reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hym otóż u mnie coraz ciężej :surprised:
bule krocza no masakra,a teraz doszedł ból w pachwinie
taki jakby kłucie ,ciągnięcie jak wstaje to az czasem krzyknę :hmm:
kurcze ciągle mam uczucie,że to lada dzień i sprzątam (choć juz nie daje rady)
jak szalona bo chce moich chłopów naszykowac na te pare dni.
chciałabym juz juz rodzic choć dobrze by chyba było żeby choc jeszcze do połowy pazdziernika posiedział ach zobaczymy 14 wizyta.:eek:
pozdrawiam.
 
reklama
anufifi-wyrazy współczucia

Beatka życzę powodzenia - dla mnie monitoring odpada, za dużo zachodu. Wogole mąż się wścieka na mnie jak mu mowie o tych sposobach na dziewczynkę-on mowi , że najlepiej spontanicznie, a co będzie to bęzie, bo znam osoby co celowały w dziewczynkę za każdym razem, a mają 3 synów-nawet monitoring nie pomógł, więc mi wystarczy trzymać kciuki i po 12-13 dc szukac wymówek na seks hihi

Pewnie, że lepiej spontanicznie:) Ja się będę starać o dzidziusia wszystko jedno jakiej płci, byle było kochanie zdrowe. Natury nie da się przewidzieć, pewnie można jej trochę pomóc, ukierunkować, ale nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy. To jest właśnie piękne w życiu i w ciąży - że niezależnie od wyniku i tak będziemy najszczęśliwsze na świecie:)
 
dobry wieczór
mnie to juz tu ze 100 lat nie było:zawstydzona/y:

jednak musiałam napisac....anufifi tak mi przykro:-( pamietam jak bylaś związana z mamą... pamietam jak często o niej pisałaś.. tym bardziej jest mi przykro...
dziewczyny piszą ,ze czas wygoi rany..zycze Ci tego...jednak ja wiem,ze czas nie goi ran- on tylko przyzwyczaja do bólu... Ty silna jestes jak mało kto- dzwigniesz to.Buzka


I Sylwia no gratuluje kobieto:-D:tak:

A Beti to juz jeszcze w ogole zagląda, Przepisa miała mi na chłopca dac i co :eek::-D:-D

Czarodziejko o Tobie tez pamietam;-) ucaluj królewiczów swoich :tak:

Dobrej nocy wszytskim zycze.

I jak najwiecej slonca w zyciu...
 
dobry wieczór
mnie to juz tu ze 100 lat nie było:zawstydzona/y:

jednak musiałam napisac....anufifi tak mi przykro:-( pamietam jak bylaś związana z mamą... pamietam jak często o niej pisałaś.. tym bardziej jest mi przykro...
dziewczyny piszą ,ze czas wygoi rany..zycze Ci tego...jednak ja wiem,ze czas nie goi ran- on tylko przyzwyczaja do bólu... Ty silna jestes jak mało kto- dzwigniesz to.Buzka


I Sylwia no gratuluje kobieto:-D:tak:

A Beti to juz jeszcze w ogole zagląda, Przepisa miała mi na chłopca dac i co :eek::-D:-D

Czarodziejko o Tobie tez pamietam;-) ucaluj królewiczów swoich :tak:

Dobrej nocy wszytskim zycze.

I jak najwiecej slonca w zyciu...
\


kochana dziękuję ...miło wiedzieć ze jesteś....

mam nadzieje ze udźwigne ...póki co jest cięzko...mega

ja ci na chłopca przepis mogę dać :):)
 
tusia na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz i w swoim czasie..
ryba ciekawe jak u ciebie teraz? może juz coś sie ruszyło...

pozdrawiam wszystkich!
 
Witajcie ja tylko na chwilkę:tak:

Dziewczyny od wczoraj jakaś masakra
baffled5wh.gif
Bartuś ma biegunkę, chyba 100 razy był cały przebierany, a w nocy raz wymiotował, ale w sumie tak przez sen
eek.gif
generalnie nie marudzi i nie płacze tylko jest taki osowiały i słaby
eek.gif
dziś byłam u lekarki i powiedziała, żeby bardzo dużo pił, bo to najważniejsze, miał dietę w sensie kleik albo ryż z jabłkiem albo bananem:tak: i Wacek był w nocy w aptece i kupił LacidoBaby i Orsalit i lekarka powiedziała, że to jak najbardziej powinien pić, żeby się nie odwodnić:tak: strasznie mi szkoda Robaczka, ale najważniejsze, że nie ma gorączki:tak:


mama sówka na biegunki i zatrucia ( przynajmniej w naszym przypatku) najlepszy jest ENTEROL 250 w saszetkach, dla maluchów i dla dorosłych i dla kobiet w ciąży,
pozdrawiam i życzę zdrówka
 
hej dziewczyny

Margaritta- super ze jestes!!!! co tam u Was? jak dziewczynki? no i jak plany dzidziusiowe????
Mamo Sówko- tak jak lekarz powiedzial najwaznijesze by dziecko duzo pilo!!!! moj maciej jak byl maly i mial akcje z biegunką czy wymiotowanie nie chcial w ogole jesc za to pił na potege i wszystko bylo ok!!!!

tusia- pamietam te bóle krocza....grrrr zmora ciąż!!!! w obydwu mnie bolalo ale jednak w pierwszej ciązy bardziej. Trzymaj sie "kuleczko"
 
oj wątek nam umiera widze ....na zamknietym kiedys chyba byłam , ale chyba mnie skreslono bo sie tam dostac nie mogę ....normalnie nie ma teraz z kim pisac ...ostatni post wieki temu


dziewczyny no......
 
oj wątek nam umiera widze ....na zamknietym kiedys chyba byłam , ale chyba mnie skreslono bo sie tam dostac nie mogę ....normalnie nie ma teraz z kim pisac ...ostatni post wieki temu


dziewczyny no......

Pewnie bylas niegrzeczna to Cie skreslono hehehe ;-):-D.. nie łam sie ..mnie tez :-D...

Tusia.. wspolczuje tych boli krocza :baffled: ale juz finisz..wiec wszystko minie i bedzie wynagrodzone widokiem Maluszka :-)

Pozdrawiam :)))
PS.. RYBAAAAAAA A Ty jak tam sie miewasz ?? :-)
 
reklama
Do góry