reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No i jestem :-)

Mama a kawka to obowiazkowo,z reszta juz popijam,

Matko ale zmoklam nawet kaptur nie dal rady zatrzymac tych strumieni lejacych sie z nieba :szok:
 
reklama
Monico
Dziękuję za fotkę. Podobna do mojej, zresztą nie może byc inaczej skoro dziewczynka.

Ale Was tu Kochane przybylo, musze jutro na spokojnie nadrobić zaległości. Cieszę się bardzo, że jest nas więcej.
Dziś mam mało czasu bo lepiłyśmy uszka z teściową i jej siostrą, masakra około 500 uszek.....huuu
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Asiunia to milego lepienia ,ja uwielbiam uszka z barszczykiem mniami :tak:

A u nas na obiadek byly pierozki z kapusta i grzybami,i tez byly pyszne :-p

Fajna grupka staraczek sie nam zebrala,bedziemy sie wspierac wzajemnie ;-)
 
AneczkaK ja też dziś miałam sen że urodziłam długowłosą bruneteczkę....też byłam na USG i moja dzidzia również waży 1600g

Wszystkim wam kobitki przesyłam dziewczynkowe fluidki
i proszę na przyszłość o chłopięce :-) bo chyba jestem tu jedyna która za jakiś czas będzie się starać o synka

a czy któraś z Was jest z Krakowa??
 
BEATKA NO MOŻE BYĆ KAWAŁEK kobietki z Hani-choć nie koniecznie-może za chwilę wyhamuje z wagą..
u mnie było tak-Zuza miała w 37t.c. 3300g to był 25 sierpnia-urodziłam Ją 31 sierpnia i ważyła 3720g
a Dominik w 32 t.c. ważył 2085g
w 38t.c. miał 3700g - to było 17 lipca
urodziłam Go w 40t.c.-30 lipca z wagą 4100.

więc skoro Hania miała 2 kg w 30 t.c. to możesz mieć co wypychać..
 
tusia26 o kurczaczek ten kalendarz wklejony przez ciebie by wypadalo ze sie zgadza to jest szok:shocked2: bo pierwszy z jakich kolwiek ktory by mi sie zagadzał
czemu ja go nie widzialam wczesniej:dry: myslalam ze juz widzialam wszystkie:-p
Piranha dziekuje za odpowiedz, ten magnez zawiera 300mg magnezu i 300mg wit. B6 to za mala dawka mg? a i jeszcze ponawiam pytanie czy wystarczy ten sylk zeby miec to ph niskie czy dolozyc jeszcze jakies zakwaszacze? a skora te paski na ph mozna dostac na allegro to poszukam bo jestem bardzo ciekawa jakie ph mam i musze byc pewna ze mam niskie ph po tych wszystkich specyfikach, zanim zaczne staranka musze miec wszystko na tip top:cool2:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny z tą wagą dzieciaczków to różnie bywa, mi dziś lekarka powiedziała że z pomiarów wychodzi 1600g ale może ważyć nawet 2kg
z pierwszą też miałam sporą pomyłkę, otóż poszłam w dniu porodu na USG, wyszła waga 3100g a córka urodziła się 3500g więc spora pomyłka
 
reklama
witajcie dziewczynki;))) Dlugo mnie nie było, ale nadrobiłam wszystko, super ile nas juz jest...No o córcie ile się babeczek stara oby te fluidki i do mnie przyszly;)))

Dziewczyny ja tez jakby co chętna jestem do kupna Sylku;)

U mnie coś dziwne te 2 ostatnie cykle.... jakbym wgl owulki nie miała, albo testy beznadziejne bo z allegro;// no ale śluzu płodnego tez nie zauwazyłam..aż sie zmartwiłam bo chciałam przez 2,3 mies poobserwować swoje ciało i d... masakra zawsze coś;/

Synek mój też ciagle choruje dziś znowu u lek. byliśmy.

Zazdrosze Wam tych córeczek w brzuszkach oczywiście pozytywnie;)

Moja znajoma tez w styczniu rodzi córeczke, ale oni nie planowali udała się, ale starali się ponad 7lat... wiec im było bez różnicy...

Jagienko, a co u Was? Jak sobie dajesz radę?:)

Ściskam wszystkie mamusie;*
 
Do góry