reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam , was dziewczynki ...
nie myslcie ze zapomniałam o was ...nie mam na nic czasu , nawet sie porządnie wykurować , smarkam kicham i stekam bo mnie wszystko boli , a musze sie wyleczyc bo jak mnie tak ginek zobaczy to mi znowu termin zabiegu przesunie ...
do tego kończymy wykańczanie domu i powiem wam że mnie to strasznie juz zmęczyło ....mam dosć i musze nabrac dystansu bo za chwile bedzie zero radosci z tego ....

Patrysiu codziennie zerkam za wiadomościami o Bartusiu , całym sercem wierze ze wszystko będzie dobrze...
Tusia ja wiem , że po tym co przeszłaś teraz drżysz za każdym razem , ale musisz za wszelka cenę spróbować nabrać dystansu , przestac sie tak wpatrywac i wsłuchiwac w własne ciało , wierzyć ze jest dobrze i cieszyc sie tym stanem bo kochana martwie sie o ciebie bardzo ...tzn ja rozumiem , bo zauwazyłam u wiekszości dziewczyn które straciły fasolkę ze sie boicie , no i trudo sie dziwic ale wiesz , ja wierzę ze pozytywne myślenie ma na nas wielki wpływ....wiec kiedy wstajesz rano powiedz sobie że jest dobrze , pod twoim sercem rosnie wynarzone dzieciątko i ciesz sie kazda chwilą ....trzymam za ciebie i myslami jestem z Tobą , mam nadzieje ze każdy kolejny dzien będzie dla ciebie spokojniejszy
Pajka śliczny brzusio :)
Paula ....ty powinnaś dostać po dupsku...nie sądze zeby ginek dawał ci zwolnienie po to żebyś domek pucowała...no chyba ze M pomagał:)
Ryba współczuje mdłości ...coprawda nie doświadczyłam ale domyslam sie ze to ta najmniej przyjemna strona ciązy ....trzymaj sie dzielnie
Marcelowa mamo....i ja trzymam kciuki za usg ....oczywiście wiadomo , że będzie dobrze:)
Royanko ....dzielna z Ciebie kobitka , że ty jeszcze dajesz rade w tym wszystkim do nas zaglądać ....ukłony po sama ziemie:) buziaki
Kiki buziaki dla chłoców i księzniczki
Dzastina wiem , że to moze czasem brzmi irytująco że trzymam kciuki za kolejny cykl , ale mam nadzieje ze ten kolejny jednak wniesie wiele , moze wyjaśni , pomoże , a najlepiej jeśli "zakwitnie"


Gosiu , Pyszczku , Bershka , Kinga , Kindzia....przy mojej sklerozie napewno i ktorejś zapomniałam , ale pozdrawiam wszystkie dziewczyny wymienione i te nie wymienione ....ostatnio widze ze tu mniejszy ruch ....
ścikam mediumk7wwug5648&#100.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki za pamiec;-)
Dziewczyny pare dni temu czulam takie lekie musniecia w brzuszku, ale dzisiaj juz zdecydowanie poczulam ruchy dzidziusia.
Uwielbiam to uczucie:tak:
Wszystkim staraczkom wysylam ciazowe fluidki...tym, ktore sie nie staraja radze odsunac sie od komputera na bezpieczna odleglosc i czym predzej zaprzestac czytania tego postu bo moje fluidki naprawdę dzialaja!!!:tak:
Milej nocki!
 
Tak anufifi kochana masz racje dzieje się zemną żle.
z dnia na dzień mój stan psychiczny jest gorszy.nie wiem co dalej bedzie.
siedzę i płaczę a jak poczuję cos w brzuchu to juz całkiem panika.
wczoraj bolał wieczorem mnie brzuch i nie wiem z czego wziełam no-spe
i przeszło tak jakby odgazowało mnie i nie wiem czy to jelita szalały czy coś z dzidzią.
boje się każdego dnia nie mówiąc o nocy,ach po prostu nie wiem czy to hormony
tak we mnie pozmieniały czy to depresja.siędze i płaczę.
 
