reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam was kobietki chcialabym sie pocwalic ze udalo mi sie zaplanowac synka a naczytalam sie duuuzo metod i zastosowalam taka ze lykalam codziennie potas czasem pilam jeszcze sok z pomidorow lub jadlam chleb z pomidorami i sola ( bo wyczytalam ze jak w organizmie jest potas i sod to jest to najlepsze srodowisko dla meskich plemnikow) no i prowadzialm wykres cyklu i kochalismy sie z mezem w dniu owulacji i po niej a w piatek dowiedzialam sie na usg ze sie udaloi bedzie chlopiec :-)

co do dziewczynki to tak jak predzej kobietki pisaly czytalam gdzies ze trzeba wapn przyjmowac (lub pic mleko i jesc prodokty bogate w wapn ) i kochac sie kilka dni przed owu bo meskie lemniki krocej zyja a zenskie dluzej :-)
 
reklama
witam sie również tutaj :)
Kinga fakt na zamkniętym większy ruch :)

Sylwia-buziaczek.;-)
Jest coraz ciężej kochana, bule krocza masakryczne :baffled:
nogi puchną i kręgosłup daje czadu ajjjjjjj.w badaniach wyszła anemia.
coraz blizej a ja jeszcze nic nie mam tylko fotelik dla małego.
zaczyna mnie ogarniac jakis strach i mam jakies głupie sny,ze wcześniej urodze.:szok:
ostatnio w ogóle humorek jakis mam jak wściekła osa :baffled:
pozdrawiam was kochane babki.;-)


trzmaj sie bądź dzielna teraz to przynajmniej fajną pogode masz a nie tak jak ja te upały

Tusia....pociesz sie ,ze cierpie razem z Toba:(...rozumiem Cie doskonale....tylko ze ja mam przeczucie , ze urodze w pazdzierniku.....:(:(:(

Sylwia...wylasnie mala przypomniala mi gdzie mam zebra......boliiiii :):)

Dzien zimny i paskudny, nigdzie sie nei ruszam

a na kiedy masz dokładnie termin?? Bądź dobrej mysli:)

Dzień dobry.
Sylwia poczułam się wywołana.
U mnie to podobnie jak u Ciebie Tusiu, też mam potworne bóle krocza i niewiem co to jest bo poprzednio tego nie miałam, kręgosłup boliiiii, no i ten humorek wściekłej osy... normalnie wszystko mnie drażni. Morfologia też mi spadła, żelaza jeszcze nie jem ale wyniki muszę robić co 3 tyg.

W tym tyg. już zaczęłam robić pomału przygotowania tzn. poprałam to co mam dla małego i zaczynam kompletować do swojej torby. Brakuje mi jeszcze bardzo dużo ale jakoś tak lajcikowo do tego podchodzę, ciągle mi się wydaje, że mam jeszcze bardzo dużo czasu.

Pozdrawiam Was wszystkie.

:) to tak samo jak ja podchodziłam a potem sie okaząło,z e pare rzeczy zapomniałam :p
 
Tusia.. Gratulacje 8 okienka :-).. popatrz jak to ten czas leci :laugh2:.. jeszcze chwilka i bedziesz na "wylocie";-)
Ja jeszcze w 2w1 :wściekła/y::-)... jestem juz tak zmeczona ze szok.. w czwartek bylam u ginka.. wsiooo ok.. i rozwarcie na 3cm.. :-).. kumpela we czwartek miala na 2cm.. a wczoraj urodzila.. jak pojechalam na KTG to ja odwiedzilam na porodowce jeszcze :-D..a szlysmy ciążą równo co do dnia :-D..ależ jej zazdroszcze ze juz jest po :zawstydzona/y:.. u mnie na KTG tez wsiooo ok.. nastepne mam we wtorek.. Kochana ja sama spanikowana :szok: jak to bedzie.. ale jak wczoraj zobaczylam te malenka kruszynke..ktora we czwartek widzialam jeszcze w brzuszku a wczoraj juz lezala z mamusia to ahhhhhhhh:zawstydzona/y::-)...
________
Ano niestety zanika watek ..:baffled: ..jestem tu juz troszke czasu .. tylko sie dziwie, bo duzo dziewczyn pislo jak nie bylo jakis pozamykanych i jakos nikomu to nie przeszkadzalo :-).. zreszta troszke slyszalam o tych zamknietych ..ale nie bede sie wypowiadala.. moje zdanie jest takie ze jak chce sie spoufalic czy blizej kumpelowac..to jest gg.. i inne sposoby.. no cóż ale kazdy ma wybor :tak:..
________
Joanna.. a jak u Ciebie??:-)

Milej niedzieli wszystkim.. BUZIAKI :)

Sylwia to ja sie chce z Tobą spoufalic:)))))))Mi wsio jedno gdzie pisze:)))))
buziaczki moja kuleczko..juz tuż tuż i bedzie mały cudek-ludek:)
 
oto mój olinek okrąglinek :-D
 

Załączniki

  • brzuś.jpg
    brzuś.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry