reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam
jestem mamą dwóch dziewczynek i teraz staramy się o 3-go bobaska
bardzo chciałabym by to był chłopiec
macie jakieś sposoby na chłopca?
jak będzie dziewczynka to też się ucieszę zwłaszcza jeśli Beatka ma w domu takich przystojniaków :)
 
reklama
Witam na forum!
Jesli chcesz chlopca to musisz celowac jak najblizej owu a jak dziewczynke to jaknajdalej.Ja radze oprocz tego dobrze popatrzec w chinskim kalendarzu ale to tak tylko moje kombinacje.Powodzenia
 
witam
jestem mamą dwóch dziewczynek i teraz staramy się o 3-go bobaska
bardzo chciałabym by to był chłopiec
macie jakieś sposoby na chłopca?
jak będzie dziewczynka to też się ucieszę zwłaszcza jeśli Beatka ma w domu takich przystojniaków :)
witaj!!

tutaj jest sporo o planowaniu płci. nawet jak cofniesz kilka stron to poczytasz sobie co nieco bo dziewczyny teraz rozmawiały dużo nawet.
powodzenia!


Rysiu :) też mi sie podoba to imię i jeszcze Ignacy albo Lucjan.
 
Witaj majqa1
co do chlopca to moze zacznij od zmiany diety bogatej w sod i potas czyli to co ja lubie najbardziej pomidory, ziemniaki ostry ketchup, frytki, cola, kawa jak najmniej nabialu itp. sex w owulacje ale to musi byc z dokladnoscia .
Ja wlasnie ze zmiana diety na dziewczynke mam troche problem bo nie lubie mleka jogurtow sera ale staram sie.
 
witaj majga1 juz zaczeliscie staranka? jakies metody stosujesz czy tak kiedy ochota?
No i jak Beatka byłas na monitoringu, pecherzyk ładnie rosnie.........


wszystkim dobrego dnia....
 
Witam Dziewczynki :)))
Dziekuje Wam Wszystkim za gratulacje :-):zawstydzona/y:!!!
My w domku dopiero od czwartku ..dopadla nas żłótaczka..zreszta jak zwykle bo przy starszych było to samo .. Co do porodu to najgorszy z tych 3 !! Ale juz po wszystkim i mam moje maleństwo przy sobie :-)... Cala rodzinka oszaleliśmy na jego punkcie :rofl2::-D.. Jest Kochaniutki :zawstydzona/y::-)..
Imie zmienilismy .. i mamy Ksawerka :zawstydzona/y::tak:...
Dziewczynki to która teraz nastepna w kolejce??? :-D:sorry2:

POZDRAWIAM I CAŁUJE :)))
 
Sylwia75 gratuluje synka ladne imie, a niby mowia ze kazdy nastepny porod ma bys latwiejszy.
A czy ty planowalas coreczke, jesli tak to co zawiodlo, moze dasz jakies rady co bys teraz inaczej zrobila
 
:-)Witaj Sylwia i witaj nam mały Ksawery :-)
A dlaczego poród był najgorszy powinien chyba byc najłatwiejszy bo trzeci co sie działo?
Jak się czujesz ?mały spokojny,daje pospać ?
 
reklama
WITAJ SYLWIA.......ale codownie ze juz jest z Toboa.....a KSAWERY....boskie imie:) Opowiadaj.....albo moze i nie bo ja juz mam strasznego stresa:/
 
Do góry