reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale się dziewczyny rozpisałyście! :-)

Paula85, witaj! No to faktycznie na płeć miało zapewne wpływ Twoje wysokie pH. Ja kupowałam na Allegro paski do mierzenia pH, pojęcie nie mam czy w aptece też je się dostanie. Pasków użyłam może 2 razy, jakoś niewygodnie się je stosowało a kolor na pasku w ogóle się nie zmieniał (więc nie wiem czy miałam tak niskie pH czy tez źle mierzyłam). Stwierdziłam, że będę stosować Sylk przed staraniami i o pH nie będę się już martwić. Podobno w plasterku sera żółtego jest prawie tyle wapnia, co w szklance mleka. Ten pitny magnez to ile samego Mg zawiera? ...z reguły takie preparaty mają mało magnezu.

Edyta, jak najbardziej możesz teraz wziąć magnez, zalecany jest odstęp minimum 2 godzin od połknięcia kwasu foliowego. Tak a propos to w tym B-Complexie powinnaś już mieć kwas foliowy w dawce 400 mg, to też witamina z grupy B :-) Bierz B-Complex (witamina B6 podnosi poziom progesteronu) i zrób wykres w kolejnym cyklu, z wykresu powinno wynikać czy brakuje Ci progesteronu w organizmie.

mama05, wpisz "Sylk" (nie "Silk") i między innymi wyskoczy Ci ten Sylk :-)

Nullka, Sylk wygląda dokładnie tak: http://www.stressnomore.co.uk/p/l/8200.jpg (opakowanie zewnętrzne i plastikowa buteleczka). Ten preparat zawiera i Ca i Mg, ja łykałam 2 tabletki dziennie co dawało 600 mg czystego Ca i 300 mg Mg. Żeby kupić na eBay trzeba mieć konto jak na Allegro, płatność najlepiej robić poprzez PayPal, pieniążki błyskawicznie trafiają do sprzedawcy.

Mi też chiński kalendarz przy synku się nie sprawdził (w końcu daje on podobno tylko 70% ale nie wiem czy w to wierzyć) ale na wszelki wypadek starania były w dziewczynkowym rejonie :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania i jak juz zakupimy ten Sylk to ile sie go urzywa-to jest płyn tak?
na palec i wcierać?;)
wiesz jak laik w tym więc bedę Cię molestować ;)))
no i babeczki w brzusiu życzę :)


co do chińskiego kalendarza to mi wyszło ,że Zuza powinna byc chłopcem
Dominik chłopcem
i teraz gdyby się udało to też chłopiec...........
 
No właśnie ja też nie mam konta na eBayu więc cienko :-( Nie chce mi sie zakładać bo wiem że i tak nic juz tam kupować nie bede.
 
mama05, dokładnie tak jak piszesz :-), odrobinkę na palec (na opakowaniu piszą o 2 kroplach ale Sylk jest dość gęsty), siup do środka i do dzieła :-)

Edyta, a może faktycznie zrób sobie badania hormonalne w przyszłym cyklu żeby wiedzieć na czym stoisz? Ja bym zrobiła LH, FSH i estradiol w 3 dniu cyklu (plamienia wliczają się do starego cyklu, 1 dzień cyklu to dzień normalnego już krwawienia) oraz progesteron i prolaktynę z obciążeniem w 7 dniu po owulacji, wiele się z tego dowiesz. Ja robiłam te badania bez skierowania na własną rękę, w każdym laboratorium gdzie pobierają krew do badań je zrobią.
 
Hej zabki!
Missbell wita ,ja bym sie nie zblizala bardziej niz dzisiaj z przytulankiem.A ilosc przytulanek nie ma znaczenia tylko trzeba dobrze sie wpasowac kolo owu. U mnie bylo 3,5 a nawet 4 dni do owu , plus zakwaszanie lactovaginalem 2 dni po @
Mama no witaj serdecznie i tutaj;-) Ja na tamtym watku nie nadazam i jakos tutaj juz przylgnelam. Mam nadzieje ,ze nasze fluidki szybko Ci pomoga:tak:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Masz od razu troche;-)
Asiuniak zdjecia bardzo podobne do moich Nineczkowych , na bank corcia!!!!!! Potem wargi sromowe rosna i wygladaja jak buleczka(jak Beatka pisala) i moj gin nawet dumam czy to nie moszna ale siusiaka nie bylo.
Dzisiaj Nina ladnie sie pokazala i nawet moj gin asekurant powiedzial ,ze babka na pewno:-):-):-) Zdrowa i sliczna:-D pokazala nam jezyk na badaniu aaa i wazy 1560-1600gr. Wiecie dzis mi sie snilo ,ze urodzilam . Matko jaki to byl cudny sen...
 
Co do chinskiego to moim znajomym sprawdzal sie wlasnie ten , ktory tutaj jest wklejony teraz. Ten jako jedyny ma miesiace niepewne.
 
reklama
Za dużo gmatfaniny z tym Sylkem więc ja zostaję przy globulkach, w końcu tylu dziewczynom to wystarczyło, chyba że jest jakiś zamiennik w Polsce?
 
Do góry