reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia....pociesz sie ,ze cierpie razem z Toba:(...rozumiem Cie doskonale....tylko ze ja mam przeczucie , ze urodze w pazdzierniku.....:(:(:(

Sylwia...wylasnie mala przypomniala mi gdzie mam zebra......boliiiii :):)

Dzien zimny i paskudny, nigdzie sie nei ruszam
 
reklama
Sylwia-buziaczek.;-)
Jest coraz ciężej kochana, bule krocza masakryczne :baffled:
nogi puchną i kręgosłup daje czadu ajjjjjjj.w badaniach wyszła anemia.
coraz blizej a ja jeszcze nic nie mam tylko fotelik dla małego.
zaczyna mnie ogarniac jakis strach i mam jakies głupie sny,ze wcześniej urodze.:szok:
ostatnio w ogóle humorek jakis mam jak wściekła osa :baffled:
pozdrawiam was kochane babki.;-)

Tusia.. no wreszcie dalas znac :) Hehehe humorki nie tylko Ty masz...moj mi mowi ze jestem skrzetna jak cholerkaa :) .. To sie uwijaj Kochana..bo jakby nie bylo czas leci a i 31tc za pasem :)) Ja tez ostatnio mialam anemie.. ;/ .. podjesz żelaza i bedzie ok ;)
Buziaczki:)

Tusia....pociesz sie ,ze cierpie razem z Toba:(...rozumiem Cie doskonale....tylko ze ja mam przeczucie , ze urodze w pazdzierniku.....:(:(:(

Sylwia...wylasnie mala przypomniala mi gdzie mam zebra......boliiiii :):)

Dzien zimny i paskudny, nigdzie sie nei ruszam
Joanna... heheh pogode mam identyczna ;) .. Moj to samo ..jak wbije girke w zebro to wrrrrr :) Ale jeszcze chwilka ...wytrzymamy:)
Ja to prawie jestem pewna ze sie "przeterminuje" ;/ .. :)

BUZIACZKI DZIEWCZYKI :)
 
Dzień dobry.
Sylwia poczułam się wywołana.
U mnie to podobnie jak u Ciebie Tusiu, też mam potworne bóle krocza i niewiem co to jest bo poprzednio tego nie miałam, kręgosłup boliiiii, no i ten humorek wściekłej osy... normalnie wszystko mnie drażni. Morfologia też mi spadła, żelaza jeszcze nie jem ale wyniki muszę robić co 3 tyg.

W tym tyg. już zaczęłam robić pomału przygotowania tzn. poprałam to co mam dla małego i zaczynam kompletować do swojej torby. Brakuje mi jeszcze bardzo dużo ale jakoś tak lajcikowo do tego podchodzę, ciągle mi się wydaje, że mam jeszcze bardzo dużo czasu.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Dzień dobry.
Sylwia poczułam się wywołana.
U mnie to podobnie jak u Ciebie Tusiu, też mam potworne bóle krocza i niewiem co to jest bo poprzednio tego nie miałam, kręgosłup boliiiii, no i ten humorek wściekłej osy... normalnie wszystko mnie drażni. Morfologia też mi spadła, żelaza jeszcze nie jem ale wyniki muszę robić co 3 tyg.

W tym tyg. już zaczęłam robić pomału przygotowania tzn. poprałam to co mam dla małego i zaczynam kompletować do swojej torby. Brakuje mi jeszcze bardzo dużo ale jakoś tak lajcikowo do tego podchodzę, ciągle mi się wydaje, że mam jeszcze bardzo dużo czasu.

Pozdrawiam Was wszystkie.

Super ze sie poczulas wywolana!! :-) i grzecznie sie zameldowalas :-D:zawstydzona/y:
Kurcze ten czas leci jak szalony .. ja sama sie dopiero opamietalam ze wsioo juz tuż..tuż i wczoraj dopiero podokupowalam do szpitalnej torby wsiooo :zawstydzona/y:..bylam pewna ze jeszcze jest czas a tu zonk.. ;-) ..porod za progiem :baffled::-)...Ja te bole krocza to mialam przez wiekszoac czasu ..okropne sa :baffled::wściekła/y:.. najgorsze ze nic niep omaga na to..

CALUSKI DLA WSZYSTKICH :)
 
Wtam i ja! Mama dwoch synkow.Pierwszy celowany w sama owulacje a drugi planowany na zasadzie zobaczymy co wyjdzie.Teraz jestem na etapie urabiania meza na dziewczynke lub 3 lobuziaka.Tez juz sporo sie naczytalam i chyba sprobowalabym na zasadzie tej co Indygo.W koncu nigdzie mi sie nie spieszy ;) dodam do tego chinski kalendarz i sie zobaczy.
Trzymam na razie kciuki za was bo wy juz sie w koncu staracie
 
Sylwia,Joanna jak tam jeszcze w dwupaku???
My z Szymonkiem dzisiaj weszliśmy w Ósme okienko :-) jupii..
mnie ogarnia jakaś panika ,że to już tak blisko :szok:
pozdrawiam was i życze miłej niedzieli.
coś nasz wąteczek zanika :-(
 
reklama
Sylwia,Joanna jak tam jeszcze w dwupaku???
My z Szymonkiem dzisiaj weszliśmy w Ósme okienko :-) jupii..
mnie ogarnia jakaś panika ,że to już tak blisko :szok:
pozdrawiam was i życze miłej niedzieli.
coś nasz wąteczek zanika :-(
Tusia.. Gratulacje 8 okienka :-).. popatrz jak to ten czas leci :laugh2:.. jeszcze chwilka i bedziesz na "wylocie";-)
Ja jeszcze w 2w1 :wściekła/y::-)... jestem juz tak zmeczona ze szok.. w czwartek bylam u ginka.. wsiooo ok.. i rozwarcie na 3cm.. :-).. kumpela we czwartek miala na 2cm.. a wczoraj urodzila.. jak pojechalam na KTG to ja odwiedzilam na porodowce jeszcze :-D..a szlysmy ciążą równo co do dnia :-D..ależ jej zazdroszcze ze juz jest po :zawstydzona/y:.. u mnie na KTG tez wsiooo ok.. nastepne mam we wtorek.. Kochana ja sama spanikowana :szok: jak to bedzie.. ale jak wczoraj zobaczylam te malenka kruszynke..ktora we czwartek widzialam jeszcze w brzuszku a wczoraj juz lezala z mamusia to ahhhhhhhh:zawstydzona/y::-)...
________
Ano niestety zanika watek ..:baffled: ..jestem tu juz troszke czasu .. tylko sie dziwie, bo duzo dziewczyn pislo jak nie bylo jakis pozamykanych i jakos nikomu to nie przeszkadzalo :-).. zreszta troszke slyszalam o tych zamknietych ..ale nie bede sie wypowiadala.. moje zdanie jest takie ze jak chce sie spoufalic czy blizej kumpelowac..to jest gg.. i inne sposoby.. no cóż ale kazdy ma wybor :tak:..
________
Joanna.. a jak u Ciebie??:-)

Milej niedzieli wszystkim.. BUZIAKI :)
 
Do góry