tusiu kochana,,,, hormony mają duży wpływ na twoje zmiany nastrojów.. ale częsciowo ty sama sobie wkręcasz... psychika robi się nie znośna.. wiem że się boisz i w 100 % cię rozumiem..ale w życiu są też radości.. ciesz się swoim stanem bo on tak szybko minie że zatęsknisz.. Nie myśl o tym co cię boli a gdzie szczyka... Jedynym zagrożeniem na tym etapie ciąży jest krew... a i to czasami nie kończy sie najgorzej... Przestań myśleć o najgorszym i zaoopiekuj się sobą... jeśli twoje dziecko od fasolki będzie się stresować to później urodzisz nerwusa/ nerwuskę która ci nie da przespać ani jednej nocy. Wiem coś o tym... a ciałą ciążę przespałam praktycznie i mój Cezary jest tak grzeczny że czasami sie zastanawiam czy z nim wszystko ok.. Z kolei moja siostra w ciaży ciągle latała do łazienki i sprawdzała czy nie krwawi była w ciągłym stresie.. z pierdołą leciała do lekarza... i o masz!!! Urodziła nerwuskę... jeśli czegoś nie dostanie to potrafi w taką histerię wpaść że normalnie nie mogę!!! Kładzie się na podłodzę kopie nogami rekami i krzyczy strasznie!!! Wiem też że dzieciaki wymuszają płaczem ale ona to przechodzi samą siebię!!! I jeszcze jedno .... jeśli ciągle myślisz o złych rzeczach i negatywnych to siłą rzeczy te zło do siebie przyciągasz... Powiedz twardo nie! Tak być nie możę! Jestem w ciaży... jestem młoda i piękna i slina mam wspaniałą rodzinę i dam radę.... i uśmiechaj się dużo!! Zobaczysz kochana odrazu będzie lepiej... Ja też byłam na skraju załamania i deprechy ale powiedziałam sobie o nie!!! Nie dam się zwariować i ty też nie daj kochana!!!

Anufifi dziękuję ci za miłe słowa.... nie wiem czy ten cykl będzie szczęśliwy czy następny... nie rozdrabniam się. Kiedyś on będzie szczęśliwy... Nie ważne czy w tym roku czy za 4 lata... kiedyś się doczekam:):):):)

Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego dnia... u mnie dziś pięknie i słoniecznie... aż sie życ chce:)
 
witam się i ja
dzisiaj z Wami nie posiedze, bo zrobie sobie małą wycieczkę także życzę spokojnego i pięknego czwartku :)
 
Witajcie

Wrocilismy z Remikiem ze spaceru, ale zimnoo.. brr, załatwiliśmy kilka spraw, reszta po południu...
Royanna cos lepiej? czy nadal masz na szpital na "wariackich papierach"?
Pajka ładny domek ma Twoj synek
Anuffi widze ze zycie nadrało rozmachu, oby wszystko było po Twojej mysli
Dzastinka od Ciebie bije pozytywna energia, masz dobre nastawienie, i tak trzymaj a na pewno sie uda, dobrze ze masz odskocznie i zajmujesz sie swoja działalnoscia, przymajniej nie masz czasu na niepotrzebne rozpamietywanie. Ajaki to rodzaj działalności jak mozna wiedziec, bo chyba nie napisałas? Trzymaj sie cieplutko
Marcelkowa mamo to koniecznie daj znac jak tam cos wypatrza w niedziele:):):) Trzymam kciuki za marzenia
Tusia ciesz sie! ciesz sie! a nie zamartwiaj!!!
Paula dobrego dnia...



Miłego..............................


Poz
 
hej dziewczyny!!witam sie z Wami...

a wiecie co Majki ojciec chrzestny wylosowal wycieczke do Malezji na tydzien dzis leci ale mu super:-)dostal ja za rozsylanie zaproszen na tym programie Facebook:-)niektorzy to maja dobrze:-)
 
Witam się

dziewczyny powróciłam do żywych :-D sesja zamknięta !!!!!!!! wczoraj pisałam ostatni egzamin i poszedł mi nie najgorzej, wyniki będą w sobotę ;-) nie odzywałam się bo wieczorami siadałam do książek i uczyłam się do 3-4 nad ranem :-( ale mam to już z głowy a dzisiaj Kubula pozwolił mi odespać wszystkie nocki. Spaliśmy do 10tej !!

