reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam

Kiki na początku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA. Dużo zdrówka i sił dla dzieciaczków


Wypad w góry udany

Chcielibyśmy częsciej wyjezdzać ale czy się uda :sorry2:npogoda dopisała, bylo cudnie a dzieci zadowolone. Kubulka spisał się na medal, nie marudził, ładnie jadł i oglądał pejzaze :tak:
ponizej kilka zdjęc



Paula trzymam kciuki za jutrzejsze usg i za zdrowie maluszka :tak:

Kinga i Tobie również po cichu kibicuje

Idę ogarnąc mieszkanie bo mam okropny bałagan

Buziaki












 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć laseczki:-)
Paula jak tam słońce?;-)
Beti witaj kochana :-) u mnie wszystko ok :tak: jutro mam usg i mam nadzieje że z Maluszkiem też wszystko jest dobrze! Ale Ty już 32 tydzień :-) rany jak to zleciało :shocked2: na kiedy masz termin? Ściskam i całuje kochana! :happy2: Podrap synka w piętkę! :tak:

Bershka piękne zdjęcia :tak: super że wyjazd się udał :-) a chłopaki zadowoleni :tak: Kubuś grzeczniutki więc możecie częściej wyjeżdżać szczególnie że do gór chyba macie nie daleko co? :happy2: ślicznie wyglądasz, promieniejesz :-)

daffodill na chłopca najlepiej celować w owulkę :tak: tzn. wtedy jest największa szansa :happy2:

Ja też idę ogarnąć mieszkanko i siebie :tak:
 
Jolka śliczne zdjecia :)) fajnie że wyjazd udany! :-)
daffodil witaj tak jak koleżanka niżej pisze na chłopca najlepien celować bliżej owulacji.. :tak:
 
WITAM:-)
Ach jak super na dworzu:-)od godz.10 do 12:30 byliśmy:-)ja sobie sprzątałam autko i pograbiłam podwórko a Alanek sobie spał(hihi pewnie by dłużej spał ale czas do domku był)a Dominiś się wyszalał i z pieskiem pobawił:-)poprostu super spędzony czas:-)
witam sie i ja w pierszej kolejnosci chce podziekowac wam slicznie za zyczonka urodzinowe..tulam was mocno..a wiec imprezke urodzinowa mialam w sobote o 18..mialam 15 osob..bylo superowo potem poszlismy o 1 w nocy na dyscoteke i nad rankiem umieralam..a wczoraj spokojnie torcik kawa przyszedl m az bylam zaskoczona ale tylko dlatego przyszedl bo zobaczyl mnie pod dyscoteka ale zyczonka tez napisal po 24 az bylam zdziwiona..a tak to u nas super pogoda slonce swieci ze az chce sie zyc..ercan juz zdrowy mial grype zoladkowa jakis wirus..
super że tak udane były urodzinki:-)


Jutro już usg i też mam nadzieje że Maluszek nam się ujawni a jak nie to za 2 tygodnie spróbujemy znowu podejrzeć :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :happy2:
Buziaki
będe czekać na wieści:-)
Witajcie dziewczyny jestem grudniowa mama z 2009roku... mam 3miesieczna coreczke Julie.. chcemy miec synka...znalazlam ten watek wiec moze sa tu jakies ekspertki jak zrobic by byl synus?? pozdrawiam i wszystkim zycze udanych planow co do plci:-)
o szybko o kolejnego bobaska:-)w owulke najlepiej celować;-)

KINGA DZASTINA
może się niestaracie ale ja i tak trzymam mocne kciukaski za fasolke:tak:
BERSHKA super że wypad udany no i też widać po zdjątkach po tych uśmiechach:-)

Drzewka podlane:tak:
 
Dziękujemy :-)

Paula mieszkamy bardzo blisko gór
do Istebnej jechalismy 1h 10min
a do Brennej czy Szczyrku mamy ok.30 min
idziemy na spacerek
 
Heyka

Cała niedziele spedzilismy we trojke, wybralismy sie do parku karmic ptaki, bylismy na placu zabaw, Remik wyszalał sie z M,
jak dwa dzieciaki
Dziesiaj wstalismy o 7, jedzonko, zapaliłam w kominku i poszlismy po kozie mleczko, zakupy oraz
do drugiego przedszkola zaniesc podanie, w kazdym razie wnioski złozyłam w dwoch. Jutro idziemy na kilka godzin, zobaczymy jak to przedszkole wyglada, jak tam spedzaja dzien.
Potem niespodzianke zrobiła mi dobra kolezanka i przyjechała z synkiem. Własnie wyszli, a Remik poszedł spac. Chłopaki maja energii...
Ja odpadam, zalało mnie w niedziele nad ranem.

Paula no to zdradze co obstawiam: zdrowa dziewczynke:):) A na ktora masz usg?
U marcelkowej mamy obstawiam chłopca, ale nic sie nie odzywa
Kiki wszystkiego czego sobie wymarzysz... no to urodzinki zaliczasz do udanych:):)...
Paula,Kinga drzewka podlane


Ide cos zrobic na obiad.................


Miłego wszystkim................
 
Ostatnia edycja:
Patrysiu fajnie że tak miło spędziliście czas na świeżym powietrzu :happy2:

Bershka fajnie macie :-) miłego spacerku!

Kindzia przykro mi z powodu @ :-( fajnie że miło spędziliście niedziele i koleżanka zrobiła Wam miłą niespodziankę :tak:
usg mam na 13:45 :-) sama jestem ciekawa czy dobre mam przeczucia :blink:

ciekawe co u Marcelkowej mamy dawno się nie odzywała...mam nadzieje że wszystko w porządku!

Kinga fajnie że mąż zabiera Was do restauracji :happy2:

my zaraz będziemy jeść obiadek...dziś pomidorowa :tak:

Miłego popołudnia dziewczynki :happy2:
 
reklama
Paula mmmm smaka mi narobiłaś i pewnie jutro zrobię :)))
u nas dziś rybka z kapustką :)

Paula czekam na to twoje usg! ;)
Kindzia pogoń męża i sama zaproponuj obiad poza domem a co! ;))) zobaczysz co powie
 
Do góry