reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej cioteczki
myslalam ze nikt tu juz nie zaglada..a wątek jednak zyje:)))))))

paula, royanko- ja takze mam sentyment do tego wątku!!!!! kiedyś tętnił zyciem:))))))))

Wszystkim starającym sie i planującym plec mamom- zycze powodzenia:)))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beatka, miejmy nadzieje ze to chwilowe.:tak::biggrin2:
A Edyta,gdzies zniknela.Nic nie pisze-to nie podobne do niej.:-p
 
Hej

Dzisiaj w koncu przyszla do mnie @ po 41 dc normalnie :szok: nigdy tyle spoznienia nie mialam,ale w tym cyklu bedziemy sie starac i mam nadzieje zostac listopadowka :tak:

Pozdrawiam Was ;-)
 
witajcie
no my dalej czekamy bo @ ma byc 19.02 wiec mamy troszke czasu :D
beatko ja u Ciebie, pęcherzyk urósł ?? miałaś owu?
 
tak pecherzyk ladnie rosl
a co dalej bylo to sie dowiem dzis
bo wychodze zaraz na usg
ale wydaje mi sie ze owulka byla
wszystko opisze jak wroce
monico trzymam &&&& za to zeby @ nie przyszla
 
no i juz po wizycie u gina
na usg juz nie bylo pecherzyka czyli owulacja miala miejsce bo byl widoczny plyn
lekarz przepisal mi luteine
i mam ja zaczac brac od 25dc czy to nie za pozno?
dopwcipnie po 1x2dziennie
a za 14 dni testujemy

nie nie monico dzialamy a monitoring to dla pewnosci kiedy owulka jest a dzialania byly dwa dni przed owulka wiec sie zobaczy co z tego bedzie
 
reklama
no to czekamy :) :), ważne że owu było, a staranka jak dwa dni przed to napewno trafione
mnie coś piersi bolą, ale ja mam tak zawsze przed @ i to właśnie na okolo tydzien
 
Do góry