reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Są moje psiapsły:))))
Pamiętacie te czasy kiedy do poźna skrobalysmy na tym wątku popijając wirtualne drinki?:)))
nawet nie wiecie kochane jak mi tego brakuje!!!!!!!
sylwia, ania. margerita....ahhh
 
Są moje psiapsły:))))

Pamiętacie te czasy kiedy do poźna skrobalysmy na tym wątku popijając wirtualne drinki?:)))
nawet nie wiecie kochane jak mi tego brakuje!!!!!!!

sylwia, ania. margerita....ahhh

Boszzzzzzzzzz Kochana pamietem...pamietam :))) To byly czasy :-):-):-):-D:sorry:... faktycznie tego brakuje:zawstydzona/y::-D ..

Joasia... a Dziekuje ..Ksawerek rosnie :-) juz powyrastal z niekrotych ciuszkow hihihihh ..czasem daje popalic..ale to to ok :-).. a Twoja Krolewna jak tam??:-)

Milej soboty wszystkim:)))
 
Witajcie :)

poczytuję Was od jakiegoś czasu a teraz postanowiłam napisać :)
Planujemy z mężem rozpocząć starania o dzidziusia :)
Super jeśli udałoby się i byłaby dziewczynka, choć i z chłopca bylibyśmy ogromnie ucieszeni :)
Czy jest tu ktoś kto jest w trakcie starań?? Może mogłybyśmy się wymieniać doświadczeniami, wspierać?? :)
było by miło :)
 
oooooooooooooooooo widze stara ekipa sie odezwala superrrrrrrrrrr:-)

Aniu jak sie trzymasz?jak Twoje staranki??pewnie odlozone w czasie??

Sylwia jak synus??Daj jakies zdjecie??karmisz piersia??napisz cos wiecej:-)
 
CZarodziejko kochana , achhhhhh te nasze drinki ...imprezy do nocy , to było cos , strasznie mi tego brakuje , zwłaszcza ze zostałam sama na 2 miesiace i tak sie złozylo ze mam teraz duzo czasu...
To jak ???? jakas imprezka?
Gosiu , u mnie przez Zycie przeszedł armagedon , i mimo ze odstawiłam tabsy i porwadze obserwacje to staranka raczej nie teraz....
 
nooo mi też tego brakuje :sorry: to były czasy
buja_w_oblokach.gif
 
reklama
Do góry