reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kindzia mialam na mysli ze cc nie z powodu wagi dziecka tylko, ze w pl nie uzyli by kleszczy ani proznociagu bo raczej juz tego staraja sie nie uzywac dlatego wydaje mi sie ze mialabym cc bo oby dwaj chlopcy nie schodzili w dol do kanalu mimo pelnego rozwarcia tak twierdzi moj gin w PL, a w dodatku tak mnie pocieli ze musialam miec plastyke krocza :szok:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
E z tym siedzeniem to chyba sciema bo moj tez siedzi w pracy i widac co mamy ;)Choc sie nie obraze jak przy trzecim sie sprawdzi przypadkiem
Beatka moj tez zdecydowanie powinien zakonczyc sie cesarka i to pare godzin wczesniej ale w koncu mi go wycisneli.To naprawde zalezy od polityki szpitala i lekarza.Przy drugim polozna mowila ,ze jeszcze czas i skorcze male a gin stwierdzil ,ze RODZIMY.Przebil pecherz i poszlo pieknie i gladko w porownaniu do pierwszego.
 
A myślałam ze o wagę dziecka chodzi:):) ze jak duze to od razu cc
Aneczka nie ma metody 100%, w każdym razie rożne "czynniki" maja wpływ na pleć i to co jemy, i jaki prowadzimy tryb życia, i jak mamy zapisane w genach, kiedy było "przytulanko" itd taki mix, a będzie co Bóg da, byle zdrowe:)
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny
czytam o tym metodach na dziewczynke i nieco w duszy sie uśmiecham....ileż sie ksiązek naczytalam...i wedlug nich powinnam miec corcie...mysle ze najistotniejsze z tych wszytskim to jak najdokladniej okreslic czas owulki. i wedlug tego zachowywac odstep na kilka dni przed lub jesli chlopiec to trafiac "złotym strzalem":))))
wszelkie te sprawy typu ze facet ma miec gacie obcisle i prace siedząca i takie tam....kiepawo sie sprawdza...jak najbardziej jestem za tym by probowac ale wiem takze ze czasem na rzesach staniemy a i tak na niewiele sie to zda..i wazne by podchodzic do tego z duzą rezerwą bo potema naprawde bedzie rozczarowanie...
Aha i co bardzo bardzo wazne przy staraniach o corcie:
Bardzo wazna jest cierpliwosc!!!!!!!!
nie zblizac sie za szybko do owulki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka.Swiete slowa:-).W pelni sie z Toba zgadzam.:tak:Ja mam plany zeby z tym odstepem od owu probowac.Ja w ciaze chce zajsc dopiero na wiosne , lato wiec teraz w planach jest obserwacja mojego cyklu.Obawiam ,sie ,ze nie jest az ak regularny i moze bede sie wspomagac testami owulacyjnymi.Co do rozczarowania to coz, zdaje sobie sprawe z tego ,ze mimo wszystko moze wyjsc chlopak.W takim ukladzie obiecalam mezowi ,ze da mu na imie Rysiu bo tak zawsze chcial nawac moich obu chlopcow :-p;-)
 
Przy Witku celowalam dokladnie w owu a przy Antosiu nie planowalam.Gdyby Antek wyszedl chlopcem mimo innych planow to teraz juz bym nie probowala.
 
Aneczko- ja jesli kiedykolwiek podejmę decyzję o trzecim dziecku to tylko w momencie ze faktycznie bede chciala dziecka...bez względu na płec!!!!!
nie chce sytuacji w ktorej nakrece sie na dziewczynkę a wyjdzie trzeci chlopiec i bede buczec bo nie tak mialo byc....dziecko to nie ciasto ktore moze sie udac czy nie....przeciez kochamy je nie za plec tylko dlatego ze rozświetliło nasze zycie,,,no ale jestesmy tylko ludzmi i mamy marzenia i jest to zrozumiale....
ja jednak zrobie jak pisze...jesli bedzie po glowie chodzila mi corka to juz sie nie pokusze o starania!!!!
 
Wiesz mi nie bedzie przykro jak dziewuszka sie nie uda.Ciaza i macierzynstwo jest w ogole super.Z drugiej strony nie ukrywam ,ze byloby milo miec corke.Chce miec jeszcze jedno dziecko a majac ta wiedze co teraz bylabym glupia gdybym choc nie sprobowala;-) Bedzie dziewczynka to bedzie Lilka a chlopczyk to Rysiu.Co innego moja kuzynka , ktora juz sie stara o dziewczynke i w ogole nie mysli co bedzie jak wyjdzie chlopak.To jest moim zdaniem mocno nie w porzadku:no:
 
reklama
ja mysle podobnie jesli bedzie chlopczyk to nie koniec swiata bo moi chlopcy sa tak cudni i przystojni :-)
ze jak bedzie jeszcze jeden to lepiej dla dziewczyn w przyszlosci :-)
imiona tez juz mamy Hania lub Leonek
 
Do góry