reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylwia gartuluje, super niech sie Ksawery dobrze chowa... ładne imie ma synek:):)
trzymajcie sie cieplutko, a porod szybko sie zapomina :)
Joanna Ty juz przekroczyłas 40tc? a gdzie masz suwaczek?

Milego......
 
reklama
Kindzia.....zlikwidowalam bo tylko sie stresowalam ze to juz po terminie....hahahhaha....mam czas do soboty , jak nie ruszy to ide na oddział:/
 
Beatka ja tez bede dietke zmieniac ale to tak od zimy jak sie pomidorki skoncza.Ja niestety tez od zawsze prowadzilam diete typowo na chlopca ;)
A bylas jeszcze na monitoringu?
 
Dzięki dziewczyny :)
No właśnie zaczeliśmy starania:) to 2-gi cykl
czekam na @
kurcze ale chyba zrobiłam wszystko nie tak na synka ;) a przytulamy się kiedy tylko nam się chce :)
 
No to jesli @ nie przyjdzie to kup sobie testy owulacyjne.mysle ,ze jak sie chce chlopca to z nimi latwo wcelowac.Jesli nie przyjdzie to zostanie trzymanie kciukow za chlopczyka.
 
Nie narazie czekam na okres bo tu w angli w panstwowym szpitalu ci nie zrobia usg zeby obserwowac pecherzyk no chyba ze po roku staran nie zachodzisz to co innego. Ja chodze prywatnie do polskiej kliniki i place 50f za usg troszke duzo no ale coz sie nie robi dla marzen. Jak sie teraz nie uda to przyszym miesiacu pojde na 2 usg.
 
Witam Dziewczynki :)))
Dziekuje Wam Wszystkim za gratulacje :-):zawstydzona/y:!!!
My w domku dopiero od czwartku ..dopadla nas żłótaczka..zreszta jak zwykle bo przy starszych było to samo .. Co do porodu to najgorszy z tych 3 !! Ale juz po wszystkim i mam moje maleństwo przy sobie :-)... Cala rodzinka oszaleliśmy na jego punkcie :rofl2::-D.. Jest Kochaniutki :zawstydzona/y::-)..
Imie zmienilismy .. i mamy Ksawerka :zawstydzona/y::tak:...
Dziewczynki to która teraz nastepna w kolejce??? :-D:sorry2:

POZDRAWIAM I CAŁUJE :)))

witaj! gratuluje raz jeszcze. Ładne imie dla synka. U nas Filip też miał żółtaczke.
pozdrawiam ciepło.


majqa :) najlepiej sie tulić kiedy jest na to ochota to popieram :)

MIŁEGO DNIA wszystkim
 
reklama
Do góry