reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pajkaa ja na monitoring chodze juz 3 miesiac i pomomo pozytywnych testow owul. owulacji na usg nie widac a chodze przynajmniej 6 razy bo mam dlugie cykle, a test robie zawsze w poludnie o jednej porze a wtedy zrobilam jeden po drugim bo musialam sie upewnic czy tester nie jest wadliwy bo na usg nie widac bylo pecherzyka. Co do tesow to napewno byl pozytywny bo byly dwie identyczne mocne krechy i to tez wskazuje pozytywny wynik.
Dzis znow bylam na usg i wciaz brak pecherzyka a to juz 26 dc, nastepne usg w poniedzialek.

u mnie bylo tak, ze mimo skoku tempki i odpowiedniego śluzu jak i pozytywnego testu owu do owulacji nie dochodziło. Nie było pęcherzyka dominujacego. Moj poprzedni lekarz nazwał to schorzenie, ale nie pamiętam jak się zwie.
Także u mnie testy owu się nie sprawdziły :)
 
reklama
Pajkaa dlatego wlasnie wole monitorning niz te testy bo u mnie tez nie dzialaja. Ja z poprzednimi ciazami nie mialalm problemu zaszlam za pierwszym razem, cos lekarz mi dzis mowil o indukcji owulacji czy slyszalas cos o tym i jak zaszlas w ciaze jak nie bylo u ciebie owulacji, mialas moze ja wywolana?
 
witam się

Pajkaa dlatego wlasnie wole monitorning niz te testy bo u mnie tez nie dzialaja. Ja z poprzednimi ciazami nie mialalm problemu zaszlam za pierwszym razem, cos lekarz mi dzis mowil o indukcji owulacji czy slyszalas cos o tym i jak zaszlas w ciaze jak nie bylo u ciebie owulacji, mialas moze ja wywolana?

ja miałam stymulowana owulację lekiem clostilbegyt a pote miałam mieć podawanyzastrzyk z pregnylu na pęknięcie pęcherzyka. Udało się po 5 miesiącach stosowania leku.
 
Czesc dziewczyny! Przede wszystkim dziekuje wszystkim za gratulacje i mile slowa!
Troche to trwalo, ale przedstawiam wam mojego najmlodszego synka Nikusia:-)
Pozniej doczytam co u was slychac.
 

Załączniki

  • DSC04095.jpg
    DSC04095.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC04323.jpg
    DSC04323.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 71
DZASTINKA , kochana patrze na twój suwaczek !!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie wiedziałam , gratuluje ci kochana i trzymnam kciuki , żeby wszystko było w jak najlepszym porządku....

Aniu dziękuje... wiem że teraz będzie wszystko ok:)
Udało się wtedy gdy myślałam że już nigdy się nie uda...
A najlepsze jest to że jest podejżenieni że będą bliźniaki...ale jeszcze nie jest potwierdzone w 100 % bo drugi pęcherzyk ciążowy był tak malutki że lekarz nie mógł go zmierzyć.. ale też się nie nastawiam. Bo powiedział że albo on sie dopiero pokazuję albo wchłania więc kazał nie myśleć... tylko czekać:) wiec czekam:)
 
hej,
I ja staralam sie o dziewczynke tym razem, no i 1 grudnia zobaczymy co bedzie ;)
ja znowu uzywalam testow na owu, robilam go codziennie i w dniu kiedy 1 raz pokazaly sie 2 blade krechy dzialalismy ostatni raz w tym cyklu. Test pokazuje zblizajaca sie owu w ciagu 24-36h, na nastepny dzien byly 2 grube krechy no i potem juz nie znikaly az do konca cyklu kiedy to zrobilam test ciazowy i tam tez wyszly 2 grube krechy! Byl to nasz 2 cykl staran w pierszym staralismy sie za wczesnie.
 
reklama
Do góry