reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zostałam Ciocią!!!!! :-):-):-):-):-)

Paulina (bratowa) urodziła synka dziś o 16:55 :-)
Paulinko gratulacje dla bratowej:-)

Kiki jak zwykle sliczne zdjecia:-)

Pajka pokoik rewelacja..Kacper spi z nami a raczej my z nim bo to jego pokoj...chodz chetnie bym sie od niego juz wyniosla ale narazie nie mamy gdzie bo gora niewykonczona... m mowi ze do konca lipca gora bedzie gotowa i wtedy sie wyprowadzamy hehe a Kacper bedzie sam spal...
 
reklama
Paula! Gratuluje zostania ciocia :)))

U nas na termometrze za oknem 25st, ale pochmurno. Jak jest naprawde nie wiem, bo jeszcze nie wychodzilam. Przez ta pogodde Alan jakis markotny dzisiaj, spiacy od samego rana, ale zasnal dopiero 10minut temu. Maciejek nadal w domu i cos mi sie wydaje, ze na 2 dni juz go do przedszkola nie puszcze. Teraz czekam jak na szpilkach na wiadmosc od kobietki ktora zajmowala sie Maciejkiem, czy zechce zajmowac sie Alankiem jak ja wroce do pracy. Mam przeczucie, ze nie bardzo, bo w zeszlym roku uroddzila jej sie wnuczka(teraz ma rok juz) i ocna bardzo corece pomaga...

Pyszczku, i jak? Bo chyba jeszcze nie dalas nam znaku...

Acha, Gieoska, Pyszczku, czy Wasze dzieciaczki juz same siadaja i siedza? Bo Alan jeszcze nie...nie mowiac o pelazaniu czy raczkowaniu...Wiem, wiem, ma jeszcze czas, ale tak z ciekawosci pytam :)

Milego dnia!
 
Acha, Gieoska, Pyszczku, czy Wasze dzieciaczki juz same siadaja i siedza? Bo Alan jeszcze nie...nie mowiac o pelazaniu czy raczkowaniu...Wiem, wiem, ma jeszcze czas, ale tak z ciekawosci pytam :)

Milego dnia!
Aniu moj Kacper juz od 2tyg sam siedzi...pelza do przodu i do tylu,raczkowac zaczal jakies pare dni temu...spi w lozeczku w kazdej pozycji tzn brzuszek,plecki,no i bierze sie za wstawanie...jak tylko wyczai ze czegos moze sie zlapac ay wstac to lapie i wstaje cieszac sie..najchetniej by caly czas stal..dzis rano tak szykbo podplez do laptopa ze pociagnal za kable i na podloge sicagnal ehh...cos czuje ze niedlugo bedzie chodzic...

Dziewczyny jakie dawac mu papucie na poczatek jak zacznie chodzic?? Bershka<kiki jak to jest u Was z bucikami ja myslalam o czyms takim tylko w wydaniu meskim:-) http://images31.fotosik.pl/245/515910e3c7b39bae.jpg i ghdzie takie mozna kupic??

Pyszczku odezwij sie jak tam poszlo??bo poszlo pewnie super:)
 
Witam witam drogie Panie! :-)

Dziękuję za trzymanie kciuków ! :-)

Zawiadamiam że od wczoraj jestem już Panią MGR! :-D:-D:-D

Ocena końcowa na dyplomie - DOBRY z plusem :-):-):-)

Także jestem mega happy, choć jeszcze to do mnie nie bardzo dociera :) Na razie odpoczywam po ostanich dniach wytężonej nauki :)


A co do Sebusia to wszystko ok u nas, dzisiaj kupiłam mu krzesełko do karmienia, bo już mi niewygodnie karmić w leżaczku.

Sebek już sam siedzi od jakiegoś czasu, choć jeszcze nie zostawiam go samego w pokoju np. na dywanie siedzącego, bo czasem gdy sięga po zabawkę to jeszcze może się przewrócić na bok, ale już widzę że coraz mniej, bo nawet jak do tyłu się gibnie to już wraca z powrotem do siadu. Ale nie raczkuje, pełza tylko w kółeczko, dookoła siebie albo do tyłu, do przodu nie potrafi :) Ale na wszystko przyjdzie czas. Zauważyłam też że niedługo przywitamy kolejny ząbek - górną lewą dwójkę :)

Miłego dnia wszystkim!
 
PYSZCZEK jeszcze raz GRATULACJE:-D:-D:-D:-D:-D
GIEOSKA duuużo synek potrafi:-)co do bucików to ja kupowałam takie kapciowate ze sztywną podeszwą(mśle że wiecie o jakie chodzi)a na dwór sandałki czy adidaski jak chłodniej już:tak:za miękkich nie bo dziecko koszlawi stópki w nich:sorry2:
 
Pyszczku! Gratuluje MGR !!!

Och pamietam te emocje u siebie :))) chc to tak dawno juz...ale ten czas leci

Pyszczku, Gosiu, ale wasze synki sa zddolniachy :) Moj Alanek siedzi na moich kolanach bardzo chetnie, nawet momoentami sie bardzo sztywno trzyma, ale sam nie potrafi. Nie siada sam, czasem w wozku czy bujaczku z pozycji pollezacej mu sie uda. Jak go sdadzam to leci na boki lub do przodku. Sklada sie jak scyzoryk :) Ale on jest leniuszek i wygodnicki :)
 
hej babki.
odebrałam dzisiaj wyniki i mam
zbyt niski poziom glukozy we krwi:-(
wyszło 65mg (70-105)
nie dość chyba tych zmartwień jak na mnie.:-(
i co to moze oznaczać,zna sie ktoś?
 
reklama
Tusiu, moim zdaniem nie pownnas sie zbyt zamartwiac, bo roznica jest niewielka. Dla pewnosci powtorz wynik i bedziesz miala pewnosc. Co to oznacza niestety nie wiem, wszedzie raczj pisza o zybt wysokim poziomie cukru w ciazy... Bedzie dobrze kobietko :)))
 
Do góry