reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Super spacerówka:-)miałam okazje oglądac w realu także bo i szwagier ma taki dla córci z tym ze czarno fioletowy:tak:i zamiast pałąka do trzymania to mają do napoju i jedzenia tacke ale ja wole ten pałąk(miałam okazje albo tak albo tak przekładać w dużym wóziu i wolałam pałąk bo jednak tak mi się wydaje wygodniejsze do trzymania dzieciaczkom i tak miękko np.pytolki kłaść czy się opierać);-)a Alanek sama słodycz i jak superaśnie sobie siedzi w wóziu widac ze mu sie podoba:-)
 
reklama
witam sie
Bershka w ogóle ja nie lubie takich biustonoszy wiec wolałam go oddac, gdyby choc troszke przypominał ten ze zdjecia bym sie ejszzce zastanowiła i chyba wyleczyłam sie ze staników do karmienia jedyne kupie jakis tani do szpitala;-)
Royanna spacerówka super :)

dziewczyny kurde mam takie dziwne uczucie, ze urodze na dniach :baffled:nie wiem dlaczego nie dosc, ze miałam dzisiaj paskudny sen, śniło mi sie, ze urodziłam Sebka i był chory i musieli od razu wziąć go na operację a po kilku godzinach przyjechali z jego ciałkiem i powiedzieli, ze operacja sie nie udała i Sebus nie żyje:no:masakra skąd mi sie takie sny biorą jestem wyprowadzona z ównowagi:-(
Poza tym mam wrazenie, ze mały cały czas grzebie mi przy szyjce i czuje taki chwilowy, ale mocny ból i nie wiem czy to normalne??
 
Witam wieczorową porą.

I pierwsze co... do Tusi i Pajki... dziwczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie sny się zdażają ale to nie jest nic złego... to podświadomość płata nam figla.. Wiem wiem te sny są bardzo realne i wydaje się to prawdziwe... to oczywiście HORMONY!!!!! nie bójcie się i nie martwcię i podchodzcie do tego z dystanesem... mi też się śniły martwe dzieci i przedwczesny poród... a co było??? Poród po terminie i wszystko ok... i też się martwiłam... głowa do góry i dziewczyny błagam nie bierzcie tych snów do siebie... :)


Paula??????????????? gdzie jesteś???


Anufifi co u ciebie???? Zapomniałaś o nas?
 
Witam wieczorową porą.

I pierwsze co... do Tusi i Pajki... dziwczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie sny się zdażają ale to nie jest nic złego... to podświadomość płata nam figla.. Wiem wiem te sny są bardzo realne i wydaje się to prawdziwe... to oczywiście HORMONY!!!!! nie bójcie się i nie martwcię i podchodzcie do tego z dystanesem... mi też się śniły martwe dzieci i przedwczesny poród... a co było??? Poród po terminie i wszystko ok... i też się martwiłam... głowa do góry i dziewczyny błagam nie bierzcie tych snów do siebie... :)


Paula??????????????? gdzie jesteś???


Anufifi co u ciebie???? Zapomniałaś o nas?

Dzastinko wierze, ze bedzie dobrze, ale pierwszy raz miałam taki sen i to jakoś mnie rozbiło.
No własnie nie ma Pauli:-(
 
Dzień doberek:happy::happy::happy: zaś nie nadrobię:dry::dry::dry:

Zawiadamiam że od wczoraj jestem już Panią MGR! :-D:-D

Pyszczek ogromne gratulacje:happy::happy::happy:

Tusia i Pajkaa ja też miałam pod koniec ciąży takie dziwne sny, bo jakoś cały czas miałam przeczucie, że coś się stanie, coś będzie nie tak, nie urodzę Bartusia, ale na szczęście nic takiego się nie stało:tak::tak::tak: podobno sny są przeciwieństwem rzeczywistości:tak::tak::tak:

________________________

Musimy się pochwalić, bo Bartusiowi zaczął wychodzić pierwszy ząbek -> dolna lewa jedynka:happy::happy::happy:

Miłego dnia dziewuszki:-):-):-) ehh u Nas jakieś chmury się zbierają, więc nie wiem co z dworkiem, ale później musimy z Mężusiem jechać na zakupy:tak::tak::tak: w ogóle to Wacek w nocy zawoził moje siostry na lotnisko, bo o 5:30 miały samolot do Grecji -> ehhh jak im dobrze:tak::tak::tak: p.s. właśnie napisały, że już wylądowały w Salonikach, więc odetchnęłam:tak::tak::tak:
 
DZIEN DOBRY:-)
Dziendobry cioteczki!

