reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullko ja poszlabym zdecydowanie do innego lekarza i zdecydowanie jak najszybciej. mi osobiscie nie posuje to ze Twoj lekarz juz raz nie dawal Ci nadziei a okazalo sie potem ze jednak plod sie rozwija (dobrze pamiatam- prawda?), teraz znowu to samo. a jak widac po przypadkach innych osob bedacych w podobnej sytuacji lekarze do konca daja nadzieje, podtrzymuja na duchu swoje pacjentki.moim zdaniem wiara i spokoj to polowa sukcesu. to jasne ze zalamana zrezygnowana kobieta nie majaca juz nadziei nie wyjdzie zwyciesko z takiej bitwy.... Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
pozatym ..byc moze inny lekarz powie Ci zupelnie cos innego, optymistycznego i nie bedziesz musiala sie tak bac i stresowac az do soboty:tak: a jak tez inny lekarz dostrzeze cos niepokojacego (nie daj Boze) to podejmie decyzje o innym sposobie leczenia?
a gdyby okazalo sie (nie daj Boze) ze inny lekarz potwierdzi to co powiedzial Twoj ginekolog do ktorego caly czas chodzisz to tylo upewnisz sie ze jest dobrym lekarzem, z ktorego nie warto rezygnowac.

W kazdym razie zrobisz jak Ci podpowiada intuicja, Ty wiesz najlepiej co bedzie dla Ciebie najlepsze:tak: a ja bede dlej trzymala mocno zacisniete kciuki za Twoja Fasolke:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
NullKo mysle podobnie jak dziewczyny- poszlabym do innego gina, zeby ktos zupelnie obcy spojrzal czy faktycznie cos sie niedobrego dzieje czy jest ok.
Ludzie nie sa nieomylni dlatego czasem warto skonsultowac jeszcze z innym lekarzem!!!!1
 
Nulka a Ja bym zrobila tak, ze przed wizyta sobotnią poszlabym do innego lekarza a potem jeszcze raz w sobote do tego Twojego..... Bądź silna.... czasami trzeba byc madrzejszym od lekarza... Pozdrawiam
 
Dziewczyny, mam takie pytanie, bo wiem, że któraś z was używała testów owulacyjnych z Rossmana. Jak mama cykle 28 dni owulacja ok 13-14, to od kiedy próbować testy, o jakiej porze i jak pojawi sie blada kreska to zaprzestać? Bardzo proszę o pomoc kto miał doświadczenie z tymi testami:-)
Nullka , a ty nie trać nadziei bo musisz być silna. Moja bliska przyjaciółka w 8 tc. dostała krwotoku, na usg lekarz stwierdził że już po i nie ma czego ratować i skierował ją do szpitala, bo miał dyżur akurat. Ona jednak poszła do innego lekarza potwierdzić, a ten że fasolka jest, za tydzień poszła i słyszała serduszko . Dziś jej córka ma 2 latka. Do dziś mówi że ta córeczka to cud. Ale jakby poszła wtedy do szpitala, to strach myśleć. W takich przypadkach warto się skonsultować z drugim lekarzem.
A i test ciążowy jej wyszedł dopiero tydzień po planowanej miesiączce.
 
Ostatnia edycja:
agulek jak zaczynasz dopiero zabawe w testowanie to moze najpierw zacznij robic testy zaraz po okresie. ja mialam caly czas testy z allegro i je zaczynalam robic tak 2-3 dni po okresie. zawsze druga bladziutka kreseczka pojawiala sie ok 10dc az w koncu ok 13-14 byla gruba itlusta. tylko jeden jedyny raz zastosowalam testy z rossmana, wlasnie w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze. kupilam je bo nie bylam pewna czy te z allegro nie przeklamuja bo od konca okresu juz u mnie byla druga blada kreseczka (czyli ok 7dc). i powiem Ci ze te z rossmana okazaly sie wairygodne bo nalozyly sie z owulka.
ja wszystkie testy owu robilam ok poludnia poniewaz poranny mocz ma duzo hormonu i moze to przeklamac wynik. ja robilam tylko raz dzienie ale dziewczyny robily pare razy dziennie.
 
Nulka &&&&&&&&&&& za twoja fasolkę.
dziewczyny jak tak piszecie to zal mi serce sciska i mam głupie mysli po co jak tak szybko poleciałam na zabieg??:-(
Bershka-zdrówka dla Olisia.
 
Dziewczyny postanowiłam wtajemniczyć w całą sytuacje ciocię mojego męża która pracuje w szpitalu na oddziale położniczym (że też ja wczesniej nie wpadłam na ten pomysł) i jutro jadę na konsultacje z innym lekarzem. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Do góry