reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Dziewczyny
Postanowiłam do Was dołączyć:-)
Jak wskazuje suwaczek jestem szczęśliwą mamą cudnej dziewczynki, za 3 mce planujemy starania o 2 dzidzię i tym razem chcemy również ... dziewczynkę
Oczywiście z grubsza przejrzałam cały wątek, nie dam nadrobić wszystkiego, więc wybaczcie jak będę powtarzać się z pytaniami.

Otóż naszą królewnę poczeliśmy bez nastawiania na płeć, ale zauwazyłam,że nieświadomie zastosowalismy się do "zasad" ma dziewczynkę:-D;-)
otóż seks w 12/13 dniu owu w 16-17 mam cykle ok31 dni
jemy oboje bardzo duzo białka-ja to się zajadam jogurtami, twarogami, mlekiem, mozzarellami itp
nie pije kawy-sporadycznie rozpousczalna, jem duzo bananów, orzechów, kakaa, soi-no dieta jak na dłoni na dziewczynkę-teraz chyba jeszcze bardziej jemy te produkty na "dziewczynkę"
wtedy pozycja byla klasyczna

Ostatnio staram się obserwowac cykl i owu miałam w 17 tym dniu, tak myśle, zeby seks do 13 i potem dac spokój, będę tez posiłkować sie testami owulacyjnymi, bo rzadko, ale zdaża mi się mieć cykl 28 dni, więc 13 dzień to mogłby juz byc chlopak:szok:

A zapomniałam dodać, że mój mąż jest górnikiem i tam pod ziemią wysoka temperatura, więc chyba same plemniki x powinny się uchować:-D oby;-)

No jak będzie 2 chlopak to nie będzie tragedii, ale postaramy się pomóc naturze.

A z testami owu na dziewczynke to jak pojawi się 2 kreska to działać czy odpuścić już? Nigdy nie robiłam testów, kupię w nast miesiącu na próbę generalną
 
reklama
Majga GRATULACJE!!!
A jesli moge spytac to ile masz skonczonych(nie rocznikowych) lat i w jakim miesiacu poczeliscie malenstwo;-)
Joanna Gratuluje i duzo zdrowka dla malutkiej.No i tez sie dopytam czy udalo sie ja zaplanowac?
Mikusia witaj w gronie.Ja tez sobie chce kupic te testy jak bede probowac coreczke i kupie je moze ze 2 razy najpierw zeby wyczuc dobrze kiedy mam owu,kiedy sie starac itd.Gorzej z dieta bo ja mam typowo "meska" i musze sie przestawic:baffled:
Dziewczyny a jak dlugo powinno sie ta diete trzymac?
 
witajcie
Aneczka ja gdzies czytałam, że dietę to chyba min 3 miesiące trzeba stosować, ja jeszce męza skieruję na dobrą dietę hehe
A ja chyba dostałam okres-albo to jakies palmienia:szok: 26 dzień cyklu a owu miałam w 17 dniu, zobaczymy czy palmienie się rozkręci, jak to okres to nieźle co? zwykle mam cykle 30-31 dni, dlatego testy chyba sa niezbędne. Ja od razu kupie ze 40 :-D oczywiście na allegro
a powiedzcie jak pokaże się ta 2 kreska to o dziewczynkę dalej się starć czy już stop?? bo róznie podają
 
No wlasnie roznie mowia o tych kreskach,ze jak jest blada to jeszcze tak albo ,ze juz nie.Ja nie wiem do konca.moj cykl to zwykle 29-30 ale tez czasem sie cos troche zmienia wiec tez testami bede sie posilkowac.
 
reklama
Joanna dawaj przepis:-D
Poważnie napisz do jakich zasad się stosowałaś. wiem kochana, że pewnie nieraz pisałaś, ale niestety cięzko przekopac ten wątek. stosowalaś diete?
Własnie jak tu jest z tymi kreskami na dziołchę? jak są dwie (nawet jedna blada) to seksować się czy nie?:rofl2:
 
Do góry