MamaSowko-gratulacje dla Bartusia pierwszego zabka!!! Szybko zaczyna ;)

My pniedzialek zaczelismy od wizyty w naszej przychodni bo Maciej nadal goraczkuje(3doba), ale akurat dzis nie bylo naszej dr bo ma 1 dzien urlopu! Wrr. Truddno. Obadala go inna i stwierdzila ze to prawdopodobnie jakas wirusowka-kontynuacja tego przeziebienia/choroby wczesniejszego. Ma b rac antybiotyk bo temp za dlugo sie utrzymuje i za duza est i w piatek do kontroli. A ze i tak musialam wziasc malego z nami bo moj M w pracy, to zamiast w srody gdzie zwykle bada sie dzieci zddrowe, zosdtal dzis przy okazji zwazony i zmierzony. I tak, an 8miesiecy bet tygodnia ma 72cm i wazy 8640g. To przyzwoicie :) A wysypke moze iec od mojego mleka sojowego :/ Dobrze ze w piatek bedzie juz nasza dr, to zbada dobrze Maciusia i obejrzy Alanka. No i ja wypytam o ten gluten i zoltko-bo jeszcze nie podawalam...

U nas upal a my uziemni w trojke choc jeden chory tylko...ale takie zycie.
Dobrego dnia babeczki!
oby przeszło to wirusisko!!zdrówka:tak:

Musimy się pochwalić, bo Bartusiowi zaczął wychodzić pierwszy ząbek -> dolna lewa jedynka:happy::happy::happy:

Miłego dnia dziewuszki:-):-):-) ehh u Nas jakieś chmury się zbierają, więc nie wiem co z dworkiem, ale później musimy z Mężusiem jechać na zakupy:tak::tak::tak: w ogóle to Wacek w nocy zawoził moje siostry na lotnisko, bo o 5:30 miały samolot do Grecji -> ehhh jak im dobrze:tak::tak::tak: p.s. właśnie napisały, że już wylądowały w Salonikach, więc odetchnęłam:tak::tak::tak:
gratuluje ząbka!:-Dno tym to dobrze takie wakacje:-p

witam sie
Bershka w ogóle ja nie lubie takich biustonoszy wiec wolałam go oddac, gdyby choc troszke przypominał ten ze zdjecia bym sie ejszzce zastanowiła i chyba wyleczyłam sie ze staników do karmienia jedyne kupie jakis tani do szpitala;-)
Royanna spacerówka super :)

dziewczyny kurde mam takie dziwne uczucie, ze urodze na dniach :baffled:nie wiem dlaczego nie dosc, ze miałam dzisiaj paskudny sen, śniło mi sie, ze urodziłam Sebka i był chory i musieli od razu wziąć go na operację a po kilku godzinach przyjechali z jego ciałkiem i powiedzieli, ze operacja sie nie udała i Sebus nie żyje:no:masakra skąd mi sie takie sny biorą jestem wyprowadzona z ównowagi:-(
Poza tym mam wrazenie, ze mały cały czas grzebie mi przy szyjce i czuje taki chwilowy, ale mocny ból i nie wiem czy to normalne??
spokojnie pewnie przez twój strach tak się śni mi bynajmiej tak rrobi ze jak się czymś przejmuje to od razu mam popaprane sny:baffled:sny to są sny ich sie nie bierze na poważnie;-)

Ja mam także jakieś dziwne sny i wole nie mówić jakie horrory mi sie snią ale np.powiem taki jeden jaki miałam az płakałam jak wstałam :-(dokładnie teraz juz nie pamiętam jak to się stało ale że Dominiś lezał koło mnie(spałam z nim wtedy u koleżanki dlatego razme tak wiec niezły real mi się śnił)a ja go przeciełam w pasie na pół siekierą i tak chwyciłam go a on biedaczek tak wierzgał rączkami i krew leciała z niego a ja płakałam i mówie nie umieraj nie umieraj co ja zrobiłam zabiłam mojego synka!:-(przebudziłam się zapłakana i patrzałam co jest z Dominisiem a on sobie spokojnie spał(nawet uśmeiszka wtedy mi przez sen dał):-)tak wiec sny sa przez przejmowanie się(ja wtedy spałam u koleżanki a wety ogólnie boję się nocy u kogoś i ot taki sen zaraz mi sie przytrafił)dlatego spokojnie odrzuc wszystkie złe myśli a ciesz się każda chwilą ruxchami z synkiem i spokojnie czekaj na dzień porodu bo się zadręczysz myslami a potem snami:sorry2:a bedzie dobrze zobaczysz!!!!
 
