reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Joanna musisz "dac przepisa" inaczej nie da ready:):):)
witaj mikusia
odpuscic, były juz takie co miały jedna blada i przytulanko a teraz maja facetow:) nawet na poczatku tego watku jak mnie pamiec nie myli,tez jest taka historia...
 
reklama
witam was dziewczyny , te któe mnie pamiętają i te któe mnie nie pamiętają ...

Nie było mnie dosc długo niestety przez zycie przeszedł mi tajfun , wlasciwie nadal idzie ...
Pozegnałam moja najlepsza przyjaciólkę , najwieksza miłość moją MAMĘ...

czytam o waszym planowaniu i jako że znam ten watek od kilku lat i na wylot pozwolę sobie napisac cos co może będzie odpowiedzia na ostatnio zadawane pytania.
Dziewczyny które planuja krolewny właściwie królewiczów też powinny mieć duzo cierpliwości ...
podstawowa sprawa to wiedziec dokładnie kiedy jest owu...a do tego niestety same testy nie wystarczą ...musi byc obserwacja śluzu , szyjki , mierzenie tempki ...trzeba dokładnie poznać organizm .
czasem test z dwoma kreskami wychodzi na dzien przed owu nawet blada kreską a to jest juz zdecydowanie za późno ...najlepiej jak jest 4-3 dni przed owu...
Kilka cykli obserwacji najlepiej na stronce 28dni i naprawde mozna wiedziec kiedy ma sie owu i dokłądnie serducha zaplanowac.
ideałem jest jak blada kreska pokryje sie z pierwszym rozciagliwym sluzem i jeszcze jak wiemy ze owu ma byc za 4-3 dni ...
Nie odwazyłabym sie planować na samych testach. najdokładniejszy jest monitoring , no ale to czasochłonne o drogie więc to juz jak kto chce.

i wazne...nie nastawiajcie sie ...bo to nie jest 100% metoda a szkoda by było gdyby rozczarowaie płacią zniszczyło radość z bijącego w nas serduszka ...
Pozdrawiam i zycze udanego planowania...
 
anufifi bardzo mi przykro z powodu twojej mamy wspolczuje ci z calego serca mam nadzieje, ze czas wyleczy rany.
Dzieki za rady w staraniach o ksiezniczke, ja preferuje monitoring i zobaczymy co z tego bedzie.
 
anufifi-wyrazy współczucia

Beatka życzę powodzenia - dla mnie monitoring odpada, za dużo zachodu. Wogole mąż się wścieka na mnie jak mu mowie o tych sposobach na dziewczynkę-on mowi , że najlepiej spontanicznie, a co będzie to bęzie, bo znam osoby co celowały w dziewczynkę za każdym razem, a mają 3 synów-nawet monitoring nie pomógł, więc mi wystarczy trzymać kciuki i po 12-13 dc szukac wymówek na seks hihi
 
Częśc dziewczyny...

Mnie też tu dawno nie było...

Przede wszystkim Anufifi współczuję ci bardzo utraty mamy... znamy się już troszkę.. wiem jak bardzo ci było ciężko...mam nadzieję że czas chociaż troszkę zagoi rany... odzywaj się do nas częściej.. Brakuje nam ciebie na BB.

Dziewczyny zgodzę sie z Anufifi odnośnie testów owulacyjnych... ja też robiłam. I od 11 dc do 13 dc nie wychodziły mi wcale a 14 dc ciach grubaśna krecha ( ta druga) to była niedziela... w poniedziałek byłam u lekarza okazało się że owulacja była w niedzielę w nocy.. było ciałko żółte itd... więc dziewczyny nie ma chyba " cudownego przepisu" na płeć... też bardzo bym chciała dziewczynkę... ale jak będzie drugi facecik też będzie czadowo... oby wogóle udało się zajść... bo też nie jest powiedziane, że jak owulacja była potwierdzona nawet usg że coś z tego wyjdzie... coś o tym wiem. Staram się o drugie dziecko prawie 2 lata...dużo już przeszłam. Wychodzi na to... by mieć drugie dziecko..musi się zwolnić aniołek w niebie dla nas..bo nic w życiu nie da się zaplanować. to smutne ale prawdziwe... trzeba wierzyć że się uda i walczyć o swoje szczęście..

pozdrawiam was i życzę tych magicznych dwóch kresek na teście:)
 
Witajcie ja tylko na chwilkę:tak:

Dziewczyny od wczoraj jakaś masakra
baffled5wh.gif
Bartuś ma biegunkę, chyba 100 razy był cały przebierany, a w nocy raz wymiotował, ale w sumie tak przez sen
eek.gif
generalnie nie marudzi i nie płacze tylko jest taki osowiały i słaby
eek.gif
dziś byłam u lekarki i powiedziała, żeby bardzo dużo pił, bo to najważniejsze, miał dietę w sensie kleik albo ryż z jabłkiem albo bananem:tak: i Wacek był w nocy w aptece i kupił LacidoBaby i Orsalit i lekarka powiedziała, że to jak najbardziej powinien pić, żeby się nie odwodnić:tak: strasznie mi szkoda Robaczka, ale najważniejsze, że nie ma gorączki:tak:

 
Dzień dobry:happy2:

Jestem mega niewyspana, ale co tam ja ważne, że Bartuś się choć troszkę wyspał, ale dalej ma rzadkie kupki:wściekła/y: nic musimy poczekać i zobaczyć czy przejdzie czy nie:no: lekarka powiedziała, że może to być od ząbków, ale nie musi (bo widziała, że kolejne wychodzą):sorry2:

 
reklama
Do góry