reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co, zrobiłam listę tzw. "zakupy staraczki" i się przeraziłam ile tego:
  1. Kwas foliowy
  2. wapno w formie cytrynianu
  3. magnez
  4. witaminki B-complex
  5. witaminka c
  6. globulki Vitagyn C
  7. testy owulacyjne
  8. nie licząc serków, jogurtów itp.....
Szooook ile tego :no:

O czymś moze zapomniałam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania no własnie -po dołku implantacyjnym a u mnie tego nie ma-kurka jedna ciągła linia,żadnych górek i dolin..poza tym ja mam krótkie cykle bo 24-27dni i już powinien byc ten dołek gdyby sie udało...
ale jakie mam wyjście??? muszę czekać czy @ przyjdzie czy nie..;))

dostałaś PW ?:))
 
dzieki dziewczyny za odp.
no sporo tego ale mysle warto co nie ;-):-) a te testy kurna drogo to wyjdzie jak tak dłuzej chciec się po obserwowac :sorry2:
Ja jeszcze się nie staram ale psychika chyba działa :tak:na talezyku mam kanapkę z 3cm.kawałem białego sera :-D
 
Tusia coś w tym jest, ja kupiłam sobie na śniadanko serek typu włoskiego i bardzo go lubię z pomidorem, ale od razu czerwona lampka się zaświeciła i stop pomidorom.... Kurcze juz myslałam, że coś ze mną nie halo się robi, no ale juz wiem że nie.:-)

A te testy to rzeczywiście drogi interes na dł€ższą mete.

Ale dziewczynki musi nam się udać nie? Może na przyszłe święta już będziemy miały te nasze dziewuszki, kurcze swoja drogą to byłby najpiękniejszy prezent. Tak trochę się rozmarzyłam
 
Ostatnia edycja:
Piranha poproszę o ten link do testów owu na Allegro. Co prawda w tym cylku wykorzystam te co mam ale w następnym kupię te co mi polecasz albo te z Rossmanna chociaz mam cichą nadzieję, że nie będą mi już potrzebne...

Tusia a jakie byłyby te święta piękne gdyby nam się udało, z moich obliczeń w drugi dzień świąt powinnam dostać @ więc jeśli nie dostanę to będą to najpiękniejsze święta w moim zyciu :)

Dziewczyny a jak z piciem kawy??? Ograniczacie czy wogóle przestałyście ją pić?? Ja piję 2 kawy dziennie i zastanawiam się czy to nie za dużo.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jak teraz czytam o tych wszystich staraniach to juz sie nie dziwie dlaczego moglo mi sie nie udac:-( i pomyslec ze zanim piranha przyniosla tyle nowych informacji to bylam spokojna i wiedzialam ze zrobilam doslownie wszystko w kwestii staranek....A teraz mam poczucie ze jednak nie wszystko...

wszystkim dziewczynom ktore zaczynaja staranka zycze oczywiscie wymarzonych coreczek:tak: i jednego synka tylko nie pamietam nicka mamusi planujacej synka:sorry2:

czarodziejko gdzie jestes????? potrzebujemy Twojego czarodziejskiego wsparcia:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Becia
Powiem Ci szczerze, że z tego wszystkiego nie sprawdziliśmy ile dzidzia ważyła. Sprawdzał natomiast bardzo dokładnie czy jest zdrowa, czy wszystko jest tak jak powinno, mierzył, oglądał chyba z 20 min. No i tą płeć sprawdzał kilka razy. Dziewczyny na poczekalni musiały się denerwować szczególnie że już było prawie godzinne opóźnienie.
Kochana to Ty teraz uważaj na siebie. Odpoczywaj dużo jak lekarz zalecił. Na pewno będzie wszystko dobrze, jestem myślami z Tobą;) Cieszę się bardzo, że potwierdziła się dziewczynka. Buźka

Laseczki właśnie Was nadrobiłam:-)
Oczywiście i ja przesyłam dziewczynkowe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mamusiom planującym i oczekującym;)

Teraz miałam chwilkę czasu bo teściowa wzięła mi Maciusia do sklepu i do babci, więc zdążyłam Was poczytać. Nie było mnie może dzień a tu tyle nowości;) Super:-)
Cieszę się bardzo, że wątek kwitnie;)

Może to śmieszne ale czytając Was ciągle notuję sobie nowe informacje na temat planowania choć mi się na 90% udało, ale na przyszłość lepiej mieć takie wiadomości.
Na prawdę tyle ile ja tu wiedzy nabyłam to chyba nigdzie bym nie wyczytała, bardzo mnie to cieszy;)

Kochane życzę aby i Wam się udało:-) 3mam mocno kciuki za Was dziewczynki.
 
Do góry