testować do woli :-D). Uważaj z kawą gdyż wypłukuje dziewczynkowy magnez :-)

kosmopolitan, przecież Ty zrobiłaś strasznie dużo w kwestii planowania płci (będzie dziewuszka, zobaczysz!), chciałabym zrealizować choć połowę z tego :-)
 
Kosmo no to trzymam kciuki za tescik. Bedziemy kibicowac a Ty pamietaj o nastawieniu;-) A i ubierz cos rozowego jak bedziesz go robic, ja jak szlam na usg okreslic plec to sie cala na rozowo ubralam:-D
 
Asiuniak ja przyjmuje chętnie wszystkie fluidki dziewczyńskie, także łapie i twoje:-)
Kosmo nie kracz sobie bo wykraczesz. Nic jeszcze nie przesądzone. Twoje planowania były dziewczynkowe i nie zrobiłaś nic mniej w tym kierunku od pozostałych dziewczyn, którym się udało. Na razie trzymamy kciuki za dziewczynkę.

I z innej beczki, jak się robi farsz do ruskich pierogów, któraś niedawno robiła a ja mam taką wielką ochotę na nie, ale nigdy ich nie robiłam:no:
 
dziekuje dziewczyny, jestescie kochane. kolejny raz upewnilam sie w przekonaniu ze to forum jest wyjatkowe:tak:

aneczko nie wiedzialam ze trzeba sie ubrac na rozowo:-D oczywiscie tak zrobie:tak:
 
Asiuniak, właśnie, właśnie nic się nie chwalisz jak mała się będzie nazywać.Szybciutko tu się spowiadaj.
Ja też pije 2 kawki w ekstremalnych warunkach 3 dziennie, ale rozpyszczalną i to tą crem + mleczko.

I co z tymi ruskimi pierogami nikt nie robił?
 
Ostatnia edycja:
Agulek przepisy sa rozne ale ja najbardziej lubie taki : ziemniaki , twarog (w miare suchy ) i cebula podsmazona. Przyprawiam sola i pieprzem a czasem dodaje suszonej miety. Proporcje wedlug uznania ale mniej wiecej ziemniaki i twarog pol na pol i sporo tej cebulki.
 
A no pochwalę się;) Jeszcze nie wiemy na 100% ale sprawa ma się tak: Chyba będzie Ania;) ale...
Mi się podoba jeszcze Emilka no ale Mężusiowi za bardzo nie, Jemu zaś podoba się Julka ale za dużo jest tych imion i dlatego Julka nie będzie i chyba póki co zostaje Ania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kosmopolitan to ja to ja proszę synia...a Ty nie załamuj się i ciesz się dzieciaczkiem w brzusiu...a tak na marginesie to dziewuszki późno się ujawniają, wiem z doświadczenia 20tc to najwcześniej
 
Do góry