reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześc babeczki-jestem i ja.
dzieci porozwoziłam do szkoły i przedszkola i ze śniadankiem na bb :)
smacznej kawki zyczę z rana :)


Witam dziewuszki stare i nowe:-)
Ja też po USG wczoraj ale jakoś nastroju nie miałam pisać:-( U mnie trochę nieciekawie się zrobiło płeć się potwierdziła oczywiście i niunia jest główką w dole chociaż tyle dobrych wieści.
Natomiast mam łożysko bardzo nisko schodzące nie jest ciekawie lekarz zabronił mi czegokolwiek podnosić nawet zakupów chodzić też nie za dużo i jak najwięcej wypoczywać kolejna wizyta za dwa tyg i USG oczywiście a w razie jakiegokolwiek bólu czy plamienia odrazu do szpitala:-(
Od wczoraj to ciągle wydaje mi się że mnie coś boli z wrażenia chyba.

Becia witam Cię ,ja również w ciąży z Zuzą miałam bardzo nisko łożysko-tak nisko ,że "zasłaniało wyjście dziecka na świat" powiedział gin.i wtedy groziła mi CC.
ale właśnie powiedziała,żeby duuużo leżeć bo jak leżysz to dzidzia nie uciska głową na łożysko i ma szansę się podnieść..nic nie dźwigaj,oszczędzaj się jak możesz..mi wtedy też nie było lekko bo III rok studiów,pisałam prace licencjacką -wiadomo -spotkania na uczelni z promoterem iiitttddd..ale dałam radę-leżałam bo wyczekana Zuza była dla mnie najważniejsza;)
i urodziłam SN ;)
także głowa do góry to i łożysko sie podniesie ;))


Kosmo- ja równiez zaciskam &&& za córcie!
u mnie z synem było tak, że do 20t.c. był dziewczynką,dopiero w 23 t.c. gdy się okręcił głową w dół to na usg pokazały się klejnoty:))

Royana witaj i dzięki za miłe przywitanie ;)

Beatka ,Aneczka,Edyta -usciski:));**

Piranha- w takim razie napiszę zaraz na pw odnośnie sylka i jak się też Nulka zgłosi to zamów kochana :))
my tez chcemy być w ciąży:)))))


witam pozostełe babeczki z ekipy-jeszcze nie ogarniam Was wszystkich ,ale na dniach pewnie dam radę :)

Bella-witaj ,ja jak juz używam testów owu to kupuję w superfarmie z Domowego Labolatorium.
i też robię koło 14-15 i 2 h wcześniej nie piję ,żeby nie rozrzedzać moczu.

co do tempki to dzis mam 20d.c. i od 13d.c. kiedy to był skok na 36,9 teraz mam cały czas 37 ,ale kurka gdyby była ciąża to powinno być tempka trochę wyższa więc znów nic z tego;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Missbella testy z allegro sa do kitu , przynajmniej te najtansze.Kup sobie w aptece albo rossmanie i rob te. A na ten cykl juz daj na luz z przytulaniem , moze zaskoczy?
Mama to ladna temp. jak na moje oko. Trzymam kciuki:tak:
Becia nie lam sie, polez tyle ile mozesz i nie dzwigaj. Zobaczysz łożysko sie podniesie i bedzie wszystko O.K.
Ja dzis z diabelkami w domu bo troche kaszla:dry: Zamiast od kawki trzeba zaczac od meliski bo wstali w bojowych nastrojach i wyzywaja sie od starych glupich dzidź;-)
 
Aneczka- witaj i cierpliwości życze ;)
a Ty wiesz ,że u mnie najgorsze wyzwisko to -JESTEŚ DZIDZIUŚ- :)))))nie wiem skąd oni tak mają..:)

a co do tempki to u mnie tak
12d.c 36.5...test owu mega pozytywny...działalismy:)
13d.c.36.9...skok na owu.... działalismy:)
14d.c 37
15d.c.37
16d.c.37
17d.c 37
18d.c.37
19d.c.37
i dziś 20d.c. też 37....
jak mierzyłam z Zuza czy z Domisiem po po 6 dniach od owu miałam znowu skok o 2 kreski i utrzymywała się tak do dnia @ i test i II a tu mam ciągla taką samą-wysoką ,ale nic się nie dzieje;/

Daria- nadal &&&& ,póki nie ma @ nadzieja jest ;)
 
missBella przytulanka byly w 8,9 i 11dc. chcialam jeszcze powtorzyc w 12dc ale nic z tego nie wyszlo. owulacja byla w 14dc (wszystko wskazuje na to bo na monitoringu bylam w 13 dc i pecherzyk jeszcze nie pekl, a w 14dc mialam klocia podbrzusza, a nastepnego dnia juz sluz bialy, gesty i nierozciagliwy).
 
ktoras dziewczyny kupowała niedawno testy na all.takie zielone i co dobre sa ?
bo noszę się z zaniarem kupna ale widze nie polecacie tych z all.
a w aptece kurcze za 5 testów 50zł.masakra a ja chciałam z poł roku je porobić.
Aneczko a te z rosmana jak cenowo i za ile sztuk?
 
Witam z rana drogie panie. Ja też w pracy, ale szamam sobie śniadanko, popijam barszczykiem za oknem pruszy śnieżek, czego więcej chcieć.......no i weekend za pasem.

Tusia ja kupowałam z Rossmana i są dobre bo pokryły mi się z owulacją. Za 5 szt placiłam 25 zł bez żadnej promocji .

Miłego dzionka:-)
 
Agulek smacznego
c045.gif
:))
 
reklama
Cześć dziewczyny!

MissBella, a ja testy z Allegro polecam ale nie wszystkie. Część z nich to podobno lipa ale bardzo dobre są One Step Ovulation Test (używałam też z tej firmy ciążowych 10 mIU/ml, szybko wykrywały ciążę), zawsze wychodziły pozytywne 24 godziny przed owulką a blada kreska była widoczna jeszcze na długo przed nią. Może i są odrobinę droższe od innych na Allegro ale bardzo skuteczne i bardzo je polecam, gdzieś tam podawałam linka do aukcji z nimi, jak chcesz to go odszukam. Testy najlepiej wychodziły mi wieczorem (i to późnym wieczorem), przed zrobieniem testu nie piłam przez 3 godziny.

mama05, zerknij na mój szczęśliwy wykresik Obserwacja cyklu - enpr.pl, tempka do 10 dc nie przekraczała 37*C, często dopiero po dołku implantacyjnym i tzw. drugim skoku temperatura wskakuje dopiero na nieco wyższy poziom, choć nie zawsze (dopiero po implantacji przecież zaczyna się wzmożona produkcja progesteronu) tak więc trzymam mocno kciuki (implantacja występuje najczęściej koło 7-12 dnia po owulce, u mnie była prawdopodobnie w 9 dniu)! &&&&&& :-)

Daria, u mnie w w 12 dniu po owulcje test 10 mIU/ml pokazał cień cienia widoczny pod światło ....tak więc test 25 mIU nic kompletnie by nie wykazał ....a więc głowa do góry, jeszcze nic straconego :-)
 
Do góry