reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie Kochane
U nas deszczu ciąg dalszy...ale normalnie nie przestaje padac...!!!!
Narzekalysmy na upały ale teraz wcale nie lepiej:eek:

Jak tam brzuchatki/????/??/
 
reklama
Witajcie Kochane u nas cd pogody pod psem.:sorry:
No ale zagladam by sie przywitac i oznajmic ze nasz Maksio
dziś skonczyl pół roczku!!!!!!
nie wiem kiedy to minęlo!!!!!
Buziaki Kochane i milego dnia...Kurcze pusto tu jakos
 
Witam kobietki ;-)ale tu cisza???
A mi od dzisiaj została 100-dniówka do porodu :-) :szok: :-D
mam pytanie do mam listopadowych czy wózek na zimę
radzicie kupować bo tak pomyslałam,ze morze lepszą spacerówkę na wiosnę
no ale nie wiem czy to dobry pomysł?
tu gdzie mieszkam nikt mi nie odsniezy na tyle zebym mogła sobie elegancko
spacerować z wóziem no nie wiem?
 
Witajcie :-)

Czarodziejko Wszystkiego Najlepszego dla Maksia! Pół roczku? Jeny, kiedy to minęło... mi się wydaje że niedawno rodziłaś..:)

Tusiu ja urodziłam 16go listopada i wózek na zimę miałam, spacerować starałam się codziennie, o ile tylko temperatura nie spadała poniżej -5 stopni. A tak to Sebka w kombinezon, do gondoli, przykrywałam kocem i osłoną z gondoli i siup na dwór! Czasem takie śniegi były, że mimo odśnieżania na osiedlu, nie mogłam przejechać :) Ciężko się czasem wózek pchało, nie powiem, nie to co teraz.. Ale nie żałuję!
 
czarodziejko ale zelciolo:-) 100latek dla Maksia:-)

Tusia ja tak jak Pyszczek urodzilam 16listopada i wozek mialam...wiec radze kupic..moze jakas uzywke na pompowanych kolach czasami za grosze mozna kupic a potem na wiosne jak juz maly podrosnie spacerowke..nie wiem czy bedziesz musiala nosic wozek tzn czy mieszkasz w bloku z winda czy bez czy moze domek ..waga wozka jest wazna dla Ciebie?
 
Dziewczyny pewnie i u kazdej z Was wyświetla sie ze zginęla tragicznie pati26, osierocila 2-ch synkow i byla w 8-miesiącu ciązy z coreczką..miala wypadek samochodowy.
Tak sie zryczalam, bardzo dobrze ja kojarze bardzo fajna dziewczyna.....nie moge jakos dosjsc do siebie, musialam to napisac i przepraszam brzuchatki bo pewnie taka informacja wywoluje dreszce...ale musialam!!!!
 
Witam :)
Czarodziejko Kochana.. Wsiooo naj dla Maksia :-);-)
Tusia.. Ja nie kupuje ..bo mam po Kacperku w b.dobrym stanie.. nowy kupie sobie na wiosne :-).. Ale Gieoska dobrze pisze.. kup jakis uzywany.. za niewielkie pieniazki a na wiosne sobie kupisz nowy :-).. No i gratulacje 100-dniowki :-D..ale to leci :szok::-D..
Paula.. Normalnie foszka walniemy tu wszystkie.. :-p:-D;-)bo do dzis nie ma relacji :sorry2::-)
Czarodziejko.. ja juz wczoraj sie pobeczałam :-( a w nocy ciagle o tym myslalam :-(.. nie znalam jej..ale podczytywalam regularnie "wrzesniowki" a Ona tam pisala .. ehhhhh.. brak slow normalnie
[*]


DZIEWCZYNKI CAŁUJE WAS WSZYSTKIE JAK ZWYKLE MOCNOOOO :)
 
Hej dziewczynki :happy2:

Ja jakoś się zebrać nie mogę żeby tutaj pisać, bo w sumie czas mam choć i obowiązków dużo ale Karolek grzeczny śpi po 3-4 godz. w dzień i po 2-3 godz. w nocy :tak: więc spokojnie wszystko mogę sobie porobić....
Obiecuję że napisze więcej i zdam relacje :tak: ale teraz muszę iść zrobić obiad...

a no i mój M idzie do nowej pracy od poniedziałku i w związku z tym też mamy trochę zamieszania...

Pajkaa trzymam kciuki za Ciebie kochana, to już niedługo i będziesz tulić swojego synka! :tak::-)

Czytałam o Pati26 :-:)-:)-( nie znałam jej ale to bardzo smutne i wielka tragedia dla rodziny! Składam kondolencje i zapalam znicz dla Pati i jej córeczki
[*]
[*]

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki ;-)
 
reklama
ja czytalam o tej Pati straszne to co sie stalo:-(ciagle mysle o niej i jej rodzinie co musza teraz przechodzic:-(jak zycie jest kruche:-(((((
 
Do góry