reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :-) nareszcie czuje ,że żyje.
Jest chłodniej i mam czym oddychac no i serdusio od razu jest ok.

ale tu cisza ostatnio :sorry:
a zapomniałam wam napisać z tych nerwów wtedy,że ten
konował wymierzył mi dziecko i było tak:z @ 18t i 5dni a z usg.20t i 4dni
i caly czas powtarzał,ze duzo dziecko .dopiero teraz to do mnie dotarło
to nie za duża różnica ?jak mówicie?
a i tak pięknie było widac jak dziecko ssie palec i nawet mi foci nie dał -osioł.:wściekła/y:
 
reklama
Anka34 dziękuję za gratki, ja Tobie również gratuluję córusi -pamiętam Cię z wątku o planowaniu płci :) byłaś moją nadzieją że planowanie może się udać :)
Mamucica trzymam kciuki żeby się udało! Ważne jest żeby odpowiednio wcześnie rozpocząć dietę.
 
witam sie
pogoda sie pogorszyła i aż człowiek wraca do żywych:)

Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :-) nareszcie czuje ,że żyje.
Jest chłodniej i mam czym oddychac no i serdusio od razu jest ok.

ale tu cisza ostatnio :sorry:
a zapomniałam wam napisać z tych nerwów wtedy,że ten
konował wymierzył mi dziecko i było tak:z @ 18t i 5dni a z usg.20t i 4dni
i caly czas powtarzał,ze duzo dziecko .dopiero teraz to do mnie dotarło
to nie za duża różnica ?jak mówicie?
a i tak pięknie było widac jak dziecko ssie palec i nawet mi foci nie dał -osioł.:wściekła/y:

Tusia jak jest w tą stronę różnica to jest jeszcze OK gorzej chyba jakby dzidzia wychodziła mniejsza z usg niz z OM.
 
Tusiu Pajka ma rację... ja też tak z synkiem miałam. Po prostu masz duże dzieciątko:):):) Czarek względem OM a
usg było prawie 3 tygodnie różnicy.. i się urodził 3750 wiem że dzieci rodzą się większe bo Kindzi bobas urodził się ponad 4 kilo, ale jak dla mnie Czarek był wielkkkiiii.. i miał 59 cm długości:)

Pogoda się poprawiła aż się żyć chcę.. można funkcjonować bo tak to tylko patrzyłam gdzie by się tu uwalić i poleżeć... i spałam na zawołanie. Dziś na obiadek robię zrazy z karkóweczki, młode ziemniaczki z koperkiem i surówkę z młodej pekińskiej i marchewki... Kupiłam takie maleńkie młode ziemniaczki że 2 godziny je skrobałam:):):) ale za to wyrzerka będzie:):) mniam mniam:)
 
witam wieczorkiem...
jakoś nie miałam dzisiaj weny na pisanie...
jutro rano idę na pobranie krwi a później jadę do pracy bo mam kilka spraw do załatwienia więc też w ciągu dnia mnie nie będzie....

Tusia u mnie od samego początku dziecko z usg jest większe o co najmniej 2 tygodnie niż z OM a teraz z niektórych wymiarów wyszło nawet 3 tygodnie. Moja ginka powiedziała żeby się nie martwić bo granice błędu są +/- 21 dni. U Ciebie też na pewno wszystko jest ok :tak:

Dobrej nocy Wam życzę
Buziaki
 
ach to dobrze.Kobitki zawsze na was mozna liczyć.dzięki.

a ja dzisiaj w nocy wymiotowałam i to dwa razy chyba za duzo truskawek:eek:
Miłego dnia.;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny:happy2::happy2::happy2:

Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale pogoda była taka rewelacyjna, że od rana do wieczorka byliśmy na dworki i jakoś dnia nie starczało na napisanie do Was:sorry::sorry::sorry:

W nocy była u Nas straszna burza i teraz też jest i pada, więc dworek dziś odpada:eek::eek::eek:

Tusia wszystkiego najlepszego:-D:-D:-D

Pajkaa trzymam za Ciebie mocno kciuki:-):-):-)

Życzę miłego dzionka i będę tu zaglądać:tak::tak::tak:
 
Do góry