Tusia ja wierzę, zę bedzie dobrze. Musi być. Trzymam kciuki i chucham dmucham z Tobą

Paajka ale cudo brzuszek a tam na górze to nie główkę widać przypadkiem ? :sorry2:

Anufifi wracaj do zdrówka !! dziękuje za pozdrowienia

Kiki Kochana moja dziękuje, ze o mnie pamiętasz i Tobie też Paula
u Kubusia bez zmian czyli dobrze :-) wazy już mała pyza 8400g !!! jest okrąglutki po buzi i ma nózki jak baleronki, tyle fałdek :-D jest kochany i poza tym już stabilnie siedzi bez podpórek ale ząbka wciaz nie mamy :no: ;-) poza tym pozwala mi posprzatac mieszkanie, ugotować obiad, nie jest dzieckiem wymagającym noszenia :tak: taki Aniołeczek zesłany

Patrysiu Bartuś słabiutki bo wymiotuje, Kubula cały czas jak wymiotował nie miał sił podnieść ręki nawet. Będzie dobrze ale mnie to już musisz zaufać :tak::tak::tak: Utul siostrę !!!

no to tyle co ?

Paula nasza pewnie bedzie cały czas zabawiać teściową ale moze do nas wpadnie od czasu do czasu :-)

aaa Marcelkowa mama o Tobie tez nie zapomniałam :tak: również trzymam kciuki za marzenia

Gosiu ale szczęscie z tą wycieczką !! niesamowite !!! gratuluje Panu chrzestnemu :D


wszystkie dziewczynki Was pozdrawiam




Teraz sobie doczytałam jeszcze kilka postów więc

Czarodziejko Kochana dziekuje za komplementy !!! Royanna Tobie również

Royanko bardzo mi przykro, ze chłopcy mają zapalenie oskrzeli :-( dlaczego te dzieciątka muszą tak cierpieć i od maleńkości brać antybiotyki :no: szybko wrcajacie do zdrówka

Dzastina masz ciezką pracę ale widzę, ze sie wniej odnajdujesz. Powodzenia Ci życzę. Wiem, że w tych czasach ciężko złapać klienta :dry: ale jak sie już złapie to kaska leci :tak:

Kinguś jak się dziś czujesz ? jak samopoczucie ?


buziaki ide sprzątać :wściekła/y:;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki :-)
Ale piękne słonko u nas świeci aż nie do wiary że tylko 3 stopnie jest :blink:
Byliśmy z Kacperkiem na echu serduszka i jestem już spokojna bo wszystko jest dobrze, ma tylko niewinne szmery które z wiekiem zanikną:tak:
M z Kacperkiem pojechali teraz po teściową do W-wy więc mam chwilkę ale zaraz muszę obiadek szykować :tak:

Pajkaa brzuszek śliczny, powiem Ci że ja zawsze wieczorem mam większy niż rano ;-) taki napięty po całym dniu i mi tak go wysadza :tak: przyjemnej wycieczki :happy2:

Anufifi
kochana oczywiście że M mi pomagał, sama nie dałabym rady a i tak wieczorem tak mnie nogi bolały że chodzić nie mogłam :zawstydzona/y: za to dzisiaj czuje się już rewelacyjnie :tak:
a Tobie zdrówka życzę bo zabieg tuż tuż :tak: z remontami niestety tak jest że po pewnym czasie mamy ich dosyć ale za to później jaki efekt :-)

Marcelkowa mama super że już czujesz ruchy maluszka :-) cudowne uczucie :tak: coraz mocniej będziemy je czuły :tak:

Tusia oj niedobrze z Tobą...musisz uwierzyć że tym razem wszystko będzie dobrze!!!! :tak: popatrz na mnie UDAŁO SIĘ najgorszy okres mam już za sobą i TY TEŻ BĘDZIESZ MIAŁA :tak: choć nie ukrywam że to był ciężki czas dopóki nie czułam ruchów też się często martwiłam ale starałam się złe myśli szybko wyganiać! BĘDZIE DOBRZE! jak się tak martwisz to może choć częściej na usg np. co 2 tygodnie to nie zaszkodzi dzidzi a Ty będziesz spokojniejsza :tak: Tulam....

