reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
mala mi- a co Ty skarbie sie tlumaczysz???/:-D:-D:-D
czas pokaze jaki dzidzius siedzi w brzuszku...a tak serio to czy ma to znaczenie...? i uwierz mi ze spokojnie "obslugi" chłopca tez sie naczuczysz....:-D:-Dnie wiem nawet czy nie prostrza jak u dziewczynek:)0))

A tak w ogole to ty kochanie chcesz chlopca czy dziewczynke..bo juz sie pogubilam:)))
 
Witam

Na tym wątku jestem nowa, ale wg mnie można próbować zaplanować płeć dzieciaczka (ja sięgnęłam do takiej tabeli pokazującej wiek mamy i miesiąc poczęcia dzidzi - jest dostępna w necie) i oczywiście mieć trochę szczęścia... Nasza Córcia, która ma 2 starszych braci jest tego dowodem, choć czasem myślę, że to jednak cud! Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamy, które myślą o kolejnym dzieciątku i życzę powodzenia
 
Hej dziewczynki,ja tylko na chwilkę :)
Melduję że jestem świeżo po połowkowym usg i moja pszczoła jest potwierdzoną przez drugiego,niezaleznego lekarza-DZIEWCZYNKĄ
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif

Tak strasznie się cieszę,waży juz całe 388 gram i jest zdrowiutka
usmiech.gif

Dostałam nawet w dowód zdjęcie bułeczki
oczko.gif


Pozdrawiam cieplutko!!!
 
Ostatnia edycja:
Jagienka strasznie sie ciesze i jeszcze raz Gratuluje

Ja mam dzis 9 dc cyklu tempka w normie czyli 36,5
wiec owulka jeszcze nie na czasie
testy owul negatywne
a my dzialamy tak co 2-3 dni

dziewczynki zycze wam i waszym domownikom Wesolych Swiat !!!
 
:-)Jagienka super wiadomości:-)
U mnie owu chyba dziś albo jutro i chyba jakieś gumki kupie jak mamy ten cykl odpuścić;-):-p
Właściwie ma to swoje plusy bo po świętach jedziemy na wesele i po raz pierwszy będę się bawić nie będąc na pewno w ciąży;-)
Kobitki życzę Wam spokojnych , zdrowych i Wesołych Świąt:-)
 
reklama
Hej dziewczynki jak swieta mijaja?
u mnie szybciutko zlecialy

U mnie dzis 12dc sluz juz sie pojawil i jest go bardzo duzo ale jeszcze nie przezroczysty

dziewczyny powiedzcie czy wy tez macie straszna ochote na sex w dni plodne?
bo u mnie to silniejsze odemnie hihi :zawstydzona/y:
moj M mowi ze tak mamy po 30 ze nam hormony szaleja a u facetow opada ochota na sex po 30
u nich bardziej po 20 szaleja hormony

i jak ja mam zaplanowac dziewczynke jak mi wlasnie w dni plodne sie najbardziej chce ;-)
 
Do góry