reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia no fakt Twoj kierowca a masz synkow:) nigdy nie ma 100% pewnosci, pewnie Twoj ma tylko plemnieczki :synusie":):)
powodzenia na wizycie, a u Ciebie tezn synus to tak nie dokonca chyba? czy juz jajkami swiecił bez watpienia?
No nie do końca bo jak mam USG to albo wcale nie chce nic pokazać a jak pokaze to na chwilke
i tylko gince przed oczyma mignie zawsze mi mówi :tak -jakby chłopak :-p
a ja sama jeszcze tego interesu nie widziałam :sorry: no ale ona ma
doswiadczenie to pewnie tak jest.:happy:
a brzuch dalej pobolewa hym...
 
reklama
Tusia tak jakby to jeszcze nic na 100% wiec czekamy .... juz niedługo wszystko sie wyjasni:):):)
Beatka zrob sobie tescik owu, jak sie pokaze druga nawet blada kreska to zrezygnuj z przytulanca,. a jak bedzie tylko jedna to poprawcie...... bo jak ma 15mm, srednio rosnie 2 mmm to jutro 17mm, pojutrez:19mm i za 3 dni:21mm i moze jeszcze nie peknac i peknie za 4 dni kiedy bedzie miał 23mm chyba ze u Ciebie wiekszy dniowy przyrost, to jest roznie, sprobuj testy owu i bedziesz lepiej wiedziała
bo jak przytulance były wczoraj a peknie za 4 dni to 5 dni moze byc za daleko zeby zaskoczyło
ale to takie moje wywody
Kinga Tobie tez miłego popołudnia i wieczoru:)


...............
 
Witam dziewczynki i Te stare i Te nowe.

Powodzenia w starankach i celowaniu w dziewuszkę. Będę trzymać za was kciuki. Dziewczynki naprawdę warto próbować. Mi się udało!!!!!!!!!!
 
kindzia wlasnie zrobilam test owulacyjny i wyszla jedna gruba a druga blada, mimo to chyba jeszcze dzis sprobujemy
bo jeszcze min. cale dwa dni do owu powinny zostac.
 
Beatka ja bym odpuściła, bo z tego co wiem to w planowaniu dziewczynki trzeba miec troche cierpliwosci, no i może byc kilka cykli nieudanych, musisz sobie odpowiedziec czy juz chcesz byc w ciazy czy mozesz poczekac kilka miesiecy i zrobic co w "Twojej ziemskiem mocy" na dziewczynke... jak to pierwsze to działaj jak drugie to odpuść..........
rownie dobrze owu moze byc za dzien i jak bedzie przytulanko dzien wczesniej to wieksze szanse na chłopca...
Gin tez co do godziny nie wyznaczy owu bo pecherzyk moze peknac przy 20mm albo 24mm, a chodziłas wczesniej na monitoring i znasz przyrost swojego pecherzyka i kiedy peka?
 
Ostatnia edycja:
Beatka odpusc dzis.Wiesz jak teraz sie nie uda to w nastepnym cyklu spobujesz o pol dnia blizej do owu.A co do wagi dzieci to jak na mnie byly spore.Ja mam 160cm i waze okolo 47kg.Wicia rodzilam 2 dni i cudem zdrowy sie urodzil.Antka juz bylo latwiej bo w innym szpitalu
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny za rady chyba sie do nich zastosuje i dzis odpuscimy jesli sie nie uda to sprobujemy za miesiac.

kindzia to bylo moje pierwsze usg jesli chodzi o pecherzyk wiec nie wiem ile moj musi miec zeby pekl gin mowil ze czasami 20mm wystarczy

aneczka ja tez duza nie jestem 164cm a waga przed ciazami 49kg a teraz 55kg, pierwszego tez rodzilam dwa dni i porod zakonczyl sie kleszczami z waga 3700 co w Pl byla by napewno cesarka ale tu w Anglii raczej sa przeciwni cesarce a drugi rodzil sie 24 godz z waga 4200 a porod zakonczony proznociagiem normalnie szok ale naszczescie chlopcy sa zdrowi a przeciez roznie to moglo sie skonczyc bo glowka jest taka delikatna.
 
No to ja wzrostowo i wagowo podobnie a moj młody urodzony z waga 4150 wzrost 60cm
w 36tc jak miałam ostatnie usg to pokazało 3600 ale zadnego wskazania do cesarki nie dali (ze duzy bedzie)
urodziłam w 40tc -najpierw naturalnie do pełnego rozwarcia, potem zaczeły sie skurcze parte , gdy ustały bo głowka duza i stozkowa nie przeszła w kanale, dopiero na cesarke wysłali takze
czy uk czy pl nie ma znaczenia, zalezy na jakiego lekaza sie trafi

a pozniej goił mi sie brzuch (oj jak ciagnał) i krocze (yez bolało jak sie kurczyła macica)
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze z tego co wyczytałam to facet powinien nosic obcisłe portasy i pracowac najlepiej "siedzaca" takie srodowisko (wyzsza tempka) zabija "meskie plemniczki" i dlatego taksowkarze, kierowcy maja przeważnie dziewczynki

oj chyba nie za wiele prawdy bo mój zawodowy kierowca
zmajstrował dwóch synów:-D
Mój też zawodowy i również dwóch synów zmajstrował.
 
reklama
A u Ciebie Rybcia to fakt, nie pasuje
Moj sasiad kierowca i ma 2 cory i podobno 3 w drodze, moj wujek 20lat w banku za biurkiem pracuje i ma 3 coryi wszedzie jezdzi samochodem nawet po gazete do kiosku!! takze jak poszukac to cos oddzialuje te grzanie plemniczkow, kolega informatyk (tez po 12h za kompem) i ma core, a moj młody poczety jak moj M pracował w chłodni, z reszta nasi 2 koledzy tez tam pracowali i tez maja chłopcow.
W sumie to jak sie chce to zawsze dopasowanie sie znajdzie na kazda teze
 
Ostatnia edycja:
Do góry