reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie 26 dc,chyba nic z tego, bo tempka spada:-(
ALe mimo to 1 maja testuje,chyba ze @ przyjdzie wczesniej-i tak cos czuje ze mnie nawiedzi.
--------------------------
Moja siostra jest w 27 tc i dopiero dzisiaj dowiedziala sie ,ze bedzie dziewczynka,ale sie ciesze:-)Choc jej bylo wszystko jedno bo to jej pierwsze dziecko.
Dziewczyny,a jak tam u was????
 
reklama
Beatka,z kalendarzem chinskim jej sie zgadza,bo sama sprawdzalam.
Ona sama nie wie, kiedy nastapilo poczecie;ile przed owulka,co i jak(???????)
Ma nieregularne cykle i nie planowala plci,wiec nie mierzyla tempki,nie spradzala sluzu itd.
Mowila tylko,ze udalo sie jej zajsc w ciaze za pierwszym razem.Czym sama sie zdziwila:-)
 
Ostatnia edycja:
hej

wczoraj bylam na kontroli, endometrium 10 mm, pecherzyk bardzo duzy 25 mm, a byl to liczac od pierwszego dnia poronienia 20 dc, ale wiadomo ze tutaj nie mozna patrzec na dni, powiedzialam ze albo wczoraj albo dzis owulka, wczoraj bole podbrzusza, dzis juz silne, szyjka otwarta , stawiam owu na dzis, ale ten pecherzyk cos duzy, mowila ze moze nawet dojsc do przerosniecia, ale skoro nie mialam problemow to powinnien peknac. Oczywiscie testy owu dalej leca "w kulki"
Ten cykl z wiadomych powodow odrzucilam, w maju dzialam :)
 
monico super ze wszystko wraca do normy :tak:
a pecherzyk naprawde dorodny i endo piekne
trzymam za pomyslny nastepny cykl &&&&&&&&&&&&&&

ja dzis 16dc a temka caly czas 36.6 hmmmm troche dziwnie niska
przed owulka spadla do 36.1 nastepnego dnia skoczyla na 36.4 i pozniej na 36.6
i tak sie utrzymuje
czy to znaczy ze owulki nie bylo bo nie ma 37?
gina mam dopiero w srode wiec wczesniej sie nie dowiem czy owulka byla
a jajniko bardzo bolaly w owulke i sluz tez byl
wiec zakladam ze owulka byla i prztulanki byly 11dc a owulka 14dc
 
Beatka,to ze nie masz 37,to wcale nie znaczy,ze owulki nie bylo.
Gdzies na forum czytalam,ze dziewczyna na poczatku cyklu miala 36,2 ,a po owulce 36.6 i i tak caly czas sie utrzymywala.Byla zdziwiona jak okazalo sie ,ze jest w ciazy.
Najwazniejsze,ze tempka skoczyla:tak:
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
monico,super,ze jest juz dobrze:-)owocnych staranek
Cos mi sie wydaje,ze dolacze do ciebie w maju:tak:
 
beatko musi byc skok temperatury, i druga faza jest faza podwyzszonych temperatur, nie jest powiedziane ze musi byc 37, musza byc roznice jak np mialas 36, 2 a teraz 36,6 to jest skok

beatko no wiem ze dobrze ze jest endometrium i pecherzyk, ale nie moglam wiedziec ze w tym dniu cyklu :( a jest 20 dc, a szkoda, za to od maja dzialam chyba tez do 10-11 dc. Teraz @ powinnam dostac za 14 dni, zobaczymy
co do owu, ja czulam ze dzis rano albo w nocy byla, wczoraj testy negatywne a dzis pozytywne, czyli mi testy pokazują owu juz po :D :D tak samo jak w cyklu w ktorym zaszlam. Temperature mialam 36,4 a teraz mam 36,9 podejrzewam ze jutro bedzie juz 37 stopni,

dido mam nadzieję D :D:-) w sumie to licze na Ciebie, Beatkę i Aneczkę
 
reklama
musisz przeczytac nasz watek od poczatku to sie duzo dowiesz

monico to moze tu jest odpowiedz,
ze dziewczyny robia dziewczynke az do dnia pozytywnego testu
i tu nagle chlopczyk wychodzi
a mysla ze owulki nie bylo a tu klops byla tak jak u ciebie
mi zawsze wychodza pozytywne tak ok 12-24h przed owulka
tez troche pozno jak na dziewczynke
 
Ostatnia edycja:
Do góry