reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula...ja biore jakies zelazo ale ni epamietam jak sie nazywa i szczerze to biore je jak sobie przypomne wiec bywa to roznie
Bershka.....ale biedulinek......ale przynajmniej bedzie mnial juz to za soba....sciskam

U nas leje...wiec sie nudzimy.....na 18 idziemy ponudzic sie do koleznaki. Jutro w planie szukanie kreacji na slub....w ciagu tygodnia nie powinnam sie znacznie bardzie zaokraglic , choc temp przybierania zancznie wzroslo:/
 
reklama
Dzięki dziewczynki za odpowiedź :) To jednak dobrze mi się wydawało, że kazała mi brać podczas posiłku :tak: jak na razie brałam przez 2 dni i dobrze się czuję :tak:

Dobrej nocy babeczki :happy2:
 
Dziendoberek!

U nas od rana slonecznie i cieplo:-D

Maciej ostatni dzien w przedszkolu a Alan buszuje w jego pokoju. Ale cos marudzi i dzisiejsza nocka byla gorsza. Albo wynik wypitego przezemnie melka sojowego(ale watpie) albo szykuja sie nastepne zabki...

Dobrego dnia cioteczki!

Paula, Ty sie nam codziennie melduj :)
Joanna, Tobie tez juz blisko do konca...ale ten czas zasuwa. Bedziesz sie teraz ladnie zaokraglac;-)
Tusiu, jak samopoczucie?

Jak ja wam zazdroszcze tego pieknego(choc uciazliwego czasami stanu)...szkoda ze moj M sie nie zgodzi na trzecie dzieciatko...w sumie to i finansowo tez chyba bysmy nie podolali...ale tak by sie je kochalo:-D:-D:-D:-D

Czy Betti i Pati chwalily sie swoimi skarbami juz? Bo chyba przeoczylam:-(
 
Patrysiu ten fiolet to genjana roztwór wodny. Zmywa się po jakimś czasie i ubrana na szczęście też sie odpierają. Podobno lepiej przysusza krosteczki. I pokrywa je ze nie są takie zaczerwienione pewnie dlatego wam się wydaje że była mniej zsypana od Kubusia, ale jak popatrzyłam to wydaje mi się że tak samo mniej więcej.
Pozdrawiam
 
witam sie
Tusia nie szalej to, ze masz niski cukier niczego złego nie śwoadczy nie wkręcaj sobie ;-)ja miałam niższy od ciebie i wszystko jest OK.
Współczuję ospy, ale maluchy będą miały za sobą :)
dziewczyny , ale sie wkurzyłam boze kupiłam ten stanik na allegro BEZSZWOWY biustonosz do karmienia *DALAJA* 80 B (1075840806) - Aukcje internetowe Allegro. a w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dość, ze widac mi w nim sutki czego niecierpie bo nie jest w ogóle podszyty czego w ogóle nie widac na aukcji a jest nawet info, ze jest podszyta miska:wściekła/y::wściekła/y: to na dodatek w ogóle nie jest usztywniony:wściekła/y:wiec cyc mi zwisa, ze hej:wściekła/y:Nabazgrałam do laski maila o zwrot towaru ciekawe co mi odpisze:wściekła/y:
no to mi ulżyło
 
Hej Laski :)

Wieeelkie dzięki wszystkim za gratulacje ! :-)

Ja dzisiaj jakaś nie do życia, nic mi się nie chce, czuję się jak dętka...:dry: totalny spadek formy....Wy tez tak czasem macie? czy tylko ja..
 
Pajkaa, sprzataj ale nie szalej za bardzo! Stanik faktycznie na zdjeciach wyglada porzadnie i jest bardzo ladny, az szkoda ze sie rozczarowalas.

Pyszczku, ja mam ostatnio(wlasciwie od zimy) dosc czesto spadek formy :(
Ja mysle ze maja na to wplyw hormony, u mnie dodatkowo dwojka dzieci-podwojna milosc ale i podwojny klopot ;) szczegolnie jak choruje, nieprzespane nocki itd...Dlatego staram sie kiedy tylko moge zmienic otoczenie, bo boje sie ze wpadne w depresjie-a byly juz chyba poczatki...Moj maz stwierdzil tydzien temu, ze mam o jeden miesiac za duzo urlopu wypoczynkowego i pora abym wrocila do pracy ;)
 
Witam dziewczynki :happy2:

Royanna melduję się :happy2: ale bez przesady jeszcze mam trochę czasu ;-) nie chciałabym urodzić dużo wcześniej...choć dzisiaj w nocy tak bolały mnie biodra...więc chyba się przygotowują ;-)

Pajkaa no nie dziwie Ci się że się wkurzyłaś i to jeszcze za taką cenę! :wściekła/y:może sprzedający się pomylił i wysłał Ci nie ten model co trzeba...ja kupiłam sobie 2 zwykłe staniczki do karmienia, żeby nie przepłacać bo nie wiem jaki rozmiar będzie mi potrzebny po porodzie ale wiadomo że jakieś muszę mieć na początek :tak:

Pyszczku chyba każda z nas ma nieraz takie dni że się nic nie chce :/ a Ty dodatkowo nie masz nic do nauki i nie wiesz za co się wziąć, co robić ;-)

Ja też muszę się wziąć za sprzątanie, układanie w szafach, prasowanie itp. ale jakoś nie mam weny...:/

Beti chwaliła się synkiem na KSBB :-) a Pati jeszcze się nie odzywała :-(
Dziewczynki napiszcie jak tam Wasze maluszki? :tak:

Pozdrawiam :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
(...)

Royanna melduję się :happy2: ale bez przesady jeszcze mam trochę czasu ;-) nie chciałabym urodzić dużo wcześniej...choć dzisiaj w nocy tak bolały mnie biodra...więc chyba się przygotowują ;-)

(...)
Beti chwaliła się synkiem na KSBB :-) a Pati jeszcze się nie odzywała :-(
Dziewczynki napiszcie jak tam Wasze maluszki? :tak:

Pozdrawiam :happy2:
No wiesz...niby troche czasu, ale chcialbym wiedziec ze wszystko jest ok chocby z Twoim samopoczuciem:tak::-)
Kurcze, na KSBB jakos mi nie podrodze, stanowczo za zadko tam zagladam:-(. Bede musiala dodac sobie nowa zakladke w przegladarce a potem nadrabiac zaleglosci:-)
 
Do góry