reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Heyka

Remik ogłada bajki wiec chwila spokoju.... skąd On bierze tyle energii? Ja wymiekam...
Ale widze jak szybko załapuje, jak sie rozwija, z dnia na dzien coraz wiekszy cwaniak, a gaduła,
piosenke co usłyszał w przedszkolu po raz pierwszy juz zna na pamiec, wszystko pokazuje.......


Dzastina tylko sie cieszyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
wez na luz (wiem łatwo napisac) a efekty beda, musza byc:)... ale fajnie tak usłyszec ze jest szansa na blizniaki:):):)
masz wspomagacze wiec bedzie bardzo dobrze:)
UDA SIE:)
Ty zaciążysz następna a ja nosa mam...................

Paula tylko o 15 na bb, bo my tu czekamy! i zadne tam nie miałam jak i nie miałam kiedy napisac, bo ja do wieczora nie wytrzymam, a z reszta powiedz ze poł polski czeka kto tam w brzuszku siedzi wiec musi Ci powiedziec, wyjscia nie ma:):):):) nie wyłaz poki cos nie orzeknie:):)
A zdrowe bedzie na pewno!!!!!! I szczęśliwe i kochane:) tyle co w temacie






................
 
Ostatnia edycja:
reklama
daffodill witaj, podejscie masz dobre, razem sie maluchy wychowaja, ale ja bym rady nie dała, nie pisze sie na dzieci rok po roku....
a Ty teraz nie masz rozregulowanych cykli?
Planowanie nie mozna brac na powaznie, to tylko taki wspomagacz, ktory sprawdza sie tylko u Tych co znaja swoje ciało, najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy chcecie miec drugie dziecko czy syna? jak to drugie to odpuscie...
W owu jak dziewczyny pisały zwieksza sie szanse na chłopca ale ja tez gdzies czytałam ze jak kobieta wie kiedy ma owu, tzn odczuwa sielne bole jajnikow to u tych rodza sie dzwieczynki? ale ile w tym prawdy to nie wiem..........
w kazdym razie powodzenia............
nam glownie chodzi o drugie dziecko chcemy miec dla Julki rodzenstwo no i nie ukrywam ze chcemy synka ale to juz tak przy okazji:-)
 
daffodil już chcecie zacząć starania?? czy to narazie takie tylko przygotowania u was...
dzastina planowane będzie zawsze w głębi serca :) pragniemy drugiego dziecka mocno ale nie za wszelką cenę dlatego tak wyluzowaliśmy..
a Ty no no 3mam kciuki za te bliźniaki! :-D
Paula jasne :) ważne aby zdrowa dzidzia była no nie :-)
 
daffodil już chcecie zacząć starania?? czy to narazie takie tylko przygotowania u was...
przygotowania.... dziecko bedziemy majstrowac od wrzesnia na pewno sie uda skoro teraz bez problemu hehhe bo chce miec teraz dziecko tak z srodka roku a nie tak jak teraz z 18 grudnia... Julcia ma rok przypisany....:-(
 
przygotowania.... dziecko bedziemy majstrowac od wrzesnia na pewno sie uda skoro teraz bez problemu hehhe bo chce miec teraz dziecko tak z srodka roku a nie tak jak teraz z 18 grudnia... Julcia ma rok przypisany....:-(
za mocno pewna nie bądź :) nie wiadomo nigdy.. życzę ci oczywiście aby szybko wam się udało.

my z mężem o drugie dziecko staralismy się 12 miesiecy... potem przerwaliśmy bo już zwątpiłam poniekąd. Też myślałam że zajdę w ciążę drugą tak samo prędko jak to było za pierwszym razem.


No Aga do zobaczenia w środę ;)))
 
Agnieszka od Vanesski ma dzisiaj urodziny :-) widziałam Vanesskę na nk ma już 8 miesięcy...jak ten czas leci!!! śliczna dziewczynka :tak::-)

Agnieszko jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!
:-):-):-)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Paula bociany na bank przylecą!!!! Bo mam gnizado na podwórku:):):) zawsze są na początku kwietnia i na bank będą dwa hi hi hi:):):)
Dzastina to na bank będą bliźniaki hi hi hi :-)

Paula tylko o 15 na bb, bo my tu czekamy! i zadne tam nie miałam jak i nie miałam kiedy napisac, bo ja do wieczora nie wytrzymam, a z reszta powiedz ze poł polski czeka kto tam w brzuszku siedzi wiec musi Ci powiedziec, wyjscia nie ma:):):):) nie wyłaz poki cos nie orzeknie:):)
A zdrowe bedzie na pewno!!!!!! I szczęśliwe i kochane:) tyle co w temacie
:laugh2::laugh2::laugh2: Kindzia obiecuje że odezwę się jak tylko wrócę z usg :tak::-)

Paula jasne :) ważne aby zdrowa dzidzia była no nie :-)
Kinga i to jest najważniejsze! :tak:

W środę idę do Kingi na pogaduchy i dzieci się trochę pobawią:)
Agnieszko.kk, Kinga życzę Wam miłego spotkanka :-) Agnieszko również serdecznie pozdrawiam :happy2:

Honia a Ty masz jakieś przeczucia kto u Ciebie mieszka? :-)
 
Do góry