reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej!
Melduje ,ze zyjemy po tym wichrze niesamowitym. Nad morzem i na naszych gorach wialo do120km/h .U nas w nocy to drzewa lamalo a pod oknem rano znalezlismy kompostownik , ktory stal w lesie jakies 150m od domu:eek: Masakra, balam sie w nocy ,ze nam jakies drzewo wpadnie do domu.
Dzis za to chmury przegonione , slonko swieci i prawie nie wieje:-)
A co tam u was?
 
reklama
Hej:-)
U nas tez wietrznie i zimno.

A ja od rana latam.
Bylam na pobraniu krwi i EKg..
A jutro mam wizyte u gina na 9:15.
I mam nadziej,ze wszystko jest ok.
I moze sie dowiem,kto tam u mnie mieszka.
Trzymajcie kciuki;-)

Nullka-przykro mi.
Tukam Cie.
Ale pamietaj po burzy zawsze przychodzi slonce.:tak:
 
dido21 mam do ciebie takie pytanie bo nie umiem dobrze niemieckiego a chcialabym kupic kwas foliowy a nie wiem jak to sie nazywa po niemiecku ... znalazłam taka nazwę Folsäure ale nie wiem czy to to jesli wiesz i mogłabyś mi powiedzieć to z góry dziękuje :-)
 
U mnie też piękne słoneczko, ale w nocy:szok:. Daria, a jak tam sytuacja u ciebie, jakieś oznaki owulacji są?
Ja tak z innej beczki. Jakie macie pomysły na prezenty dla swoich synków, bo już pora zaczać gorączkę świąteczną. Moj młodszy list już napisał, zresztą nie jeden i zażyczył sobie strój spidermanna, z maską i wyrzutnią sieci:crazy:i bądź tu matko mądra.
 
Dido no to jutro bedziemy trzymac kciukasy zacisniete:tak:
Agulek u nas chca kolejke elektryczna z torami(znalazlam fajna z firmy tomica na allegro) i samochody zdalnie sterowane (pod choinke) a na Mikolaja dostana po autku (takim modelu porsche i subaru) i latarki z ikei (takie nakrecane).
 
U mnie też piękne słoneczko, ale w nocy:szok:. Daria, a jak tam sytuacja u ciebie, jakieś oznaki owulacji są?
Ja tak z innej beczki. Jakie macie pomysły na prezenty dla swoich synków, bo już pora zaczać gorączkę świąteczną. Moj młodszy list już napisał, zresztą nie jeden i zażyczył sobie strój spidermanna, z maską i wyrzutnią sieci:crazy:i bądź tu matko mądra.

tak wlasnie sa ale nie wiem czy juz owulacja czy przed.. nie mogę w ogole siąść mam takie bolesci z lewej strony i piersi mnie okropnie bola;/ wczoraj mnie juz lekko wszstko pobolewalo ale dzis to tak troche mocniej to mam nadzieje ze owulacja :)
 
a co byscie kupil dziewczyne na 2 urodziny obojetnie jaka cena ogladalm kuchnie ale nie wiem czy bedzie sie tym bawic pozniej ogladalm kłada bo ona lubi te autka itp.. a pozniej mowie moze ten rower biegowy sama nie wiem;/ jeszcze mikolaj i boze narodzenie..nie widomo co kupic;/
 

Daria
zalezy co dziecko lubi i czym sie nteresuje,
ale wg mnie dla dziewczynek jest mega duzo rzeczy,
1823_1.jpg

05d4a84414823b631d01c3507958db11.jpg

3423799.jpg
 
Ostatnia edycja:
Daria oj duza szansa, ja jak mam taki ból to jest już krótko po owulacji. Także trzymam kciukasy za II.
Aneczko , ten pomysł z latareczkami pod poduszke to chyba podkupie:-p+ jakaś drobnostka. Chyba trzeba przysiąść się do kompa i dokładnie to allegro przelustrować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bardzo bym chcial te II:)
zastanawiam sie nad mata wodna ma ktos?? moja nadia mi wszystkie sciany maluje;/ i mysle ze moze by bylo to dobre :)ona ogolnie lubi auta traktory zwlaszcza;p wlasnie tez myslalam o wozku bo to jeszcze lubi ;p ale lalki narazie nie lubi:)
 
Do góry