reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja akurat nie mam w owulacje ochoty z uwagi na ból jajników i podbrzusza :D :D
ale to normalne tak "zaprogramowała" nas natura, chęci są najwieksze własnie w dni w ktore może przyjśc na świat nowe życie

u mnie dalej brak oznak @
dziewczyny jak u was oznaczaja sie cykle bezowulacyjne??

22-23 kwietnia dostałam plamienia ale to byl termin noralnie przypadajacej @, poronienie było 9-10m kwietnia wiec nie wiem kiedy teraz dostanę @
 
reklama
Beatko do ktorego dnia cyklu dzialalyscie??

ja teraz dalej w kropce, zastanawiam się po co mi trzecie dziecko, chyba to cale poronienie mialo taki wplyw, brak wolnosci, malo czasu dla chlopcow itp, chyba oszaleję :(
mąż oczywiście dalej chce i powiedział że mi nie odpuści
 
monico ja jak nie mam owulacji to zwykle nie mam sluzu i tempka jest caly czas jednakowa ok 36.6
no i cykl sie wydluza nawet do 50 dni
zwykle @ wtedy wywoluje luteina

my dzialalismy 7,8,10,11 dc
owulka powinna byc 14,15 dc
juto mam gina to sie dowiem czy byla
ale teraz sluzu jest pelno tego przezroczystego
i jajniki bola
wiec chyba cos sie dzieje
 
Płeć dziecka podobno sprawdza się po kształcie brzuszka :D brzuszek do przodu to dziewczynka, a jak rozejdzie się na boki i biodra, to chłopiec. A do planowania są podobno jakieś metody genetyczne, itd., ale nie wiem czy w to wierzyć :)
 
Hallo dziewczyny
Swieta,swieta i po swietach.Mi tez szybko zlecialy
wink2.gif

U mnie 24dc.Tempka 37.Cycki mnie bola-ale mam tak zawsze przed@ ,spac mi sie chce.
Test juz kupilam i korci mnie by go zrobic wczesniej...ale poczekam ,bo jeszcze za wczesniej
yes2.gif

Beatka,u mnie to roznie bywa,jestem jeszcze przed 30 i moze mnie to jeszcze nie dopadlo
laugh.gif

Mowi sie nawet,ze chlopacy poczeci sa zawsze z goracej milosci(wtedy wlasnie kobieta ma najwieksza ochote na sex,a to zazwyczaj przypada w dni plodne.,koloowulacyjne)
monico,u mnie cykle bezowulacyjne to przede wszystkim brak sluzu
yes2.gif
 
Jestem tu nowa, ale siedzę i czytam, czytam fajnie piszecie. Mam już kochaną córeczkę, której za nic bym nie oddała, jednak bardzo chciałabym dla niej braciszka. Planujemy z mężem starać się od przyszłego cyklu. Mierze sobie tempki od 3 cykli, owul;acja wychodziła w 19 dniu przy 26 dniowym cyklu, a teraz wyszła w 16 dniu (narazie czekam na @) a to już 25 dc, więc faza lutealan się wydłużyła. Dodatkowo robi testy owu z apteki z allegro mi nie wychodziły. Dodam, że karmię piersią ok. 3 do 6 razy dziennie mała ma już 20 miesięcy ale cycuś najlepszy przyjaciel. Mam nadziję, że jak zajdę w ciąże to sama go odrzuci bo ja nie mam serca. Wydawało mi się, że wiem już wszystko na temat "celowania" w chłopca, ale tylko Bozia wie jakiej płci będzie moje drugie dzieciątko. Z pierwszym dzieckiem sprawdziła się metoda dietetyczna i przed owulacyjna chociaż całkowicie nieswiadomnie a także kalendarz chiński. Zobaczymy jak będzie z drugim dzidziusiem. Diete trzymałam do świąt. Powiedzcie jak można odmówić sobie serniczka pokrytego czekoladą, czy pysznego makowca, ale od jutra wracam do dietki. Trzymajcie kcieuki wg. kalendarza mam czas do sierpnia na poczęcie synka. A może macie jakieś rady dla mnie z chęcią poczytam.
 
Płeć dziecka podobno sprawdza się po kształcie brzuszka :D brzuszek do przodu to dziewczynka, a jak rozejdzie się na boki i biodra, to chłopiec.
kasiu musze obalić te teorie....brzuszek w obydwu ciązach mialam bardzo do przodu nic na bokach a mam dwoch takich co ukradli księzyc:-D:-D:-D:-D

dziewczyny powiedzcie czy wy tez macie straszna ochote na sex w dni plodne?

Beatko- zdeydowanie tak!!!!
zreszta tak dziala natura...ze w dni plodne zwieksza sie libido!!!!:-):-)
 
reklama
Płeć dziecka podobno sprawdza się po kształcie brzuszka :D brzuszek do przodu to dziewczynka, a jak rozejdzie się na boki i biodra, to chłopiec. A do planowania są podobno jakieś metody genetyczne, itd., ale nie wiem czy w to wierzyć :)

ja znam ta przepowiednie na odwrot jak do przodu to chlopczyk a na boczki to dziewczynka
u mnie z pierwszym synem mialam do przodu malutki brzuszek
a z drugim rozlewal mi sie na boki i byl okraglutki
mowili mi ze bedzie dziewczynka
mimo ze usg wskazywalo chlopca
i chlopiec jest
 
Do góry