Dzastina pozytywne nastawienie i tak trzymaj! :tak: jesteś dzielna i silna kobieta i w końcu doczekasz się tego czego pragniesz :tak:

Kindzia Ty to się nabiegasz kochana! dalej załatwiasz sprawy z firmą? Buziaki...

Gosia gratulacje dla chrzestnego :-) fajnie tak wygrać wycieczkę....ja też kiedyś wygrałam tygodniowy pobyt na Słowacji i było super! :tak::-)

Bershka gratulacje zaliczonej sesji brawo..gif bo ten ostatni wpis to już chyba formalność :tak: Kubulek jest Aniołem takie grzeczne i dobre dziecko tylko pozazdrościć ;-) cieszysz się z tych jego fałdek co? :-) Buziaczki dla Was :*
Postaram się zajrzeć do Was codziennie chociaż wieczorem :tak:

Kinga a co u Ciebie nic nie piszesz ostatnio? jutro zaczynacie remont? Buzia...

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :happy2:
Buziaki
 
reklama
Hej babeczki!

U nas za oknem szaro i ponuro i zimno w dodatku. Ale wiosna coraz blizej!

U nas ciut lepiej. Przynajmniej moj maz stanal na nogi i postanowil dzis popracowac, czym mnie zaskoczyl:szok: bo wczoraj byl umierajacy...Czyzby mial nas dosyc:dry:, hehehe, zartuje oczywiscie. Postanowil nie marnowac urlopu na zadanie ani opieki nad dzieckiem, bo stwierdzil, ze nie wiadomo kiedy sie to moze jeszcze przydac. U mnie nadal wielki katar i oslabienie, ale jak wpadne w rytm to daje rade. Maciejek i Alanek nadal kaszla. Malutkiego mi szkoda, bo az sie dlawi. A spi juz wysoko(tzn na poduszce wysoko) aby sie nie zatykal. Zaraz wkleje Wam fotki aby pokazac jak wygladaja moje smyki podczas inhalacji-tak smutno, i pobudke Alanka z rana-z witajacym go Maciejkiem oczywiscie:tak:

Niie bede dzis pisac do kazdej z Was osobno, ale zrobie wyjatek dla Anufifi i Tusi-mam nadzieje, ze reszta wybaczy.

Anufifi-kobietko, oszczedzaj sie troche, zwolnij, wykuruj i piszc do nas jak tylko znajdziesz chwilke. Wiem, ze czasem o to trudno. Ale ciesze sie, ze zajrzalas do nas:tak::-D:-D:-D

Tusiu-niedlugo bedzie piekna pogoda, prawdziwie wiosenna, i mam nadzieje, ze i w Twoim serduszku zagosci wiosna i sloneczko. Nie martw sie na zapas, ciesz sie tym co mozesz. Ja ostatnio zamartwialam sie, ze zaraz wracam do pracy i z tego wszystkiego umknelyby mi teraz najpiekniesze chwile z Alankiem. Nauczmy sie cieszyc, a wtedy wszystko bedzie dobrze, bo zlo odgonimy:tak:. Jestes w ciazy? Ciesz sie z tego! Bo fasolki uwielbiaja radosne mamusie:tak::-D:-D:-D

Hmmm, chyba tyle mialam napisac...No, moze napisze jeszcze, ze dzis uslaszalam od Maciusia:" Ty mamusiu to jestes zdolniacha...bo potrafisz sie dziecmi opiekowac, prawda mamusiu???" To ostatnie"prawda mamusiu?" stalo sie ostatnio ulubionym pytaniem Macia:-). A jak sie slyszy takie teksty to wracaja wszystkie sily witalne:-D:-D:-D

Dobrego dnia wszystkim!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry