reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka trzymaj sie. Na pewno niebawem dolaczysz do planujacych i tym razem wszystko sie uda.Przytulam i jestem z Toba myslami:tak:
 
reklama
nullka widocznie tak mialo byc
teraz bedziesz silniejsza, teraz trzeba miec nadzieje zeby organizm sam sie wyczyscil
po co ci kolejny stres
zobaczysz ze Bog ci wynagrodzi sliczna coreczka tak jak to sie u monico stalo
 
Nullko, tak mi przykro. Trzymaj się kochana. Smutne to wszystko co piszesz.

Może razem będziemy się cieszyć z udanego planowania naszych córeczek, oby tak było.
 
Aniu Myslalam wczoraj o Tobie!
PrzyKro mi ze tak sie to ulozylo, wierze jednak ze bedziesz sie jeszcze cieszyc z macierzynstwa.
Bardzo mocno Ci kibicuje. Wiesz o tym....
Sciskam cie najmocniej jak potrafie...
Badz dzielna!
 
Także mam nadzieję że niebawem ponownie dołącze do planujących córeczkę i będę mogła jeszcze bardziej się przyłożyć do tematu, bo widzę że nowe osoby dużo wniosły do tego wątku .
Dzięki za wsparcie dziewczyny i za wszystkie słowa otuchy które były mi potrzebne.

Na pewno kochana! Wierzę szczerze że będziesz miała córeczkę,tylko jeszcze nie teraz :tak: Przykro mi z powodu tego co się stało...tulam mocno!!
 
Kochana Nullko!
Bardzo mi przykro.... Wszystko jeszcze się ułoży i będzie dobrze. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w następnym planowaniu. I 3mam mocno kciuki;)
 
Nullko przykro mi, ale myślę tak jak Beatka, tak musiało być. I ja również wierzę, że będziesz się jeszcze cieszyć z córeczki.
 
nullka, nie wiem co powiedzieć...Tak mi przykro...Ale już niedługo zaczniesz ponownie staranka i zobaczysz, że na pewno się uda! teraz najważniejsze oby obyło się bez zabiegu i się samo wszystko ładnie oczyściło... Trzymkaj się kochana;**** Jesteśmy z Tobą:***
 
reklama
28_2_6v.gif

Hej BabeczKi:)
U nas od wczoraj tak dmucha!! W nocy sie budzilam , slyszalam jak wiatr uderza w okna...
Mam nadzieje ze panie z przedszkola nie wpadna na pomysl zeby przy takiej wichurze dzieci brak na plac zabaw...chociaz nic juz mnie chyba nie zdziwi!!!!!
 
Do góry