reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullka ja jestem chętna jeszcze do zakupu;) Mam Twoje gadu to się tam odezwę oki?:)

Dziewczyny szok...myślałam, że coś nie tak, że owulki brak a dopiero mam typowy płodny śluz...a mam dziś 20 dc wiec ekstra się rozregulowałam...gdzie zawsze owulke miałam 14/15dc masakra...no i testów owu nie robiłam bo stwierdziłam, że to nie ma sensu...masakra a mam częste bóle w podbrzuszu więc nie mogę się(niestety)tym kierować w rozpoznawaniu owulki.;//

Jagienka, kochana wytrwałości z Twoja Trójeczka;) choć wyobrażam sobie, że jest Ci ciężko.

Nullka jak samopoczucie?

Daria, zrób koniecznie test i daj znać! Trzymam kciuki:*

Beatko maluszek do schrupania...jej już nie pamięta kiedy mój synuś był taki malutki...
 
reklama
Witam dziewuszki stare i nowe:-)
Ja też po USG wczoraj ale jakoś nastroju nie miałam pisać:-( U mnie trochę nieciekawie się zrobiło płeć się potwierdziła oczywiście i niunia jest główką w dole chociaż tyle dobrych wieści.
Natomiast mam łożysko bardzo nisko schodzące nie jest ciekawie lekarz zabronił mi czegokolwiek podnosić nawet zakupów chodzić też nie za dużo i jak najwięcej wypoczywać kolejna wizyta za dwa tyg i USG oczywiście a w razie jakiegokolwiek bólu czy plamienia odrazu do szpitala:-(
Od wczoraj to ciągle wydaje mi się że mnie coś boli z wrażenia chyba.
Kosmopolitan nie przejmuj się w 13 tyg to niemożliwe zresztą w zeszłym roku mojej koleżance gin powiedział właśnie w 13 że chłopiec a w 18 okazało się że dziewczynka:tak:
ASIUNIAK gratuluję kochana wiedziałam! Cieszę się z tobą tym bardziej że mamy identyczny termin a ile mała ważyła?
BEATKO jejku jak to zleciało a pamiętam jak czytałam o twoich testach wszystkich i jak wyczekiwałaś usg ale czas leci jak szalony
 
Ostatnia edycja:
natusia oczywiście jak masz moje GG to pisz śmiało.

Becia wiem że ciężko gdy ma sie dziecko ale musisz dbać o siebie i po prostu olać pewne rzeczy które masz zrobić a mogą one zagrozić ciąży. Więcej odpoczywaj, leż i dbaj o siebie.

Ja czuję sie dobrze - wczoraj miałam krwawienie ale juz dzisiaj tylko plamienie. W sumie nie wiem czy to źle czy dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Becia ja mialam lozysko na przedniej scianie i nisko umiejscowione i tez musialam sie oszczedzac,malo chodzic,nie dzwigac itd ale jak widac wszystko dobrze sie skonczylo wiec jesli bedziesz o siebie dbac to i u Ciebie wszystko bedzie dobrze ;-) i fajnie ze potwierdzila sie dziewczynka ...
 
EDYTKO dzięki pocieszyłaś mnie trochę rzeczywiście jak Nulka napisała trochę ciężko jak ma się urwisa drugiego w domu ale staram się jak mogę jak najwięcej wypoczywać:tak:
Nuleczko dzięki ty też dbaj o siebie trzymam za ciebie kciuki;-)
 
Becia, dbaj o siebie i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze! Z tego co wiem to jest szansa, że łożysko podniesie się za jakiś czas (łożysko w czasie ciąży przemieszcza się).

Daria, jasne, że słyszałam o Kobylej Górze, mój były był stamtąd i często bywałam nad zalewem :-D Trzymam kciuki za sobotni test, najlepiej kup taki o czułości 10 mIU/ml, mi w 12 dniu po owulce wyszedł cień cienia widoczny pod światło :-)

Kolorowych snów wszystkim życzę! :-)
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja już siedzę w pracy... Jak dobrze, że to już piątek bo zmęczona jestem bardzo a tu cały dom do posprzątania po remoncie :/ I jeszcze ta okropna pogoda:-(
U mnie na wczorajszym teście owu (10 dc) tylko jedna kreska, nie wiem co sie dzieje... w 9 dc widac było drugą kreskę baardzo jasną więc myślałam, że codziennie powinna być ciemniejsza bo zbliżam się do owu a tu nic :-( Przytualnko wczoraj wieczorem było ale jakoś tak straciłam nadzieję...
 
missbella jezli masz testy z allegro to wszystko z nimi mozliwe. nie wiem czy czytalas mojego posta jak pisalam o cyklu w ktorym zaszlam w ciaze. we wczsniejszych cyklach druga kreseczka na tescie pojawiala sie ok 9-10dc, z kazdym dniem robila sie bardziej ciemna,az w koncu w 13-15 dc robila sie tak intenstywna jak testowa. ale akurt w cyklu staran jasniutka kreseczka pojawila sie od razu po okresie, w 8 dc i przez pare dni byla caly czas taka sama, nawet w 12dc:szok: chcialam nawet powtorzyc staranka w 12dc bo bylam pewna ze owulacja napewno nie nastapi szybko. a to nagle w 13dc po poludniu kreska zrobila sie tak mocna jak testowa. wedlug mnie owulacja byla w 14dc.

mialam tez taki cykl wlasnie jak u Ciebie, ze w 9dc byla bardzo jasniutenka kreseczka, a nastepnego dnia juz nie. no ale kolejnego juz byla druga kreseczka. ja przeczytalam ze testow nie nalzy robic rano bo to moze zafalszowac wynik, ze rano jest najwiecej hormonu i moze na tescie pojawic sie druga kreseczka, ale ona wcale nie musi zwiastowac owulacji. ja juz potem robilam testy nei wczesniej niz o 12. no ale wiem ze nasze dziewczyny robily je caly dzien i bylo dobrze. pewnie wszysto zalezy od testow. ja mialam z allegro i ich juz nie polecam
 
reklama
Do góry