reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
beata dzisiaj wieczorem (chyba) mam jajeczkowanie wiec za około 13 dni powinna przyjsc @, ale w tym miesiacu jakosc nie licze,myslalam że jajeczkowanie bedzie dzis rano, a tak odsunęłam sie od owu 4,5 dnia :(

podobnie jak u mnie bo moja owulacja powinna przyjsc jutro lub w poniedzialek
ale tez wydaje mi sie ze ten cykl jest stracony :-(
testy owul. niby sa pozytywne ale temp caly czas niska
jak by sie nam udalo w tym miesiacu to bedziemy razem rodzic w listopadzie :-)
trzymam kciuki za ciebie &&&&
 
no to trzymam tez za Ciebie Beatko, cuda się zdarzają i trzeba w nie wierzyć :) tyle się naczytałam o planowaniu że już mam dość,tylko tym żyję na tą chwilę i jest to trochę męczące. Ale to w końcu WIELKA decyzja Skąd Beata jesteś?
 
aa i podobno najwczesniej ciąże wykrywają testy owu, gdyż cały czas dają pozytywny wynik gdyż poziom LH nie spada, ale nie jestem pewna do konca. Pa
 
tak z tym testem owulacyjnym to prawda ale jak jest pozytywny az do @
jestem z Dabrowy Gorniczej kolo Sosnowca (zaglebie)
ale od 8 lat mieszkamy w Londynie i tu ur moich synkow i corcie (inaczej byc nie moze ;-)) tez bede tu rodzic
a co do planowania to ja tez tylko tym zyje moj M jest biedny bo juz nie wiem kiedy moze z wyskokiem a kidy nie :-) ale mimo tego wspiera mnie.
 
wlaśnie tak gdzies czytalam, ze jak jest pozytywny po owu az do @ to własnie jest ciaza. Ale nie bede popadac w paranoje, na wszystko przyjdzie czas :)
 
ja jutro mam monitoring
wiec dowiem sie czy wogole pecherzyk urosl
przytulanka sa caly czas ale owulacji napewno jeszcze nie bylo
sluz rozciagliwy ale nie przezroczysty, tempka niska, i szyjka tez nie calkiem miekka
a testy no coz one to wariuja :szok:
im to bardzo nie wierze :no:
bo raz sa pozytywne
a inny dzien np dzis kreska testowa min bledsza od kontrolnej :baffled:
i badz tu madry ..
 
Witam dziewczyny...
W koncu jestescie:-)
A juz myslalam,ze watek umiera;-)
Ja caly czas walcze z grypa:wściekła/y::-(.

Wiecie co z tymi testami cos jest nie tak.Ja na razie tylko testuje-ale u mnie tez wariuja.Juz nie wiem co myslec.:confused:
Beatka,monico....a wy bierzecie pod uwage tablice chinskie????????????
 
Witaj dido21!!!

patrze na nie z przymrozeniem oka ale z chlopcami mi sie sprawdzilo a teraz az do listopada wychodzi dziewczynka wiec mam luzik i caly rok do popisu
 
reklama
Dzisiaj dowiedzialam sie ze moja przyjaciolka bedzie miec coreczke.Wiem,ze tez planowala plec.I sie jej udalo:-)
Dziewczyny nam sie tez uda:tak:

Milego popoludnia.;-)
 
Do góry