reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullko oczywiscie ze bedziemy trzymaly kciuki! napisz prosze o ktorej jedziesz bo caly dzien nie bede nic robila tylko siedziala na necie i czekala na wiesci od Ciebie, rzecz jasna dobre wiesci:tak:

andziak juz nie pamietam od jakiego sprzedwacy bo ja kupilam je w lutym. w kazdym razie byly za 1zl sztuka i ten sprzedawca mial ich najwiecej sprzedanych. no ale ja bardziej polecam te z rossmana lub apteki.
 
reklama
Nullka to dobrze ,ze udalo sie kogos innego znalezc. Bede trzymac mocno kciuki. No i wlasnie tak sobie mysle ,ze jak bylas poprzednio to chyba nie bylo jeszcze widac zarodka prawda? No a jesli teraz jest juz zarodek to chyba znaczy ,ze ciaza sie rozwija prawda?
 
Dziewczyny, mam takie pytanie, bo wiem, że któraś z was używała testów owulacyjnych z Rossmana. Jak mama cykle 28 dni owulacja ok 13-14, to od kiedy próbować testy, o jakiej porze i jak pojawi sie blada kreska to zaprzestać? Bardzo proszę o pomoc kto miał doświadczenie z tymi testami:-)
Nullka , a ty nie trać nadziei bo musisz być silna. Moja bliska przyjaciółka w 8 tc. dostała krwotoku, na usg lekarz stwierdził że już po i nie ma czego ratować i skierował ją do szpitala, bo miał dyżur akurat. Ona jednak poszła do innego lekarza potwierdzić, a ten że fasolka jest, za tydzień poszła i słyszała serduszko . Dziś jej córka ma 2 latka. Do dziś mówi że ta córeczka to cud. Ale jakby poszła wtedy do szpitala, to strach myśleć. W takich przypadkach warto się skonsultować z drugim lekarzem.
A i test ciążowy jej wyszedł dopiero tydzień po planowanej miesiączce.

ja mialam te testy strumieniowe.. i u mnie caly czas wychodzily dwie takie same kreski;/ zaczelam je robic od 7 dnia ..dlatego zostalam przy tych z buzka...
 
witam wszystkie dziewczyny:-)
ja od dzis zaczynam znow starania specialnie jechalam do niemiec;/ zakupilam wszystkie leki wiesiolek, czopki do zakwaszania omege 3 ,wapn i magnez oraz castangus zobaczymy co wyjdzie :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jak tak piszecie to zal mi serce sciska i mam głupie mysli po co jak tak szybko poleciałam na zabieg??:-(.

Nawe tak nie myśl!! Zrobiłaś co trzeba...to się zdarza...niestety :-(

Dziewczyny postanowiłam wtajemniczyć w całą sytuacje ciocię mojego męża która pracuje w szpitalu na oddziale położniczym (że też ja wczesniej nie wpadłam na ten pomysł) i jutro jadę na konsultacje z innym lekarzem. Trzymajcie kciuki

Trzymam kciuki!!
 
Tak własnie na poprzedniej wizycie nie było zarodka - teraz był ale nie biło serce jeszcze (dlatego nie potrafie zrozumieć dlaczego lekarz tak łatwo przekreślił tą ciążę :-( ) Też mi sie wydaje że musi sie rozwijać a czy prawidłowo?? Tego własnie nie wiem :-(

Do lekarza pojade dopiero około 13
 
reklama
Do góry