reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Te testy wykrywają płeć dziecka jak już jestes w ciazy a nie przed :D No i nie jest 100% pewny.... firma produkujaca je podaje 80% skutecznosci ale pewnie ja zawyzyli (a na opakowaniu napisali ze 90%);p
Sikasz do pojemniczka, pobierasz troche siku i przelewasz je do drugiego pojemniczka z jakimis krysztalkami, mieszasz i juz wiesz :D Jak kolor zmieni sie na pomaranczowy to bedzie dziewczyna a jak na zielony to chlopak :D Calosc trwa jakies 10 minut.

Przecież nie jestem jakaś ciemna!!!!!!!!!!Wiem, że robi się jak jest się już w ciąży, czy ja napisałam że przed???????????Zrobić można dość szybko bo już po 10 tygodniu ciąży. Jeszcze angielski to ja umiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Paula twój Karolek już ma ponad miesiąc - Boże jak ten czas leci :tak: - gdzie mogę obejrzec nowe zdjęcia twojego prześlicznego synusia ?? Wiesz co mi przysżło do głowy hahah może urodzę i druga synową :-D:-D:-D ale jeszcze nie wiem co będzie - za 3 tygodnie ma wizyte i już mam nadzieje mi powie

Pajcia nie znam cię ale masz cudnego synusia - śliczny na zdjęciu widziałam :tak:
 
Sorbuś a u Ciebie już 18 tydzień!!! szok jak ten czas leci! no mogłaby druga synowa być jak bedzie taka ładna jak Majeczka ;-):tak::-) trzymam kciuki aby udało sie podejrzec płec :)
zdjęcia Karolka możesz zobaczyć na nk :)
 
Witam niedzielnie:-D:-D:-D

Niestety nie nadrobię Was, bo jak kiedyś pisałam od 16 sierpnia wróciłam do pracy i teraz na nic czasu nie mam:baffled: Co prawda wracam po 14:00, ale jakoś tak szybko czas ucieka, że ciężko coś w domu zrobić:baffled: a chcę z Bartusiem po pracy pobyć jak najwięcej i jakoś tak czas ucieka:-p:-p

Z nowości -> Bartuś już pełza; sam ładnie siedzi, a najlepiej w wózku; podpiera się na czworaka i kiwa do przodu i do tyłu - jeszcze chwila i zacznie chyba raczkować; czekamy, aż przebiją się górne jedynki, bo już je pięknie widać pod dziąsłami; mamy też nowy fotelik do auta i nocnik:-D:-D:-D

Miłego dnia kobietki:-)

Dziś mamy gości i chyba wybierzemy się na odpust:-):tak:
 
Witam :)
Mama Sówka .. Gratulacje dla synka..dzielny chłopczyk ;-):tak:.. a co do nadrabiania to nie ma za wiele bo malo co kto pisze .. wsioo pewnie sie udziela na zamknietym :baffled:..:-)

TUSIA.. hopp hoppp.. odezwalabys sie co u Ciebie slychac?? :wściekła/y::-)
Joanna... Ryba a Wy jak?? :-)

Milej niedzieli Wszystkim :)

 
Paula twój Karolek już ma ponad miesiąc - Boże jak ten czas leci :tak: - gdzie mogę obejrzec nowe zdjęcia twojego prześlicznego synusia ?? Wiesz co mi przysżło do głowy hahah może urodzę i druga synową :-D:-D:-D ale jeszcze nie wiem co będzie - za 3 tygodnie ma wizyte i już mam nadzieje mi powie

Pajcia nie znam cię ale masz cudnego synusia - śliczny na zdjęciu widziałam :tak:

dziekuję bardzo :)
 
reklama
Sylwia-buziaczek.;-)
Jest coraz ciężej kochana, bule krocza masakryczne :baffled:
nogi puchną i kręgosłup daje czadu ajjjjjjj.w badaniach wyszła anemia.
coraz blizej a ja jeszcze nic nie mam tylko fotelik dla małego.
zaczyna mnie ogarniac jakis strach i mam jakies głupie sny,ze wcześniej urodze.:szok:
ostatnio w ogóle humorek jakis mam jak wściekła osa :baffled:
pozdrawiam was kochane babki.;-)

 
Do góry