Mamo Sówko dziękuję serdecznie i rownież gratuluję Bartusiowi pierwszego ząbka! Zobaczysz że niebawem posypią się następne :tak: u nas już piąty w drodze :-)

Royannko dobrze że jednak lekarka obejrzała Maciusia, pewnie jesteś spokojniejsza choć trochę. A o ten gluten to i ja będę ciekawa co Ci Wasza lekarz odpowie, bo też jeszcze nie wprowadzalam. Żóltko już podaję i nic złego się nie dzieje, więc jest ok :-)

Patrysiu :szok: aż mi ciarki po lecach przeszły...ale sny!

A ja czekam na krzesełko do karmienia, dzisiaj ma w końcu przyjść, bo już mi niewygodnie karmić Sebka w leżaczku, a ładnie siedzi więc myślę że w krzesełku będzie lepiej :)

Miłego dnia!

Sama wybieram się na 15.30 do lekarza bo gardło mnie od kilku dni tak boli że masakra! I chyba choroba mnie chce wziać. Mam nadzieję że nie przepisze mi żadnego antybiotyku bo i tak nie wezmę przy karmienu piersią! A może znacie jakies domowe sposoby na bolące gardło?
 
Paula??????????????? gdzie jesteś???

No własnie nie ma Pauli:-(

Jestem jestem :happy:
Cały weekend miałam zajęty bo mieliśmy gości, byli u nas mój brat cioteczny z żoną i dwójką córeczek 2 letnią Wiktorią i 6 miesięczną Mają :happy: także było wesoło :tak::-D

wczoraj wieczorem co prawda mogłam się odezwać...przepraszam :zawstydzona/y: ale siedziałam na Allegro i trochę rzeczy pokupowałam dla siebie i Karolka, kupiłam też pościel dla Kubusia mojego brata bo chyba w czwartek pójdziemy go zobaczyć :tak::-)

na dworze zrobiło się gorąco więc dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, Kacperek w basenie :tak: postaram się więcej napisać wieczorkiem :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję że o mnie myślicie :happy:
Buziaki
 
Hej Kochane
Dawno nie zaglądałam ale poczytuję z grubsza i chyba wszystko okiJ
Paula- jak nie wiele zostalo Ci do porodu!!!!
Sylwia zresztą Cię goniJ
Szok jak ten czas leci
ahhh jeszcze do rozdwojenia Marcelkowa mama i pajka...bo Ryba nie pamietam na jakim etapie ciązy...
U naS ogólnie ok, dzieciaczki zdrowe (to najważniejsze)
my sie przeprowadzamy i przeprowadzic sie nie mozemy..no ale na ten weekend mobilizujemy siły i ludzi by wreszcie w domku posprzątac i zamieszkac!!!
Maksio jutro 5 miesiecy konczy...nie wiem kiedy ten czas uplyną....ząbka jeszcze nie ma ale dziąsla spuchniete i rozpulchnione....
dziewczynki buziaki dla kazdej z Was
 
reklama
witam sie i ja:-)u nas tez upaly sie zaczely i siedzimy na dworze..dzis dzieciaki kapaly sie na balkonie...

Royanko oj masz Ty przeboje z tymi chorobskami..zdrowka dla Maciusia...Aniu zdecydowalas sie juz na jakis fotelik dla Maciusia??bo ja sie nad tym zastanawiam Fotelik CYBEX SOLUTION 2010 Berry 15-36kg Nowy (1097247413) - Aukcje internetowe Allegro
Aniu a dlaczego jeszcze nie podojesz ani glutenu ani zoltka??

Mamo Sowki gratuluje zebola...szybko:-)

Pyszczku a jakie w koncu krzeselko kupilas??

Paula pochwal sie co nakupilas...

Czarodziejko powodzonka w przeprowadzce...wiem co to znaczy..

buziaczki dla pozostalych babeczek:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry